Špatně informovaný Zeman: Pálí ostrými! Ale vedle... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Špatně informovaný Zeman: Pálí ostrými! Ale vedle...

Další kapitolu své nové knihy „Jak jsem se mýlil na Hradě“ dopsal tento týden prezident Miloš Zeman (72). A je to strhující čtení. Vystupuje v ní americký velvyslanec, ňafající prezidentův „ratlík obranář“ a jedna lež, jež tentokrát měla předpisově krátké nohy.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Sarah Woldekiros
19. 11. 2016 05:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
17. 11. 2016 09:31

NĚCO PRO TY CO CHVÁLÍ BOLŠEVIKA ZEMANA,CO JE TO NA HRADĚ ZA SQVADRA.
KDO TAM SEDÍ ZA LIDI.
+++++++++++++++
Jiří Ovčáček se nejvíce proslavil jako tiskový mluvčí Hradu, což je pozice, na níž pracuje od prosince 2013. Ovčáček je svého druhu mediální "celebrita", protože jeho komentáře mající za úkol "vysvětlit" nejrůznější (občas nevhodné a nepatřičné) výroky prezidenta působí občas bizarně až zábavně (např. Ovčáčkova snaha o hledání článku Ferdinanda Peroutky, který nikdy neexistoval, avšak Ovčáček a Zeman tvrdí opak, aby nemuseli přiznat Zemanův omyl či dokonce záměrnou lež). Proto bývá Ovčáček v internetových diskusích často označován různými nelichotivými přezdívkami, které poukazují na jeho silně loajální vztah k Zemanovi. Ovčáček nedostudoval andragogiku na FF UK a jako novinář se poprvé uplatnil v komunistických Haló novinách. Dnes se k počátkům své žurnalistické kariéry vyjadřuje značně vyhýbavě. Z Haló novin přešel do bulvárního deníku Blesk a následně pracoval pro ČSSD jako vedoucí oddělení PR a marketingu. Tehdejší předseda strany Jiří Paroubek ho však odvolal. Dalším Ovčáčkovým působištěm byl spíše levicově zaměřený deník Právo. V květnu 2014 se Ovčáček navíc stal ředitelem tiskového odboru prezidentské kanceláře a zdá se, že prezident Zeman je s ním nanejvýš spokojený.

Jiří Ovčáček se nejvíce proslavil jako tiskový mluvčí Hradu, což je pozice, na níž pracuje od prosince 2013. Ovčáček je svého druhu mediální "celebrita", protože jeho komentáře mající za úkol "vysvětlit" nejrůznější (občas nevhodné a nepatřičné) výroky prezidenta působí občas bizarně až zábavně (např. Ovčáčkova snaha o hledání článku Ferdinanda Peroutky, který nikdy neexistoval, avšak Ovčáček a Zeman tvrdí opak, aby nemuseli přiznat Zemanův omyl či dokonce záměrnou lež). Proto bývá Ovčáček v internetových diskusích často označován různými nelichotivými přezdívkami, které poukazují na jeho silně loajální vztah k Zemanovi. Ovčáček nedostudoval andragogiku na FF UK a jako novinář se popr

ararat
15. 11. 2016 09:48

Alena Ponistova
ararat pokud má někdo spratky,tak ty.Divím se,jak jsi hloupá.Kolik máš VŠ?Bez googlu,by jsi nenapsala slůvko.Moje nejmladší vnučka má víc rozumu,jak ty.To lítaní na koštěti ti nikdo nezávidí,tak proč ta zloba?
++++­++++++­++++++­++++++­+++
Ponistová žádná zloba,žádnou nemám a že ty máš ten pocit,tak to jenom tvá věc.To že tvrdíš že tvůj spratek má více rozumu jako já,je mi sice k smíchu,ale řekla že má asi více rozumu jako ty.No co se týče mého vzdělání,tak tě ubezpečím že je středoškolské z matu­ritou­,nepot­řebu­ji mít VŠ,ALE TROCHU SE ROZEPIŠ TY CO MÁŠ ZA VZDĚLÁNÍ.Moje lítání na koštěti mě baví za 60 litrů a klik litrů máš ty,ale předpokládám,že s tím tvým pruhovaným hadrem a ani nechtěj jak to vypadá z venku..hihi hrůza.Nepotřebuji aby mi někdo záviděl,ale pokud se pořád o tom zmiňuješ tak je evidentní že tebe ta závist úplně pohltila.
Co se týče googlu,on ten googl používají i lidé,kteří jsou hodně vzdělaní,ale myslím si,že ty nejsi schopna to pochopit.Tvoje mentální hranice ti nedovoluje více pochopit.Proto píše pořád dokola juedno a to samé

ararat
15. 11. 2016 07:45


Ponistová,já chápu,že ti hrabe,co si to zase napsala z nesmysly,máš dost,no jo obě už není pomoci,tvé zoufalství graduje,možná by bylo dobře,aby jsi si dala pilulečku na uklidnění.
Dobře se vyspi,nemusíš se tak honit,abys mohla koupit spratkům čokoládku.Jak budeš tak pokračovat,tak tě jebne a vynesou tě nohama napřed.
++++­++++++­++++++­++++++­+++
A něco pro NÁNU Země je od roku 1949 vedena Komunistickou stranou Číny[,MÁŠ TO PONĚKUD ZMATENÉ NÁNO,MĚLA BYS VÍCE STUDOVAT REVOLUCIONÁŘKO
CHOVÁŠ SE JAKO NADĚŽDA KRUPSKÁ TO TU UŽ ALE NĚKDY V MINULOSTI BYLO NÁNO.

