Mim Čejka (80) živoří: Bez peněz i zubů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Mim Čejka (80) živoří: Bez peněz i zubů!

Všichni se smáli, když na obrazovce předváděl slepici nebo Chaplina. Teď  legendární mim Jaroslav Čejka (80) žije v domově důchodců a není mu do smíchu. Bez invalidního vozíku neudělá ani krok, navíc přišel o zuby.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
08. 12. 2016 10:26

... na mně to působí tak , že nás chtějí nějací jeho kámoši dojímat jeho osudem , připomínají nám jak nás kdysi bavil, jen aby sme pro pana Čejku vyhlásili nějakou veřejnou zbírku .
... a oni se pak spolu s ním hezky pomnějou .

gurke
08. 12. 2016 10:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

elzbet1
07. 12. 2016 15:18

Nevím,o co se tu obě strany vlastně přou. Ano většina dnešních důchodců má důchod,ale jaký,mizerný,ale s trochou štěstí to na vyžití stačí.Pan Čejka sice bral slušné peníze a pokud vím,utrácel je hlavně za to aby se staral a byl co nejvíc se svou matkou. Tehdy nikdo nikomu neřekl plať daně na sociálku,jinak nebudeš mít důchod a tak to dopadlo. Nárok na lékařskou péči má,ale na permanentní rehabilitace ne. Tohle zas je daň za tu "volnou nohu". Ale malou radost jsme snad my češi jemu,ještě schopni dát. Děkujeme pane Čejko!

hejhej
07. 12. 2016 09:08

Nic proti panu Čejkovi. Ale většina umělců, kteří žili na vlné noze neodváděla na soc. pojištění, nebo jenom mizivou částku a
v důchodu se diví.

ivanak
07. 12. 2016 08:22

Smutné to je,ale prosím vás,celý život rozdával smích,tak snad byl za to taky placen,nebo to dělal zadarmo?Dnes se hustí do lidí,ať si spoří na důchod,že pak na důchody nebude.Jemu je 80 let a na nic nemá?Rodinu neměl,pouze maminku,neumím si tedy dost dobře představit kam ty peníze dal,co vydělával.Nic proti němu nemám,ani mu nic zlého nepřeju,ale tyhle bláboly mi fakt lezou na nervy.Pan čejka zřejmě trpí stařeckou demencí a to je peklo samo o sobě.Tam není šance nějakého zlepšení,tak je dobře,že je alespoň v zařízení,kde se o něho postarají.Tihle lidé už ani neví,co Vánoce jsou,chovají se jako malé děti více,méně.Přeji mu,aby bylo stále ještě více těch světlejších chvilek,než těch špatných.A vy si nechte těch keců!!!

Sarah Woldekiros
07. 12. 2016 08:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivanak
07. 12. 2016 12:37

nejde o názor zde v diskusi,to nikomu neberu,měla jsem namysli Aháky a pokud vím,tihle lidi,kteří už měli odpracovaný léta v éře komunistů,tak mají důchod .A pan Čejka pracoval ještě hodně dlouho po tom,co měl důchodový věk,tak snad nepracoval zadarmo.Napsala jsem,že proti němu nic nemám,ale tyhle články nevím o čem mají jako vypovídat?O tom,že se stát nepostará o staré lidi? To přece každý ví ne?Já jsem se o své rodiče postarala,ale každý to tak holt nemá.Já si napsala svůj názor a vy si pište svůj,je mi to fuk.

zlobit
07. 12. 2016 09:45

Nestačím se dovit Vašemu komentáři, protože se nikdo o pana Čejku "neotírá" , žádný negativní příspěvek, Jenom se podivujeme, že s jeho vydělanými penězi za celý život nic nemá.
Mě zaráží, že pojišťovna neplatí rehabilitaci, kterou by potřeboval.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.