Krampolová po operaci kotníku: Věřím, že budu chodit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Krampolová po operaci kotníku: Věřím, že budu chodit!

Před týdnem byla na sále a dnes si libuje. Hance Krampolové (55) odoperovali v Nemocnici Na Františku zlomený pravý kotník a hercova žena se cítí lépe.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6010
20. 11. 2016 18:32

Dejte již pokoj s Krampolovic Haničkou.Vždyť to vůbec žádná hvězda není, tak proč o ní pořád někde zakopáváme.Já si o ní udělala názor, že pořádně nikde nepracovala, jen se přiživovala na bývalé slávě svého manžela.Zdalipak dostane vůbec nějaký důchod? Určitě nemá odpracovaná povinná léta.Nebo pro ní to neplatí?To by mne docela zajímalo, jinak již nic.

ivanak
20. 11. 2016 13:20

bello,ty se sem chodíš hádat,nebo rozčilovat?Jak jsi to komentoval,když psali,že chodila po obchodech a kradla,že jí křivdí vid?Nerozčiluj se,praskne ti cévka a budeš tahat nohu.Mě je Krampolová úplně ukradená věříš tomu?Tak se hoď do klidu.Pá,pá

-bello-
20. 11. 2016 18:57

ivanak
poslyš, a ty se sem chodíš frustrovaně hojit , protože musíš sedět někde v pokladně u Alberta a nemáš na to, být doma?
A za to může Krampol a Krampolová , nebo třeba já?
Nebuď trapná

ivanak
20. 11. 2016 08:59

No ta se našemu zdravotnictví vyplatí,za ty roky nemakání.Ta už nikdy pracovat nebude,Jirka jí pěkně doplatí na sociálním pojištění,aby měla jako odpracovaný léta na důchod,protože 35 let určitě neodpracoval a on tady bude muset být ještě hodně dlouho ,aby měla i za co bumbat.

-bello-
20. 11. 2016 11:14

ivanak
hergot, co na ni útočíš?
Platí si zdravotní pojištění, tak péči čerpá.Zrovna tak , jako exkluzivní české zdravotnictví čerpá Kvitová, co kvůli daním zdrhla, zrovna tak jako Tříska anebo poslední úkáčko či Slovák, co sem nalezli do Česka zadními vrátky a doma by díky stavu svého zdravotnictví byli už dávno mrtví.Vím co říkám!! Poslední jmenovaní do české státní kasy nedali za celý život skoro nic, ale čerpají na svá prochlastaná těla z našeho co nejvíc!

honza54
20. 11. 2016 06:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Sarah Woldekiros
20. 11. 2016 05:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.