U Tábora se srazily pandury: 13 zraněných! Jediná žena vyřadila z akce 5 obrněnců | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

U Tábora se srazily pandury: 13 zraněných! Jediná žena vyřadila z akce 5 obrněnců

Srážka pěti obrněných pandurů na dálničním přivaděči? Těžko uvěřitelná nehoda se odehrála včera před osmou hodinou na obchvatu Tábora. Pandur narazil do osobního vozu před sebou. Vzápětí do sebe začal narážet jeden obrněný transportér za druhým!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

2alsata
09. 11. 2016 21:34

Já si myslím,že se naše armáda měla vrátit zpátky ke koním. Kůň není blbec a i když jenom tuší nebezpečí, tak se zastaví.

bakalala
05. 11. 2016 09:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mechitz
05. 11. 2016 08:58

Tu paní lituji, jistě jí přišijí nějaký protistátní čin záškodnictví, neřkuli nasazeného agenta.

mechitz
05. 11. 2016 08:10

Chtěl jsem si tam dojet pro tu rozbitou překližku na topení, ale asi mě někdo předběhl. Potěmkinova vesnice hadr a můžou to komentovat jakkoli, tohle je tedy armáda za všechny prachy. Tak plašit holuby, to možná, ale do války? To má jistě "nepřítel" radost, když zjistil, že do našich předražených překližkových krabic stačí drcnout, zapálit a je vymalováno.

9rot6
05. 11. 2016 06:01

Pokud si prohlédnete pozorněji snímky z této komické nehody,tak se možná dá uvažovat, že armáda ČR použila tyto Pandůry "obrněné " ze předu pancířem z překližky, jako"kamufláž" jako,že se jezdí na cvičení s DŘEVĚNÝMI Padůry, aby se ty kovové a skutečné dalíkovi Pandůry nezničili,když už stály tolik miliard, no jo šetřit se "halt" musí všude, konec konců je to ostuda armády PĚT Padůrů zlikviduje jedna ženská,to je bojeschopnost jak "vyšitá" jak za císaře pána a jeho rodinu i se Švejkem!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.