Miroslav Etzler (51): Trauma dlouhé 27 let! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Miroslav Etzler (51): Trauma dlouhé 27 let!

Tohle dosud věděl jen málokdo! Jeden z účastníků právě končící show Tvoje tvář má známý hlas Miroslav Etzler (51) má dlouhých 27 let konflikty se svým bratrem, novinářem Tomášem Etzlerem (53). Mirek o tom otevřeně promluvil až letos na podzim.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
21. 11. 2016 11:52

pro Nikola Nová

ó nikoli, nesmysl to není, ale může být, že je to nad kapacitu Vašeho chápání .Za to nemůžete, každý holt je nějaký .

sugarbitter
20. 11. 2016 16:54

Lituju i nelituiju. Kdyby se něco v lidském životě i dalo změnit, byly by zase jiné chyby, bez toho to bohužel nejde.

ivanak
20. 11. 2016 13:13

jity,díky za kladnou reakci,spoustu lidí lidské příběhy nezajímají.Nikdy jsem nelitovala a jak píšete,mé svědomí je opravdu čisté.

-bello-
20. 11. 2016 12:00

Podle psychologů je těžké přiznat si natvrdo , že sourozenecký vztah neexistuje, že jsou si cizí.A prý jediné řešení je , že se s tím člověk má srovnat a nesnažit se cokoli křísit.Tak si myslím, ať se Miroslav nedrásá . Myslím, že kdyby mladší Miroslav potřeboval pomoc, řekl by mu starší Tomáš, sežeň si někoho poblíž já nemůžu , ale kdyby to bylo naopak, Miroslav by za ním letěl. Ti mladší se totiž cítí jaksi provinilejší a povinováni starším.Tak to / dle učebnic/ bývá

ararat
20. 11. 2016 15:19


-bello-
20. 11. 2016 120 bež do řiti z těmi svými pseu­dote­orie­mi,mys­líš si že se každý jako ty léčí na psychiatrii v Bohnicích,vypadni blázne

-bello-
21. 11. 2016 01:06

ararat
Jsem chytrá a bez předsudků.Tedy do Bohnic bych já šla okamžitě, pokud bych je potřebovala.Neboť jak říká mnou milovaný Arnošt Lustig:
" Tělesná bolest není nic ve srovnání s trápením duše "

Jenže ty neznáš Lustiga a místo duše máš jedovatý chřtán.
A jelikož jsi tupá, nikoli chytrá, tak ani netušíš jak velikej jsi magor!

mord
21. 11. 2016 23:36

ty jsi mimořádně vypatlaný chronický ubožák, žvanil a lhář bellmeku. Nic víc Lustiga si do své špinavé ulhané huby vůbec neber ty nulo z Aha

-bello-
22. 11. 2016 00:58

mord
jak si vůbec dovoluješ se mnou mluvit tímhle tónem, ty zednickej přidavači!
Co vím já, tak u Lustiga by si blb jako Ty ani neškrt , tak si ho pro změnu neber do huby Ty!
A mazej, jsi obtížnej.Na každé diskuzi jsi obtíží

ararat
25. 11. 2016 20:49


-bello-
21. 11. 2016 016 a kdo říká o tobě že jsi chytrá? bože ty taky pobavíš.. no a jak se to tak projevuje v tvém případě že jsi pseudochytrá?..no to víš nikdo nezná spisovatele a publicistu..prosím tě jsi mě fákt ohromila...hele a co jsi mi tím vlastně chtěla říci?Neříkej že jsi mi chtěla říci že ty znáš Arnošta Justiga,že jsi chytrá. ..no jestli já jsem tupá ty neposoudíš nemáš na to mentálně,to posoudit o to se prosím tě nesnaž,jsi tady všem k smíchu a kdo tě žere je akorát Ponistová ona je opravdu mentálně taky opožděná jako ty...ale klidně piš ať jsi ještě legracnější

levandulova
20. 11. 2016 22:10

Pravda...

levandulova
20. 11. 2016 11:57

Mirek mel vzdycky velky smrnc, ale v posledni dobe pusobi tak nejak dedkovite, asi ze pribral.

ivanak
20. 11. 2016 09:14

Jo život přináší různé situace.Já ho zcela chápu,protože jsem byla v podobné situaci jako on.Moje maminka trpěla tou samou chorobou a je to strašně těžké,protože ten váš milovaný se strašně mění v zcela jiného člověka,vy ho pořád milujete,ale nejste schopen mu pomoci. Taky jsem se o ni starala jen já a byli jsme tři sourozenci.Zůstane ve vás hořkost,protože vy se staráte co můžete a ten druhý nic.A přece jste dostali stejně lásky a taky se o něj ta maminka starala,ale každý má jinou povahu,někdo prostě nechce se starat a někdo to nezvládne.To už si musí každý vypořádat sám v sobě.Pana Etzlera mám ráda,připadá mi jako rovnej chlapík.

jity
20. 11. 2016 11:38

ivanak, vy máte alespoň čisté svědomí, že jste se starala. Dala jste příklad svým dětem a to neni k zahození. Mám podobnou zkušenost, ale nelituji.

mord
21. 11. 2016 23:39

to jo to je hodně rovnej chlapík, který se vykašlal na všechny své děti tady je ale svoloč

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.