Jak bydlela Skořepová (†93)? Neměla už peníze ani sílu… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Jak bydlela Skořepová (†93)? Neměla už peníze ani sílu…

Luba Skořepová (†93) své poslední chvíle strávila v LDN. Dokud však byla soběstačná, bydlela ve svém bytě na Vinohradech. Jak to tam vypadalo, se můžete podívat v naší galerii.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

DutchSchulz
09. 01. 2017 17:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Sarah Woldekiros
09. 01. 2017 08:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

elzbet1
08. 01. 2017 11:45

Mám pocit,že všichni ti umělci prostě na důchod nemyslí a málokterý si platí pojištění,ale to už je jejich věc. A jestli paní Skořepové neměl kdo uklidit..Ale asi měl,ale je otázkou,jestli to chtěla dovolit. Vím to podle své maminky,tyhle ročníky nevyhodí nic,ani starý balící papír,nebo vymyté igelitové pytlíky se hodí,i když doma mají v šuplíku tunu nových. A to nemluvím o skleničkách atd. Sice to u maminky nevypadalo až takto,ale dokonalý "průvan",tak aby se tam dalo bydlet, jsem vlastně udělala až když odešla.A upřímně,občas se i já přistihnu,že schovám něco zcela nesmyslného jen z nostalgie a dnes už se na to "shromažďování"-v rozumné míře-dívám zcela jinak.

ararat
08. 01. 2017 08:42


Hyeny už zase soudí,vy že jste slušní,ne nejste nemáte jiné starosti.Kdo ví bello,jaký máš ty bordel doma,js schovaná a zavřené ve smradlavým kutlochu,kdy chodíš běhat ty běhno ze 130ti kily na sobě ty jsi tak vymýšlíš ty šmudlo,co se jako *** nabízela zajíčkům na inter­netu,­humu­sačko,­kdybys jsi spala a ještě běhala a ještě tady stačila psát komenty,které se nezakládají na prav­dě.B­.l.b­.e.č­.k.u

Sarah Woldekiros
09. 01. 2017 08:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
09. 01. 2017 09:51

chaluge
09. 01. 2017 08:11 zavři klofan šeredo ze 130 kily plandáš jak závěsy ve větru,jen ty tady víříš svoje blbé představy o někom koho neznáš místní drbno AHA

gurke
08. 01. 2017 08:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

DutchSchulz
07. 01. 2017 16:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
07. 01. 2017 23:16

dutchschulz
výživný přehled

xviktorie
07. 01. 2017 16:27

Hnusáci, kteří pořídili fotky (a tvářili se, že ze zájmu přišli paní Skořepovou navštívit) - a teď, po její smrti za ně inkasují peníze.. Ubohost tohoto plátku nezná mezí. Mnozí z vás rádobynovinářů si v 80 neutřou ani sami zadek, tak si na to jednou vzpomeňte.

bac-bum-bac
07. 01. 2017 14:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

olinalex@...
07. 01. 2017 13:24

Naco jste tam šli ,aby jste pošpinily jméno herečky které vám bylo líto jak bydli.Tak proč jste jí tam neuklidily?Poslat tam reportera s křížem na krku je opravdu idiotské.Kříž je symbol křestanství a křestane by si měli pomahat .Ty vaše idiotské články si čtěte doma v rodiném kruhu .Jste obyčejné hyeny.Fuj at žije svoboda slova jste si pomílily s pomluvami.

-bello-
07. 01. 2017 12:50

Vyjadřuju se pouze k tomu co vidím a kecy, kde je pieta a že novináři jsou hyeny mě nezajímají.
Luba Skořepová prostě byla špindíra.Ten bordel nesouvisí s věkem, to souvisí s tím, že jí holt nevadilo žít v takovém svinčíku.Do poslední chvíle hrála, na to sílu měla.Kdyby neměla sílu na úklid, mohla říct kolegyním , aby místo tlachání u ní na kafi jí pomohly.Myslím, že i chtěly, ale jí to vyhovovalo jak bylo.Víc bych to nerozváděla,holt byla taková.Většinou jsou takoví , ona i Veškrnová měla na Žižkově svinec neskutečnej a další by se našli. Zvláštní je, že Skořepová " ésotericky " lítala na chalupě, Veškrnová " ésotericky " kolem Havlovy postele, ale vzít hadr a Jar , aby bylo doma " ésotericky " čisto ani jednu nenapadlo

jardavozembouch
07. 01. 2017 13:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
08. 01. 2017 00:01

jardavozembouch
kdybych já měla mindráky, nenapsala bych tady pravdu.
Zdravého vzduchu mám hodně, i v tomhle mrazu jsem byla běhat.Je mi fajn.
Nevím, jakou vestu nosí věřejně prospěšné práce, nemyslím, že bych je vůbec vnímala , ale když tvrdíš , že vesty mají oranžové, tak OK. Přijde mi, že vás je málo a děláš tady nábor !
Doporučuju, nepiš do bulváru , najdi si "ušlechtilejší " zábavu.
Čus

ellenic
08. 01. 2017 10:44

-bello- Přesně tak, i taková situace má řešení. Měla spoustu přátel a kamarádů, to se nenašel nikdo, kdo by jí pomohl vytřídit vše nepotřebné a pořádně vygruntovat . Takhle bych nedovedla žít. Já se strašně ráda vracím domů , protože jsem moc hezky zrenovovala byt, zbývá už jen kuchyně a na to se fakt těším. Stáří je mnohdy neradostné, ale nemusejí takhle lidé jen přežívat, stačí jen problém řešit a ne ho odsouvat .

-bello-
08. 01. 2017 15:50

ellenic
Ze špíny a bordelu já šílím.Myslím, že záleží na tom, jak byl člověk od mala doma vychován.( U nás doma doslova cepován ! ) .Jsem šíleně štítivá, špína a smrady mě drtí
---
V jaké barvě bude ta kuchyně? A materiál ? Jsem zvědavá holka, ráda se poučím.Já ty projekty, kde je obrovská kuchyně s pokojem dohromady nenesu a utíkám od nich.Já mám ráda vůně a tak sdílet obývák se škopkem na nádobí , myčkou a kuchyňskými výpary , který ani digestoř nezmákne , to by mě zabilo.

DutchSchulz
08. 01. 2017 16:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ellenic
08. 01. 2017 19:21

To právě v současné době řeším, v bytě mám převážně bílou barvu , moderní obývák s vysokým leskem, komoda, skleník, TV stolek nízký má délku 3 m a vystupující zásuvky, vitrína. Ložnice také bílá, komody, skříně. V kuchyni bych si představovala buď vanilku celou, nebo nahoře bílé skříňky a dole třešeň nebo něco tmavšího. Proti lince dám asi pěknou vysokou skříňku z Ikea. Monoblok s pečící troubou, vedle toho skříňky s pojezdy a košíky na potraviny, žádnou mikrovlnku. Lednici mám v nerezu novou. Inspiraci beru na Fine Living a Home Spektrum. Měj se hezky -bello-.

-bello-
09. 01. 2017 01:20

ellenic
budeš to mít hezké, to je radost takovéhle " starosti "
taky se měj

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.