Michal David poprvé o otci vnoučka: Drsný verdikt! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Michal David poprvé o otci vnoučka: Drsný verdikt!

Vnuka Sebíka vychovává Michal David (56) s manželkou Marcelou, protože jejich dcera Klára studuje v zahraničí. Hitmaker teď promluvil o tom, jaký vztah má k chlapečkovi jeho biologický otec.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hejpockej
05. 06. 2017 16:29

normalni prumerne chytry clovek ma bakalare za 3-4 roky. Znam spoustu lidi co ho meli za 3 roky v kapse, a to mluvim o normalni statni universite. Klara holt zvlada maximalne jeden predmet za semestr, ktery pak musi jeste v pristim opakovat, tak pak neni divu, ze ji to tak trva, chudince. Kariera bude tezko,protoze na to jak dlouho cloveku trvaji studie se tez prihlizi. Co ma genius za 2 roky, ma debilek za 6.

antonuis.j
09. 01. 2017 12:39

Klučík je opravdu krásné dítě, ta "matka" se prostě jednou bude mlátit do hlavy, ale to už bude pozdě.

ararat
08. 01. 2017 17:55

Vnouček je ale krásný.

Lenka65
07. 01. 2017 19:09

Kritizují otce, a jak se zachovala matka_ I když matka, to je silné slovo. Studuje už 7 let nebo jak dlouho, chudák kluk, ještě že má babičku a dědu.

-bello-
06. 01. 2017 23:10

řekla bych, že už si nepamatujou, jeden jak druhej, jakou storry si pro média vymysleli.

Je zvláštní, že ty holky jezdí do ciziny za vzděláním, ale buď tam skončí v posteli s prvním dědkem jako ta nejmenovaná od Gotta s Douglasem a ty pak vezmou za vděk každým dědkem v Čechách, anebo skončí jako něčí hokejky a zůstanou tam.Ale jak si všímám, z toho vzdělání, za kterým tam jely pranic není.
Tak vám nevím......

-bello-
06. 01. 2017 23:12

sorry, chtěla jsem říct story

ljubaa
06. 01. 2017 13:32

Otce kritizují a matku - svojí dceru omlouvají. Vzdyt se zachovala ještě hůř.... Porodí a odjede? Leda, že to měli domluvené a prostě jim porodila náhradního syna...

ljubaa
06. 01. 2017 13:39

Jde o to, jestli vůbec nějaký tatínek je... jestli se dcera nenechala uměle oplodnit a domluvili se, že světu sdělí, že má dítě počaté z jedné noci, otec se o něj nezajímá a přitom, když se jim nedařilo počít vlastní dítě, nechala ho dcera jim.... evidentně o dítě nestojí, když je 6 let v zahraničí... A že si ho občas berou prarodiče ze strany otce? to se dá taky krásně zařídit.... Zná je někdo?

1pravda1
06. 01. 2017 10:54

Já si myslím, že si kluk moc dobře uvědomuje, že se na něho vykašlali oba rodiče a jednou jim to vrátí i s úroky v nejlepším případě nezájmem, stejným jako mají oni o něho. Je mu 7 let, za 7 let bude v pubertě a pochybuji, že se dají vrátit ztracené roky dětství bez rodičů. Tito rodiče se o něho nestarají dobrovolně a ne z nějakých vážných důvodů, které by šly pochopit. Může mít krásný vztah s prarodiči, ale nezájmem rodičů jistě trpí a to už od svého narození. Snad rodiče jednou nebudou potřebovat jeho pomoc a blízkost.

jity
06. 01. 2017 12:31

Vůbec nemusíte mít pravdu, já jsem vyrůstala také u prarodičů a o matku jsem se starala. Dokonce jsme měly vztah dobrý.

antonuis.j
06. 01. 2017 10:02

Je to jejich věc, jak se dohodli, každopádně je to divné a nenormální. "Matka" porodí a zmizí ihned za hranice, babička s dědou mají náhrau za zemřeou dceru.... hm, ale ta "matka" bude jednou tutově litovat, že se na syna vykašlala, neviděla ho vyrůstat, jeho první slova, krůčky, pokroky... děsná představa! Zjevně je jí to jedno, ale až dostane rozum, bude s mlátit do hlavy! To vím na 100%! Ale holt prachy jsou prachy a dítě... pch, to je jen dítě, nic závazného ani důležitého, nezájem!

listure
06. 01. 2017 10:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
06. 01. 2017 10:04

Jistě, kluk se na ni vyprdne, nemá k ní žádný vztah. Tato "maminka" na Skype je cizí člověk, ani na Vánoce nepřijela,chudince uletělo letadlo! Prostě na kluka prdí a dostane to zpět i s úroky" - ale to bude pozdě, tyhle lidi bych zavíral.

clarabella
06. 01. 2017 06:23

Nestuduje tam slečna už nějak dlouho?! Chudák malej. Jednou, až si uvědomí, že se na něho maminka vykašlala, tak se z toho bude těžko dostávat. Co ona musi byt ta zrudu, ze takto odloží dítě. Nechapu a nepochopim.

jity
06. 01. 2017 09:11

Tak pokud jsem zaznamenala, tak dědek tvrdil, že už vystudovala a našla si práci. Údajně pracuje v Austrálii. napřed ji hájil, že je mladá a potřebuje vzdělání, protože oni tady s manželkou věčně nebudou, tak aby se uměla uživit a když má vystudováno, tak se stejně nestará. Zřejmě k dítěti ztratila vztah. Bohužel takových případů je tak nějak více, dost rodičů nemá o své děti zájem a starají se prarodiče.

rezacek
06. 01. 2017 00:44

Mohl by nám pan hitmaker vysvětlit, jak přišel k vile za 30.000, kterou v podstatě ukradl s požehnáním bolševika, kterému statečně lezl do ... ? Já bych se na jeho místě hanbou propadl. Když slyším David, je mi blbě.

janapi
06. 01. 2017 09:00

Až na to, že se dávno nejedná o tamtu vilu-kterou navíc ještě zvelebil. Bydlí ve vile-kterou nechal postavit "na klíč" a do které nikomu nic není!

-bello-
06. 01. 2017 22:57

janapi
a jak se to mělo a má s " tamtou " vilou?
neznám tu historii a za 30.000 jestli , tak je to podvod , ne ?

jity
05. 01. 2017 22:50

Neni to tak dlouho, co Michal David tvrdil, že se otec Sebastiána občas ozve a zajímá se o něj. Kdo ví jak to vlastně je, raději se do toho nemotat, spíše mi zaujalo jak bello píše o dědkovi jak se vtírá do stáda sluníčkářů, to by mi také vypadl z okna.

-bello-
05. 01. 2017 22:15

nojo,multikulti tatík , multikulti matička , " plod " jedné noci vychovává stará garda. Rozvádět to netřeba.

Michal David je vlez***ka-a u mě si smazal image dobrého hitmakera, neb poslední dobou vyrábí srágory , leze Gottovi kvůli prachům do zadku .Mimoto rajtuje se stádem sluníčkářů, klaní se Babišovi a teskně pláče po dřímotovi. Cpe Gotta všude, kam se dá, Ivanu taky a ví, že jeden už na to nemá a ta kreatura a la moderátorka, produkční či muzikálová diva nikdy neměla ( všude si k činnostem té Ivany dosaďte uvozovky , jsem líná ) .
Jeho Sebík mě nezajímá a kecy o " studentce " si mohl ten blb odpustit

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.