Zdravotní problémy Pawlowské: Zkolabovala na Štědrý den! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Zdravotní problémy Pawlowské: Zkolabovala na Štědrý den!

Šťastný a... nemocný! Takové Vánoce měla Halina Pawlowská (61). Místo pojídání bramborového salátu a kapra musela známá milovnice jídla na Štědrý den zůstat na lůžku. Bojovala totiž s nepříjemnou chorobou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bursik
29. 12. 2016 19:53

Priserni redaktori ,nemaji u clanku s hrubkami jmeno ani zkratku,tudiz pisi anonymne a beztrestne !! Zrejme pani Smuclerova diktuje ty vtipnosti ,,ucnum,, v Blesku i Aha neni naprosto nic vtipneho ani zabavneho.pi. Smuclerova by mela jit na skoleni do Nemecka k Springerovi a vratit plat za cely rok 2016 Nejhnusnejsi je co dovolila psat kdyz nekdo zemre , nadpis samotny urcuje hnus,ze Liba je z Nove Paky kde ji nenaucili rodice zakladni ucte k zemrelym.-Co si mysli ta reditelka o sobe nic nedokazala jen Haskovi rozkopnout rodinu a ten ji nakonec poslal na trestnou lavici at pise o Tom a dale o jejim ex zubari - tam ma dost co zametat pred vlastnim prahem

alfin
29. 12. 2016 11:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eisenbieger
29. 12. 2016 10:03

Sem se lek kdyz jsem otevrel stranky , presne takhle vypada chaluge mischuge , taky baba pres 60 a tvaru almary.

Sarah Woldekiros
31. 12. 2016 06:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vilda696
29. 12. 2016 09:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rockyshowman
29. 12. 2016 09:42

Tu ženu když vidím, přepínám TV, nebo odcházím. Bohužel její zvláštní humor, názory za ty prachy jsou mizerné. Co se mi líbí je její postava. To se vždy nasmějeme. Hovořit o vaření a ukazovat to šasi, to je lepší vypnout příjímač.

ellenic
29. 12. 2016 13:31

rockyshowman Celé roky to měla možnost řešit, nevypadala dříve takhle, ale ona to neřeší vůbec . Na pořady s ní už se nedívám, nelíbí se mi vůbec její vaření a ty průpovídky .

ararat
30. 12. 2016 08:43

ellenic
29. 12. 2016 13:31 NIC O NÍ NEVÍŠ NEZNÁŠ A SOUDÍŠ,TO JSOU TY PRIMITIVNÍ DRBNY..POKUD BYS BYLA SCHOPNA UVAŘIT DLE JEJICH RECEPTŮ TAK BY JSI SE OLIZOVALA AŽ ZA UŠIMA,ALE PROTOŽE TO NEUMÍŠ TAK TADY ZASE POMLOUVÁŠ DRBNO.

ellenic
30. 12. 2016 22:30

ararat Sama jsi drbna a hloupá, neustále se do mne navážíš, ale i do jiných. Vařím přímo excelentně, rodina je spokojená, ale ty, protože Tě nemá nikdo rád , tak se neustále strefuješ do jiných . Dej mi pokoj a neotravuj. Nejsem žádná drbna, ale na Tebe to sedí .

Sarah Woldekiros
31. 12. 2016 06:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
31. 12. 2016 10:16


ellenic
30. 12. 2016 22:30
hele ty hloupá ,jsi drbna a trochu ti chybí empatie,ty mě neznáš ale já tebe ano a to je to co tě rozčiluje,soudíš lidi a nikoho neznáš ty šrajtofle jedna jsi jasná lhářka a svým psaním jsi se opěr prozradila,ukázala jsi se jako ve všech tvých falešných nicků...soudíš druhé a sama se na sebe nepodíváš,měla by jsi to někdy z preventivních důvodu udělat,na koho si tady hraješ ty šrajtofle? já se nebavím o tom jak ty vaříš,ale většinou samochvála u tebe vždy smrdí a smrděla a vůbec se nebav že mě nemá nikdo rád,jak jsi na tohle přišla,ty tady píšeš jako největší drbna na AHA A ŘÍKÁM TI,ŽE SE NESCHOVÁŠ.TVŮJ RUKOPIS JE JAKO OTISKY TVÝCH PRSTŮ.TAK TO JE A JINÉ TO NENÍ HAHAHAHAHAHA

antonuis.j
31. 12. 2016 10:58

Klid, ellenic, nestojí to za to se s tou prasnicí primitivní ararat bavit. Ona je totálně dementní a psychicky těžce nemocná, navíc osamělá a zoufalá, stará opuštěná debilní bába to je . A je jen k smíchu, ***amotná blbka, sranda, jak pořád mekotá, že "každého zná", ale přitom jen ona sama je známá jak falešná pětka, sama tu zveřejnila o sobě všechno, hybrida vypatlaná ze zvláštní školy. Je ohyzdná a tupá a páchnoucí jak lejno na chodníku, brzy ji ale trefí a bude klid - i když - zas nebude taková sranda, ta tlustá imbecilní bába i rozesměje, občas.

antonuis.j
29. 12. 2016 09:42

Tvl - co to je???? >Halina totiž podlehla chřipkové epidemii, která se pár dní před svátky navíc zhoršila< , >„Přesně s úderem polévkového talíře na štědrovečerní stůl se mi nějak zatmělo před očima< , to je i na ***amotné primitivní věčně ožralé pisálky fakt moc, když sami neumějí psát, měli by tam najmout někoho, kdo umí aspoň číst, aby si ty jejich debilárny přečetl a opravil! Až tedy začne fakt "vepidemie" (která ještě nezačala!) - nerad bych jí podlehl, asi nějaká nová forma chřipky, nebo co... a mimoto se nedivím, že Halina onemocněla epideimií když u nich třískají polévkovým talířem o stůl! To by porazilo vola, rozbíjet talíře o stůl, asi nějaká ahácká tradice! AHA! by měla stará dementní bába Šmuclerka zrušit a ti dementi by měli jít vytírat na hlavá a drbat WC i s ní - třeba tam bába klofne nějakého mladého bezdomáče!

bursik
30. 12. 2016 05:01

antonius- zbyva jeste dodat pi. Smuclerova v Nova spolu s Volodkou Zeleznym zadluzili nehorazne tuto zem.Je presne tak jednoducha jak dalsi Produkt doby Halina ,jedna je asketicka a druha pazrava- neumi nic obe osklive ale narubaly hory penez obe -to je strasidelne, takove nuly se roztahuji vsude jedna jak druha

starypes
29. 12. 2016 07:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
29. 12. 2016 08:29

starypes
29. 12. 2016 072 HAF.­.HAF­..HA­F..HA­F..

starypes
29. 12. 2016 09:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
29. 12. 2016 09:58

stará tlustá debilní bába ararat je pos*aná pořád, celé dny ve srajdách dřepí a libuje si, jak to voní a jak je jí teplo, dementní pacientce.

Sarah Woldekiros
30. 12. 2016 03:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
31. 12. 2016 10:18

HAF.­.HAF­..HA­F..HA­F.. STARÝ OŠUMTĚLÝ PSE

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.