Polišenská z Ohnivýho kuřete: Konec v seriálu? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Polišenská z Ohnivýho kuřete: Konec v seriálu?

Lucie Polišenská (30) v současné době září jako cukrářka v seriálu Ohnivý kuře. Sama herečka ale svou budoucnost v seriálech dlouhodobě nevidí…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

aveneta
20. 02. 2018 09:18

Jo...v kuřeti tomu dala takovou živelnost, je otázkou jak se uplatní v dalších rolích...taková Halina v mladší podobě, ale i těchto postav je třeba má-li být děj aspoň trochu věrohodný....

jajas
20. 04. 2017 08:32

Podle mne hraje bezvadně. Nemusím seriály, na Kuře se ale někdy dívám a myslím, že Polišenská (kterou jsem neznala) má určitě smysl pro humor, protože by takto nehrála. Mám ráda její scény, někdy mám pocit že nehraje, že prostě taková je a to mně baví (u některých herců prostě nemám pocit, že jim role padne nebo že se s ní umí ztotožnit). Ale má pravdu, že hrát ve stodílném seriálu asi není to pravé ořechové, takže bych se nezlobila. kdyby v Kuřeti skončila (i když by tam chyběla).

ararat
14. 11. 2016 08:00

Alena Ponistova
ararat tobě se moc dobře nedaří co?Já se nastydím ukázat,ale ty s tvým ksichtem strašíš všechny v Ostravě,To moje sako ti nedá spát?Já nemám problém s tvým ušmudlaným šatníkem.Tak kde máš přihlašené to auto?Poprosila jsem ho ještě jednou až se na to podívá,tak doufám,že se zmýlil,nebo né?Ještě mi napiš co jsem v komentáři napsala,že tě to tak rozčílilo,všem se líbilo jen tobě né,tak se ti omlouvám.
++++­++++++­++++++­++++++­++
Hele Ponistová,jak mi se daří není informace pro tebe,ale obecně řečeno,mám se lépe jako ty.
Píšeš že se nestydíš ukázat,no ani se nedivím,vždyť vypadáš jak struhadlo ksicht máš strhaný,musíš makat v Německu,mezi uprchlíky a abys přežila tak musíš být od rodiny,což mě tedy fákt nehrozí.
Ptej se koho chceš je mi to ukradené,zda tomu věří nějaká šmudla z Havířova či nikoliv.Jsi jenom směšná figurka zdejšího AHA jsi bezcenná,nic nemáš a živoříš
Ty mě nerozčilješ ty mi za to nestojíš,jenom se tebou bavím jak jsi dobře hloupá,jak se prezentuješ a to jak vypadáš,pruhovaný debil­.HIHI­HIHI­HIHI­HIHI­HI

ararat
13. 11. 2016 10:18



Alena Ponistova
p.Jiří,proč by,měla zhubnout?,nemusí každá vypadát jak dostihový chrt.
++++­++++++­++++++­++++++
Ponistová si tady děláš ostudu probůh co jsi to zase napsala,ty vypadáš jak z koncentráku a ještě si dáš pruhovaný hadr...lhářko z Havířova a nedělej chyby blbečku

fizi
13. 11. 2016 08:20

No,když to tak cítí....ale bude jí škoda,dávala tomu seriálu šťávu a je prostě skvělá.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.