Nejkvalitnější špitály v Česku? Srovnání podle krajů | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Nejkvalitnější špitály v Česku? Srovnání podle krajů

Kde se nejlépe léčí? Kde jsou doktoři kovanými odborníky a sestřičkám není zatěžko pomáhat s úsměvem? Kde není bolest hanbou? Blesk ve spolupráci s HealthCare Institute exkluzivně přinesl přehled TOP nemocnic v celém Česku 2016!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lydyna
30. 11. 2016 21:26

Nedávno jsem četla jak je nejlepší nemocnice v Kladně, že i Praha za ní zaostává a tam v mapě vůbec zobrazená není.

Groove
30. 11. 2016 16:54

Jestli je litoměřická nemocnice nejkvalitnější, tak to jsem blázen. Osobně než se tam jít léčit radši bych sežrala psí lejno. Vím o člověku, co tam přišel se zlomenou nohou a nechali ho odejít o té zlomené a zasádrovali mu zdravou, když jsem jsem v roce 2013 chytla prasečí chřipku, musela jsem si tam sanitku volat 5x, a to jsem tam 2x byli na pohotovosti, než jim došlo, že to nebude angína a poslali mě na krev, do tho mě dali na plicní s tímhle nakažlivým sráčem, kde byli lidi po operacích plic. Kamarádka, která tam rodila, má po nástřizích a nedbalém sešití vagínu jak garáž pro kamiony a už není schopná dosáhnout orgasmu a já z toho důvodu, jak příšerná je péče v severočeském kraji, radši budu rodit v Českém Krumlově. Co se týče ambulancí, tam nikdy problém nebyl, ale ta nemocnice je otřesná. Mapa je nic nevypovídající nesmysl.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.