Troufalé tvrzení producenta Petra Kratochvíla: Gott není žádný hrdina! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Troufalé tvrzení producenta Petra Kratochvíla: Gott není žádný hrdina!

Dlouho mlčel, ale když už promluvil, nenechal na nikom nit suchou! Producent a bývalý partner Lucie Bílé (50) Petr Kratochvíl (66) se v rozhovoru pro Reflex mimo jiné velmi obul do blízkého kolegy své bývalé přítelkyně Karla Gotta (77).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivoadler
10. 04. 2019 17:05

Kratochvíl se probudil a řekl si: teď všem ukážu, jak má být člověk zásadový. Je mi celkem u zadele, ale pod jeho hodnocení Svěráka se klidně podepíšu. Gott svůj konformismus neskrývá, ale Svěrák se po Listopadu (zcela nečekaně) našel a všem ukazuje, co je nekompromisní jednání.

mrdounberlusconi
24. 01. 2017 16:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

anezat
24. 01. 2017 11:06

Kratochvíl má právo říct svůj názor. Většinou s ním souhlasím, zažil si své...

ellenic
28. 01. 2017 10:40

anezat On je fakt chudák a pro to musí jiné kritizovat a lumpů Mašínů se zastávat a vyzdvihovat je . Hodně ubohé .

-bello-
23. 01. 2017 00:26

Pane Kratochvíle, kdyby nebylo Vás, tak by Bílá lítala s teniskama dál na Petříně , jejímu rocku bych možná dala tak rok .Ona byla a je konformní jak prase, o tom žádná ! politicky je to blbka o tom taky žádná. Jinak se Svěrákem a Gottem souhlas, za Mašíny bych Vás nakopla tak do zadku, že byste letěl až tam k vám na Floridu, ale koukám země česká je vám občas dobrá, tak z kopance nic nebude..
Češi nejsou o nic horší než jiné národy, naopak jsou spolehliví , pracovití , celkem dobře vychovaní a jsou rozumní a celkem ještě v EU jako jedni z mála i plošně dost vzdělaní.Ale jsou málo národně hrdí a to je národu na škodu. I vy jste hajzlík, co na Čechy nadává a to mi vadí !

ararat
24. 01. 2017 09:37

-bello-
23. 01. 2017 00:26 no což se o tobě říci nedá,nejsi ani pracovitá ani rozumná,ani vychovaná,jsi to právě ty která haníš tady čechy,je tady urážíš jsi zákeřná,ulhaná,a navíc jsi nesvéprávná a nevlastníš občanský průkaz....už tady nežvaň své smyšlené ***n.y

listure
22. 01. 2017 18:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
22. 01. 2017 15:41

Kratochvíl,ať se jde vycpat,po bitvě je každý generál a soudce.Bílou si nevzal,protože Lucie byla silnější osobnost nežli on sám.On její kariéru neunesl,potřeboval buchtu Babůrkovou

-bello-
23. 01. 2017 00:34

ararat
blbko, Kratochvíl ji udělal! A i kupoval časy v rádiu, bez něj by tahle uječená " rokerka " byla bez Slavíka .Zpívá popík jako Mistr Kája a na tom těžce vydělává, ale předstírá, že popík to není .No je blbá asi tak jako ty
Kolik Kratochvíla Bílá stála se ti ani nezdá!

ararat
23. 01. 2017 08:32


-bello-
23. 01. 2017 00:34 znáš tu písničku" S tím bláznem si nic nezačínej" od paní Rottrové.Jsi prostě bláznivá až na půdu.Lucii Bílou potažmo Hanu Zaňákovou objevil
Petr Hannig.Kratochvil je její bývalý přítel ze kterým má syna.No jo nesnesl mít vedle sebe talentovanou a úspěšnou zpěvačku.Potřebuje doma buchtu,aby mu zajišťovala servis,což L.B .nedělala a věnovala se své kariéře a tomu nevyhovovalo.Už tady nežvaň lži a ty tvoje fantasmagorie.Jsi blázen a ani nevíš kolik je ti let.Jsi takový chudánek.

-bello-
24. 01. 2017 11:07

ararat
nemá význam ti něco povídat, ale Marušku Rottrovic na mě netahej.Nikdy, nikdy to nebyla moje zpěvačka a nikdy nebude!Takže její repertoár mě nebere

ararat
24. 01. 2017 17:23

-bello-
24. 01. 2017 117 allias antonijus.j,proč mi to píšeš mě je fákt ukradené koho ty uznáváš či nikoliv,všichni ví normální ví,že jsi prdlá,já to napsala jako příměr,já nemohu za to že jsi těžkopádná v chápaní psaného textu,proto tady píšeš samý nesmyslný bludy a musíš se schovávat za různé nicky..jsi prostě b.l.b.á

citrooon
24. 01. 2017 01:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
24. 01. 2017 11:02

citrooon
konečně někdo., kdo o tom má aspoň trochu povědomí

-bello-
24. 01. 2017 11:04

citroon
P.S. možná víc, než jen " trochu " , formulovala jsem to blbě, sorry

inocenta
22. 01. 2017 15:04

Obdobně jako Trump v USA, zaklepal na dveře, aby probudil spáče. To udělal kdysi,a to velmi dramaticky, i Jan Palach.

tarka
22. 01. 2017 13:24

v 13. komnatě Kratochvíl vykládal, jak se ještě v době, kdy žil s Bílou zamiloval Babůrkovou a Bílou v pořadu, kam si zvala hosty požádal o účast Babůrkové... jak to dopadlo víme... A tento podrazák bude kázat o morálce?

ellenic
22. 01. 2017 20:09

tarka1 A jak to bylo s jeho první ženou, tu také opustil a teď se bude do národa ČR navážet . Opravdu pan Nepostradatelný .

bursik
22. 01. 2017 12:55

pan Kratochvil dostane zaplaceno za to co pise to v prve rade A jinak dle vyberu partnerek v CZ to nebude nejaky inteligentni velikan ! A pak- trapne navleceny do maskacu a s tim obrnencem jede do divadla v centru Prahy a jeste si necha za to zaplatit od CT v te nepovedene 13.komnate!! At si predevsim pozameta pred svym prahem neni to zadny zodpovedny otec

ellenic
22. 01. 2017 09:51

Pan Petr Kratochvíl mne velice zklamal , jeho obdiv k letcům RAF je v pořádku, ale Bože, co ten obdiv k těm Mašínům . Kdyby jedna z obětí Mašínových byla jeho otcem, tak si myslím, že tohle by nikdy neřekl. Navážet se do Karla Gotta je velmi jednoduché a i takhle nyní vnímám pana Kratochvíla, pro mne už jednoduchým zůstane. Nebylo o něm dlouho slyšet, nemusím o něm slyšet už vůbec .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.