Super Prostřeno!: Věštil jim jasnovidec...a Krampolovou odvezli! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Super Prostřeno!: Věštil jim jasnovidec...a Krampolovou odvezli!

Věštba pro každého. V takovém duchu se ponese dnešní díl speciálu Prostřeno! u Zdeňka Podhůrského (57). Hostitel místo zábavy pozve ke stolu známého psychotronika Stanislava Brázdu (68), který si říká Stanley Bradley.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vojjaksvejk
11. 11. 2016 21:15

Novotný fuj

rentierskej
11. 11. 2016 13:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

alexa-lexa
11. 11. 2016 10:52

No prostřeno jsem sledovala jen ze začátku, to ještě byl pořad o vaření. To co jsem viděla v upoutávkách to byl pro mě opravdu šok!!! Tv Prima je hoodně ubohá a asi i zoufalá, jinak si neumím vysvětlit to, co pustili tento týden na obrazovky!! V upoutávce jsem viděla to nemožně trapný, ušišlaný ho-vado Novotnýho, jak tam obsluhuje svoje hosty v trenkách, no divím se těm lidem u stolu, že se nepozvraceli!! Mě se chce zvracet už jen při myšlence,že by mi jídlo donesl polonahej, s poďobanejma nohama no bože FŮŮŮŮŮŮJ!!! Velebnosti jdu blejt!! HNUUUUS NA ENTOU!!!!!

6010
11. 11. 2016 09:41

Ale Novotný si naběhl. Vedle Macury,který je na to vše, co mu Novotný nastražil, velmi poklidný, vyzní Novotný ještě hůř, než to je.Vedle Macury vyniká ta jeho nevychovanost, předvádivost a hulvátství.Já být Novotným, až to shlédne, tak si dám pořádnou facku a víc se lidem na očích neukazuji.Lituji celou jeho rodinu, včetně holčiček.

Sarah Woldekiros
11. 11. 2016 08:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.