Jan Cina se konečně dočkal a... Rozplakal i Koháka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Jan Cina se konečně dočkal a... Rozplakal i Koháka!

Obrovské překvapení! Včerejší díl show Tvoje tvář má známý hlas vyhrál Jan Cina (28). Herec uspěl v převleku za španělskou operní divu Montserrat Caballé (83). Svým vystoupením dostal do kolen nejen diváky, ale i porotu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rezacek
18. 11. 2016 09:25

Trochu mi vadí terminologie: oženit se je od slova žena. Nikoliv od slova ***, řiťopich, homokláda apod. Takže správně by bylo, že uzavře registrované partnerství s jiným ***em. Navíc v tom vztahu bude zjevně za maminku, takže jaképak oženit.

ivanak
15. 11. 2016 12:10

Byl úžasný,moc se mu to povedlo.Doufám jen,že ho bude více vidět.Přeji mu hodně štěstí jak v profesním,tak v osobním životě.

babatomanija
14. 11. 2016 14:51

Ti tři / Cina, Gránský a Jandová/ , jsou opravdu hodně dobří, a jelikož jsem Jana Cinu neznala / na seriály nehledím/, nyní si ho určitě zapamatuji vyhledem k jeho vyjímečnému talentu.

hejhej
14. 11. 2016 13:08

Na první řadu tohoto programu jsme se nedívali z obav, že půjde o trapárnu typu " výměna manželek".
Druhou řadu, na upozornění známých , jsme začali sledovat - nelitujeme.
Zábavný pořad, s vynikajícími: Ondrou Sokolem , herci i zpěváky.
Obdivuji, co se dokážou naučit za týden. Moc jim fandíme.
Tento pořad dokazuje: čím schopnější, tím skomnější.

jardavozembouch
14. 11. 2016 12:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

6010
14. 11. 2016 09:51

Jak já mu tu výhru přála.On je úžasný.Ale i všichni ostatní.Opravdu tento pořad a výběr účinkujících se mimořádně povedl.Bravo

jity
14. 11. 2016 09:45

Jan Cina si zaslouží obdiv, je to moc nadaný mladý muž. Bravo pane Cino.

listure
14. 11. 2016 09:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jajas
14. 11. 2016 07:09

Jana Cinu jsem neznala, teď vidím, jaký je to talent. Píšou, že
"Cina se snažil zaujmout od prvního dílu", a podle mne skutečně zaujal docela dost diváků, jen ta porota to stále nepochopila, jaký je šikovný. Kam se na něj hrabe Vojtek. Velká nespravedlnost, že ještě nevyhrál, až teď, kdy už je konec, tak mu to "dali"? Pro mne jedinečný favorit společně s Markétou Procházkovou!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.