Kolaps Macury v Prostřeno, upálil ho Novotný! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Kolaps Macury v Prostřeno, upálil ho Novotný!

V půli týdne hvězdné hosty přivítá Pavel Novotný. Během celého večera bude po kuchyni lítat jen ve slipech a navíc málem přivede do špitálu Zdeňka Macuru. Co se přihodí tak strašlivého?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ellenic
09. 11. 2016 18:57

Pavel Novotný nezůstává své pověsti protekčního spratka nic dlužný . Prostě primitiv, který připravuje pohoštění pro návštěvu ve spodním prádle , které má za celou dobu umatlané a ve spodním prádle návštěvu vítá a také v něm stoluje . Petru Novotnému se tenhle synek vůbec nepovedl . Hloupoučký, jen se řádně ztrapnil . Jak já jsem na své dcery pyšná a šťastná, že nemám takového ubohého syna . Mimochodem, nebýt jména jeho otce, tak by si ani neškrtl .

alusinek
09. 11. 2016 11:00

To se zase jednou povedla sestava.Nejhorší z nich je snad Novotný,jen se vytahuje,všechno ví a zná.Nebýt táty,tak kdopak ví co by asi dědal.Hlavně ho měli nejdřív naučit pořádně mluvit,je to hrůza,lepší je pořady s ním vypínat

amej
09. 11. 2016 09:17

Měla jsem tu čest potkat se s Pavlem Novotným ve Zlíně. Příjemně mne překvapil, protože byl úplně normální, příjemný chlap. To, co tady předvádí je zbytečné a možná to po něm režie požaduje. Jinak si to neumím vysvětlit. Recesista je dobrý, chytrý je také, ale pokud by tohle mělo být z jeho hlavy, je to jakási nepochopitelná slupka.Škoda. Snad mu to docvaklo když se uviděl.

amgal
09. 11. 2016 09:13

Ještě někdo se dívá na takové ***?

6010
09. 11. 2016 08:18

Vezmu jednoho po druhém.Krampol, již se u něho projevuje stařecká demence, nevím proč tam leze.Krampolová, totéž, ještě v horším stadiu.Regina, to je kapitola sama pro sebe.Novotný dement v mladém věku.Nevyhovaný spratek, kam se na něho hrabe Macura, který z nich s Podhůrským jsou ještě jakž takž.Hrůza.

ellenic
09. 11. 2016 19:00

Hodně jsem se divila, že Hanku Krampolovou přivezla na takovou akci sanitka , to opravdu lze zneužívat zdravotnickou dopravu takovým způsobem . Prostřeno není lékařské vyšetření, tak podle mne si měla zajistit dopravu jiným způsobem. Pokud si ovšem dopravu sanitním vozem zaplatila, tak potom možná je to v pořádku .

ellenic
08. 11. 2016 23:24

Tak to se Primě opravdu nepovedlo, dát tam Krampolovi, Novotného, prostě hrůza . Rozesmálo mne, když někteří tvrdí, jak je prý Novotný chytrý, možná se v Praze říká běžně, že ukecaní lidé jsou chytří . Příště ať Prima dá příležitost skutečným VIP a ne takové skladbě. To už snad se dá více dívat na Podhůrského, Macuru a Reginu. Ten neprostřený stůl u Krampolových v náhradním bytě, to tedy byl zážitek, vypadalo to jak v závodní jídelně. To tam nemohla Hana Krampolová lépe prostřít, dát na stůl ubrus, prostírání. Květiny by to určitě oživily, ale ten prostý stůl, to vůbec nebylo hezké .

drobenakulata
08. 11. 2016 19:25

Ten Novotny ma asi 1 cm penisek, podle meho odhadu taky jedno malinke zdeformovane varle, tak se lidi nedivte ze je to magor

majojo
08. 11. 2016 18:49

Starej Novotnej musí být bez sebe hrdostí, co to zplodil za syna.

Sarah Woldekiros
08. 11. 2016 16:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.