Rozvod na spadnutí: Manželé Pomeje v pekle drsných hádek! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Rozvod na spadnutí: Manželé Pomeje v pekle drsných hádek!

Andrea (28) a Jiří Pomeje (51) mají, zdá se, moderní domácnost. Andrea vydělává a živí Jirku i malou dcerku. Když mu ale nyní jeho krásná choť oznámila, že stráví Silvestra sama kvůli práci, Jirka vybuchnul…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6010
20. 11. 2016 18:26

Že se nepoučila, když byl s Bartošovou.Vždyť to bylo to samé, ale ti byli naštěstí ještě bez malých dětí.Ale již kvůli té holčičce, by měli najít kompromis.Vždyť Pomeje kdysi radil v rádiu lidem v problémech a sobě neumí poradit.

sugarbitter
20. 11. 2016 16:49

Kdo hledá spolehlivou manželku, takby ji neml hle***t v řadách hereček,modelek, ap. Tam je pro manželství vhodných jako šafránu. Musí se pak určitě i počítat s rozvodem. Jsou ale samozřejmě i neherečky a nemodelky, napříkl. zdravotní sestra, která neuspěla v konkurzech k filmu, tak počala hojně navštěvovat akce a příslušná místa, až se jednou zadařilo a provdala se dle své potřeby, dostala muže přes kterého bylo lze dělat karieru. Dopadlo to potom zle, jak jinak. Život je jako těžká křížovka a občas v ní vyjde tajenka docela špatně, prostě nesmysl. Dovede si to každý ale přiznat ? Proč nehraje Pomeje v nějakém TV seriálu, když na něco takového in jistě i má...

ararat
19. 11. 2016 12:40

-bello-
19. 11. 2016 10:49

Chápu to tak, že když je někdo v osobním konkurzu, tak všechno co vydělá jde na dluhy.Dohodli se tedy, že je lepší aby byl na rodičovské.Na rodičovskou mu nemůžou sáhnout. ¨
Pomeje není blbec, dítěti věnuje a hodně věc ho naučí, než půjde do školky.Měl smůlu, protože dluhy má kvůli " Andělské tváři " a to byl dobře udělaný film.Nikoho nepodvedl, za svou chybu pyká.
Mohl by být v 50 letech a po zkušenostech svýho života ( např. s Bartošovou ) už nad věcí.Když bude chtít, tak mu zahne, s tím nic nenadělá, líp je někde v Dillí a nevědět o tom .

ararat
20. 11. 2016 18:09


-bello-
19. 11. 2016 10:49 NÁNO tomu se neříká osobní konkurz,tomu se říká insolvence čili osobní bankrot
++++­++++++­++++++­++++++­++++++­++++
POUČÍM TĚ ***AMOTO
====­======­======­======­==
osobní bankrot
Webové definice
Oddlužení je v podstatě sanační způsob řešení úpadku, který byl do českého právního řádu zaveden insolvenčním zákonem. Jeho vymezení jako jednoho ze způsobů řešení úpadku podle InsZ je možné i navzdory formulačnímu nedostatku § 1 InsZ. ...
http­://cs­.wiki­pedi­a.or­g/wi­ki/O­sobní_­bankrot

-bello-
22. 11. 2016 22:03

ararat
http­://www­.peni­ze.cz­/dlu­hy/296­766-insolvence-pro-kazdeho-pravidla-konkurzu

mekanik
21. 11. 2016 13:14

bel

-bello-
22. 11. 2016 22:00

mek

mord
25. 11. 2016 14:21

ty hloupá šmudlo bellmeku už ti zase hrabe a mluvíš sama se sebou? Ty jsi opravdu pošahaný odpad

majojo
18. 11. 2016 19:01

To je zodpovědné, že už teď řeší hlídání díítěte na silvestra - a prostřednictvím bulváru. Mimochodem, já být paní Pomeje, taky si dávám pozor na šrajtofli.

meryl
18. 11. 2016 18:12

axana
18. 11. 2016 17:46

Odulý, tlamatý, nechutný, umaštěný, neschopný (všech podvodů schopný), zkrachovalý, přestárlý, zadlužený Pomeje. Kam dala Andrea oči. Jen mě tak napadá kde by byla celá rodina kdyby Andrea nevydělávala?! Asi pod mostem a žebrali by..... Před lety si Pomeje hrál na machra. Kolik lidí to poznamenalo. Třeba jeho bývalka by mohla vyprávět .....
Andreo, jsi moc pěkná a už i slavná, pošli ho někam a určitě ti bude líp.

antonuis.j
18. 11. 2016 17:25

Nepřeháníte to trochu? Nejslavnější dýdžejka a zoufale žárlící Jirka... To je drámo, až mě mrazí, jsem v šoku a dech mi to bere, asi spát nebudu! Mmch - není ona ta Andrea nějaká přešitá a jinak ušitá? Vypadá teď divně, hrozně mi připomíná Blanku Matragi, jako by se jí chtěla podobat, jde jí do podoby sakra hodně - asi jezdí ne na diskotéky, ale na plastiky.

ho.no
18. 11. 2016 16:23

Tak mladá,krásná a bohatá žena,kde nechala oči a rozum?

alfin
18. 11. 2016 15:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bac-bum-bac
18. 11. 2016 13:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pelagie
18. 11. 2016 13:05

Pomeje je prostě zoufalec,který se do obyčejné práce nehrne a nechá se živit od manželky a vůbec mu není trapně ... co na něm Andrea viděla?? Užvaněný donchuan, který je zkrachovalec v pracovním procesu tak i v osobních vztazích.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.