-bello-
15. 11. 2016 22:36

ararat
zalez, otravuješ tady s volovinama furt ty !
jsi naprostá blbka, to žes tady vytáhla komunisty v Číně neznamená, že Čína není kapitalistická země.
Vygoogluj si to a podívej se i na Šanghaj.
Dyť ty vůbec nevíš o čem to v Číně a s Čínou je !

Jak ty komunikuješ s Ponistovou, no to je úroveň .
Za prvé, nikdy bychom doma neřekli litrů místo tisíců. Za druhé 60 tis. hrubého není nijak moc, Pražáka tímhle neoslníš.Za třetí jako uklízečka ani tohle nemáš.

ararat
16. 11. 2016 09:07


zalez ty blázne z Bohnic,nebudu se s tebou hádat o Číně,jsi prdlá na mozek a z bláznem se bavit je zbytečné.Jak já komunikuji z bláznem č.2 Ponistovou není tvoje věc vezmi pilulku a běž odpočívat magore
Že tě to ale *** že jsem uklízečka co umí vydělat 60 litrů potažmo tisíc,glgoňu a ta částka je v čistým,no nemohu za to že jsi takový balík neviděla nikdy ani z rychlíku Nepotřebuji oslňit,pražák jsou lenivý debilci a jste stát ve státě a každý nepražák ví kolik je u vás draho,běž do ***e s těmi tvými kvaky.Co mám nebo nemám ty se můžeš jenom domnívat a zuřit,že ty žiješ jako socka,tak to je.Prostě jsi nepřesvědčíla a jenom závidíš že ty nemáš ani jako pražák socko,plesnivá.

ararat
16. 11. 2016 15:03

blázne z Bohnic
ty ***í hlavo,tady to máš když to neumíš ani vygooglovat
++++­++++++­++++++­++++++­+++++++
Silný marxistický vliv ilustruje i skutečnost, že v Šanghaji byla roku 1921 založena Komunistická strana Číny. Když se v dubnu 1927 šanghajští dělníci pod komunistickým vedením pokusili ovládnout město, byli zmasakrováni Čankajškem za pomoci Zeleného gangu; bez řádného soudu bylo tehdy popraveno na 5 000 lidí.

oldedek
14. 11. 2016 10:49

Tak tedy možná Zeman není idiot ale idioté jsou ti čtyři "rádcové" co mu nosí informace k Hradu a z jeho okolí ...?!?

jity
14. 11. 2016 09:50

Když je Zeman prohlašován svými nenávistnými oponenty alkoholikem, tak co byl Havel. Lhář vožrala, že ho museli v Německu křísit, už jako prezidenta, ale tady se o tom psát nesmělo. Nakonec mi ho bylo přece jen líto, že zemřel skoro v osamění, bez své milované, které bylo přednější divadlo.

ararat
14. 11. 2016 07:43

opět bolševický Zeman je usvědčen,ze lži,je to senielní dědek ožralý každým coulem,nechutný ksicht a ten jeho posluhovač Ovčáček to je taky morda..hnus

ja01
13. 11. 2016 11:39

Bohužel jak je vidět stále častěji, křivák zůstane křivákem a funkce to jen znásobí.

ivoadler
13. 11. 2016 11:23

Náš pan prezident má někdy příliš rychlý jazyk a přání vydává za skutečnost. Obávám se, že už jiný nebude. Pořád ale na rozdíl od Schwarzenberga srozumitelně komunikuje.

oldedek
13. 11. 2016 10:36

Šest věcí, které mohou znamenat víc než slova „miluji tě”

"Není nic hezčího, že jste si v tom shonu na někoho vzpomněli..."

Ano to je pravda, miluji Mílu z Hradu a každý den na něj vroucně vzpomínám - jestli nemá hlad, jestli mu Mynář náhodou neotrávil jelito, jestli mu jejich pejsek neshrnul koberec, jestli ho má stále rád strýček Si a Vláďa z Moskvy ...

No prostě si dělám furt starosti a starosti ...

ararat
13. 11. 2016 10:23


Bolševik Zeman a Ovčáček,to je dvojka k pohledání,jsou k smíchu venku a jenom se ztrapňují.Lhář podfukáří a tváří se tak vážně až jsou t kašpaři k smíchu.Daloby se zpívat písničku...hlupáku najdu tě tváříš se nadutě.....

jity
13. 11. 2016 11:14

Někomu jsou k smíchu, to je dost možné, ale alespoň z nich nečiší taková závist a nenávist. Nenávist pro zdraví neni zrovna OK.

ararat
13. 11. 2016 12:59


jity,ale politika není o tom,že někdo někomu něco závidí probůh,tobě nevadí že bolševik je alkoholik?nebo že lže jako když tiskne a to není poprvé,jeho rétorika je cílená po bolševicku,já tedy zpět nechci je to diktátor a tak se i chová,všem by zakazoval a přikazoval

Sarah Woldekiros
14. 11. 2016 05:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
14. 11. 2016 07:47

ano ze 60 litry v kapse to se mi líbí,to víš není to tady tvé tak nemáš koho vyhazovat bolševiku
++++­++++++­++++++­++++
ty nejsi normální nejsem na žádný seznamce a to o kom píšeš nejsem já,tak že štoudev seš ty,dotyčná se jmenuje Jana Hrabovská NÁNO ale to ty dobře víš blbečku,ty už nevíš jak na mě hihihihihihih

rockyshowman
13. 11. 2016 10:19

Myslíte si , že Horáček by byl lepší. Jo za komanče byl jiný, to psal písničky a nemohl nic zkazit !

jity
13. 11. 2016 11:30

Za komanče měl na černo sázkovou kancelář, možná proto měl v seznamech Stb přezdívku sázkař.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.