Bittnerka v zajetí zoufalství: Co se děje? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Bittnerka v zajetí zoufalství: Co se děje?

Nejvnadnější česká herečka nikdy nebyla žádná vyzáblina. Miluši Bittnerovou (39) ale trápí, že může dělat cokoliv a na váze přesto neustále přibývá.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
17. 01. 2017 08:52

-bello-
17. 01. 2017 12:26

pro madame Bittnerová !!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!
( potažmo místního blba ararat !) :

„Výstřih je ono tenké ostří, na němž balancuje dobrý vkus, aniž spadne“ - Coco Chanel

ararat
17. 01. 2017 12:57


-bello-
17. 01. 2017 12:26 blbádono cožpak ty jsi určená k tomu,určovat a hlavně vnucovat někomu ty svoje obludné názory na cokoliv....uvědom si že trpíš schizofrenií,na kterou jsi léčena prostřednictvím Praha Bohnice,jsi hlídána a nevlastníš občanský průkaz,vždyť to dobře víš že jsi nesvéprávná,tak se uklidní vezmi pilulku,aby ses uklidnila.

-bello-
16. 01. 2017 23:21

Sakra , meku

-bello-
16. 01. 2017 13:36

Miluško, uberte ! Kamera dá navíc max. 5 kg a když je někdo na vodě 2 dny a opakuje to každou chvíli, metabolismus se dle toho zařídí.První snězený rohlík Vám pak šoupne rovnou na břicho mezi tuky .( Spešl vysvětlení pro Vás : tzn. ., že si tělo radši tu mňamku na chvíli odpustí , jede dál ze zásob, ale bleskově už tvoří nové - vím , těžko se Vám to chápe, ale za tohle štítnice fakt nemůže).
A ještě něco:
dejte si bacha, svádíte to na léky, tak aby nezhubla ta prsa - věčně dost nechutně vyvalená jak když jste profesně kojná

starypes
16. 01. 2017 10:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

aveneta
16. 01. 2017 10:19

Jity.... jo Babčáková tedy není onou krasavicí, ale má takové to "fluidum" v herectví, které pobaví, rozesměje a tak člověk neřeší její vizáž.

jity
16. 01. 2017 11:05

U Babčákové je to sice jiné, ale sympatická rozhodně není. Pro někoho možná ano, proto je obsazována, mne teda ještě nepobavila, ale to je věc vkusu..

aveneta
15. 01. 2017 16:24

Vigela....souhlasím s tím vyjádřením "jak komu" někomu se i může líbit její tzv. otelený projev v chování jiný ocení distingovaný projev nestahující stále pozornost na sebe. Její otelený projev jí vyřadil jako první ve Star Dance....bohužel

jity
16. 01. 2017 09:50

On i ten otelený projev se někdy hodí. Kolik takových lidí existuje, myslím, že někdy až moc. Bittnerová vypadá hlavně starší než je. Její krása nekrása mi nevadí, vždyť přece všichni nejsou dokonale krásní. Tak někdy ty méně krásné hrát musí. Taková Babčáková s frňákem přece má nemálo rolí.

antonuis.j
16. 01. 2017 10:19

Tak ona za to asi nemůže, že má nadváhu, někdy to prostě je dané a asi se jí nechce nebo nemá čas to brutálně řešit.. ani za ten vzhled nemůže, ale když mě připadá děsně namyšlená a že se pořád vytahuje a považuje za krasavici, podle řečí.. Ale možné je i to, že jí ta slova vkládají do úst bulvární blbečkové z redakcí žump, a třeba to je naopak prima ženská, se kterou se dá dobře pokecat a je s ní sranda. To asi nezjistíme.

nika70
15. 01. 2017 14:25

Já si své přírodní pětky nechala zmenšit na trojky. Připadala jsem si jako tank. Tak mi připadá i Bittnerová. Navíc mi vadilo, že všichni mi hleděli na prsa a neustále o nich mluvili, což mi přišlo ponižující, protože ženská není jen o prsech.
Bittnerová je neustále vystavuje, tak se nemůže divit, že nikdo o ní nebude mluvit jako o úspěšné herečce, ale bude vždy jen "ta s pětkama prsama" No, jakou image si buduje, tak se o ní bude smýšlet

antonuis.j
15. 01. 2017 16:49

Mně je taky šíleně nesympatická, přijde mi děsně ošklivá, nepříjemná a laciná, i oblečením, chováním je to taková otlema a ohera, a její tzv. vnady jsou jen a jen vaky sádla, kdyby nebyla taková hrouda rozkydlá, tak jí splasknou i ty nehezké pseudoprsy. A ať se nevymlouvá na štítnici, prý pět let - takhle tlusté prase je odjakživa, taková celá příšerná matróna bez talentu to je.

aveneta
15. 01. 2017 13:44

Více než její váha mi na ní vadí že je nesympatická....

Sarah Woldekiros
15. 01. 2017 15:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vigela
15. 01. 2017 15:36

Jak komu. Mně sympatická je. A že štítná žláza je prevít, je pravda.
Autorovi článku: Nazývat paní Bittnerovou "Bittnerkou" považuji za nevkusné a podbízivé senzacechtivým čtenářům.

antonuis.j
15. 01. 2017 16:55

Mě tedy fakt absolutně ne, ale jinak s tím titulováním máte pravdu. Jenomže co čekat od absolventů sotva ZŠ a zjevně primitivních pisálků v redakci AHA! ? Konečně by je měl někdo zažalovat a celou tu šarádu staré "Šmuclerky" zrušit.

jity
15. 01. 2017 12:25

Štítná žlaza holt umí být potvora, ale to nikomu Miluše nevysvětlí. Zkrátka ti co mohou sníst vola i s řetězem a nespraví se, budou odsuzovat. Někdy jistě mají pravdu, ale ne vždy.

-bello-
16. 01. 2017 13:40

jity
mohu snít 4 voly a neztloustnu a jsem za to ráda, ale Bittnerová si to zaviňuje dietami sama, tak jak každý, kdo si zdevastuje metabolismus.
Babčáková je pro mě odstrašující ženská, projev jak dlaždič!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.