Derniéra Sluhy dvou pánů v Národním divadle: Donutil dohrál v slzách! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Derniéra Sluhy dvou pánů v Národním divadle: Donutil dohrál v slzách!

Kukátkem v oponě Národního divadla sledoval přicházející diváky a přemáhal dojetí. Miroslav Donutil (65) se v úterý večer 600. reprízou rozloučil se svým nejúspěšnějším představením Sluha dvou pánů. Zároveň ukončil angažmá v Národním divadle. Dlouhotrvající potlesk ho donutil k slzám.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hadaja
29. 12. 2016 21:26

Viděla jsem,pravda, je to dávno, možná 15 let v Brně u "Mrštíků" s panem Havelkou a shodou okolností nějak brzo potom dávali v TV tu s panem Donutilem, a myslím, że brněnská scéna se neměla za co stydět, byl to zážitek, Havelka úžasný,mělo to šmrnc.

ararat
29. 12. 2016 19:54

BELLO ALIAS CHALUGE
Ela Anrow · Praha MIŠUGE
Viděla jsem to v rozpětí 10 let 2 x.
Přišlo mi, že pak už to Donutil bral jakcirkus.Nebyla tam úcta k humoru, kdy stačí málo a je z toho blbá šou.Už se jen kroutil a pitvořil a to nebylo ono.Jo, humor je těžká disciplína.Tady už to nedával.
++++­++++++­++++++­++++++­+++++
JAK TO ŽE NEUMÍŠ POUŽÍVAT ZVRATNÁ SLOVESA A INTEGRÁLY..HLUPAŇO

vilda696
29. 12. 2016 16:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

defakto
29. 12. 2016 15:02

... no konečně , že už ta hovadina skončila ! Donutila jsme se za ty léta "přejedli" a je nám na blití jen si na něj vzpomeneme .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.