Veronika v obavách: Buzeruje Jardu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Veronika v obavách: Buzeruje Jardu!

Právě teď je Jaromír Jágr (44) s Pantery na desetidenním tripu, letadlem létá ob den. Těžko se tak někdo ve stínu děsivého neštěstí může jeho Veronice divit, že je tuze vystrašená. Navíc když se Jarda ne vždy ozve hned po přistání, že je v pořádku!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

elzbet1
03. 12. 2016 00:34

Dělávala jsem totéž u syna až do té doby,kdy letěl na Mallorku s obvyklým: až přistneš,hned zavolej! Jeho odpověď mně tehdy zcela odzbrojila a od té doby jsem již tuto větu nepoužila i když se třesu strachy. Řekl:no,no a kdyby letadlo spadlo a asi do moře,tak co,ty tam snad doplaveš?!

kuberpidy
02. 12. 2016 21:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kuberpidy
02. 12. 2016 21:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

sugarbitter
02. 12. 2016 17:31

Nejdravější šelmou je žena, která loví manžela.

ellenic
02. 12. 2016 20:15

sugarbitter Tahle už má uloveno a nyní bude dělat vše, aby si to Jágr ještě nerozmysle l, když už to byl takový divný výběr. Podle mne nejhorší ze všech možných .

ararat
02. 12. 2016 17:16


Veronika :
Ještě se div, proč furt buzeruji s tím, ať se ozveš hned, když přistaneš!“
Já :
milá Veroniko, když se podíváš na větu, kterou jsi zplodila, musíš uznat, že se tam něco pere.
Nejde dost dobře spojit slovo argotu " buzerovat " se spisovnou češtinou koncovkou - ji a přidat tam slovo " furt" je taky špatně a diskutabilní je i slovo
" když "
Správně tedy poskládaná věta zní:
.... furt tě buzeruju ať zavoláš ... když přistaneš .
Jenže slovo " když " zní lehce zlověstně, protože počítá s variantou že nepřistane.Tedy bych zvolila místo toho " jakmile " přistaneš, protože tohle slovo počítá aspoň s tím, že čekáš a nesnese to prodlení.
Ale pokud trváš pořád na koncovce -ji, tak to musíš upravit do spisovné formy a ta by mohla znít cca takhle:
" .Ještě se div, proč tě pořád obtěžuji ať mi zavoláš ihned, jak ( jakmile ) přistaneš.
Nevím, jestli tohle pochopíš, ale zkus to , anebo si doplň vzdělání .V každém případě mi sděl, jsi vážně tak jhloupoučká podle tvých " děl " na fcb nebo si děláš srandu?
Neumím to dekódovat
++++­++++++­++++++­++++++­++++++­++++
bež nynat už máš přebráno,neboj určitě z tebe bude Miloš Zemánek,to víš to příjde budeš mít lulánka

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.