Pawlowská o potratu: Všude krve jako v hororu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Pawlowská o potratu: Všude krve jako v hororu!

Smutné tajemství ze života prozradila spisovatelka a moderátorka Halina Pawlowská (61). Promluvila o tom, jak přišla o nenarozené miminko.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ellenic
16. 12. 2016 00:15

Kdyby byla opravdu tak inteligentní, tak si uvědomí, že toto téma je natolik citlivé, že by jej nikdy neměla svěřovat veřejnosti. Halina Pawlowská už také neví, čím by na sebe upozornila. Když jsem viděla tu její "kolekci" šatů, tak jsem se ani nesnažila zjišťovat cokoli více. Jedna fotografie a stačilo .

pauly007@...
15. 12. 2016 18:52

měl jsem vás za inteligentní ženu,nechcete o tom vyprávět,ale vyprávíte a ještě k tomu bulváru...

ellenic
16. 12. 2016 00:19

pauly007@... Možná to neřekla ani v této verzi, třeba redaktůrci z toho udělali tento příběh. Dříve jsem ji měla ráda, sledovala jsem její pořady v TV, ale postupem času, ačkoli mne to mrzí, protože jinak je celkem dobrá, ale už to není ono. Škoda.

defakto
15. 12. 2016 17:22

... vzpomínám si , že když byla Halina šéfredaktorkou časopisu Štastný Jim , tam taky psala o tom že byla těhotná , prý musela někam služebně cestovat a o dítě přišla.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.