Státní svátek a vyznamenání: Útoky na Zemana! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Státní svátek a vyznamenání: Útoky na Zemana!

Pryč je doba, kdy Miloš Zeman (72) zažíval díky svému postoji k přijímání uprchlíků slávu. Jeho rozhodnutí neudělit státní vyznamenání českému rodáku Jiřímu Bradymu (88), který na vlastní kůži zakusil nacistické peklo, zřejmě popudilo i prezidentovy sympatizanty. Na ubližování dětem a neuctivé chování ke starým jsou zkrátka Češi hákliví. Těch, kteří přizvukují hlavě státu, je zatraceně málo. Kolik by jich asi bylo, kdyby je Hrad neplatil?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zamlzena
03. 11. 2016 15:09

Demokraciii jsme sand budovali ale nedobudovali.Jistě nemůže mizet to, co ani nebylo. Podobně jsme budovali komunismus, ale vznikl jen jakýsi jeho paskvil. Proč se zabývat názvy a symboly, když chybí slušná morálka? Pokazili to jedinci, kteří se rvali k válu, a slušní spíše jen bezmocně přihlíželi. Svalovat vinu na jednoho nelze, a mnozí velmi zjednodušují.

oldedek
03. 11. 2016 11:48

"Zeman: Zneužili státní svátek k volební kampani..."

Dyť ty lživý Šmajdo děláš kontinuální kampaň od doby co jsi "nastoupil" na Hrad a zjistil si, že se tam ty, Osvětimanští a tvoji kamarádi, kteří ti prezidentování zaplatili, zadarmo najedí, napijí a můžeš si dělat co chceš ale opravdu co chceš, navzdory že tě soudy odsoudily ...

listure
29. 10. 2016 16:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
29. 10. 2016 13:08


http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=snZ5­dyJyS­c0

ararat
30. 10. 2016 11:54

-bello-
29. 10. 2016 138 blběno jenom ukazuješ jak jsi stupidní

6010
29. 10. 2016 10:32

Tu celou šaškárnu jsme sledovali, jako nějakou komedii.V úvodu, kdy Zeman vítal prezidenta Václava Klauze, to jsme byli překvapeni, že máme dva prezidenty a pak s tím Hůlkou, tak to byl trapas nad trapasy.To je tak průhledné, že mu to dal, za tu podporu prezidentské kampaně.To není Hůlkovi stydno? Od teď ho nemohu ani vidět, nemá v sobě špetku charakteru.Být Hůlkou, chodila bych kanálama.To mu to vyznamenání stálo za tu ostudu před národem?Byl mezi dalšími vyznamenanými osobnostmi jako černá ovce.

ellenic
29. 10. 2016 12:46

6010 Také se mi to nelíbilo, Hůlkovi to stydno asi nebylo, on si to užíval . Stydno by mělo být těm, kteří něco takového schválili, včetně prezidenta. Ale kamaráčoft, je kamaráčoft. To já bych musela být vyznamenaná už dlouho, dost dobrého i pro společnost jsem vykonala. Sakra, jak to, že jsem nebyla včera v Praze , samý chlap a žen poskrovnu. Ta úvodní fotografie prezidenta u tohoto článku je něco hrozného, to je výraz přímo reprezentativní .

anka
03. 11. 2016 15:12

Jo, jednoho hned napadne, kolik me upito, kdyz porizovali tuto fotografii...

bursik
29. 10. 2016 15:06

musime to chapat prakticky .Bez hulky pan Zeman neudela krok.A Hulka je kreativnejsi zpivajici varianta daneho predmetu

molinari
29. 10. 2016 08:28

A ze dostal vyznamenani Sivek, to radeji nekomentuji. Ten si ho zaplatil.

kokoko1950@...
29. 10. 2016 07:43

Když jsem nedávno četl ,že se proti panu Zemanovi chystá nenávistný program ,tak jsem tomu nevěřil ,ale dnes vidím ,že Češi jsou charakterově prodejný a chovají se jako duševní naháči. paní Němcová si měla více hledět orgií pana Nečase jeho milenky která dřela jako kůň . ....a telefonát ,ty vole a různé tituly ,které dostával Vůl(cituji Kobylu Nečasovou) Nečas . Co za toto dostala ??????Aby nenávistně mluvila o prezidentovi .

dzery1
29. 10. 2016 10:38

Kokopipina?

-bello-
29. 10. 2016 13:20

kokoko1950@...
Němcová je původní profesí vyučená na zemědělském učilišti.Nemůže rozumět Zemanovi, tak jako ho nemůže docenit zběsilá kavárna tupců z divadelních škol, kde není třeba mozku, nýbrž jen talentu.
Nerozumím ale některým VŠ autoritám s vymytým mozkem, co propagují Havlovu svobodu a přitom jezdí do Francie a vidí kam ta "svoboda" lidských práv dospěla. Na chodnících v Paříži stovky žebrajících Arabů a vyhořelá sídlištní gheta. Demokracii pro Araby ale Francie nikdy ani náhodou nezajistila ! V kostce řečeno, všichni si odporujou
Němcová je mstivá ženská a neskousla, že není prezidentkou. Za Topolánka i Nečase kopala 1. ligu jak zběsilá a pomohla do-rozprodat republiku .Její muž je slévač, tedy oba jsou dělníci.A ti jak dostanou moc, potěš pánbůh. S blbcem střet je to děsnej!
Jak nemusím Slováky, líbí se mi i Fico!

Sarah Woldekiros
29. 10. 2016 06:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
29. 10. 2016 08:42


chaluge
29. 10. 2016 06:24...no tedy,ty jsi yteligentní blběno,to ten tvůj oblíbený bolševik z červenými trenýrkami jak pro obra zařídil.p.Kačer si to zaslouží ono vyznamenání,ale určitě o to nestál,aby jej dostal od bolševika z hradu,civí jak duchem nepřítomen a Daniel Hůlka ani nemluvím co ten tam dělal,za co se ten zasloužil o stát...bolševik předved to co předved a zdehonestoval největší státní svátek ČSR,MASARYK TEN BY HO HNAL HOLÍ JENOM CO BY SE DO NĚJ VĚŠLO.ANI HŮLKA KTEROU MÁ SEBOU BY MU NEPOMOHLA,PŘESTAL BY HNED KULHAT A ČUMĚT JAK DUCHEM NEPŘÍTOMEN.

Sarah Woldekiros
29. 10. 2016 09:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
29. 10. 2016 11:20


chaluge
29. 10. 2016 094 TO ŽE REAGUJI NA TEBE PRVOKU,NENÍ O TOM,ŽE TY SE MĚ NA NĚCO PTÁŠ­,OME­ZENČE,­NEJSEM UKLÍZEČKA,JSEM ŽIVNOSTNÍK A TO JE ROZDÍL,ALE BOHUŽEL TY NEJSI SCHOPNA TEN ROZDÍL POCHOPIT,KDYBYCH CHTĚLA UKLÍZET MAGORE NEZŘÍDÍM SI 3 FIRMY...ALE TOHLE TI VYSVĚTLOVAT JE OPRAVDU NAD LIDSKÉ SÍLY,MÁŠ V TOM NĚJAKÝ CHAOS.JÁ NIKOHO NEHANOBÍM,JENOM POPISUJI VĚCI JAKÉ JSOU,,PROSTĚ BOLŠEVIK NA HRADĚ NEMÁ CO DĚLAT,AŤ SI OBLEČE SVÉ SLUŠÍVÉ TRENÝRKY A JDE OBJÍMAT STROMY NA VYSOČINU A UŽ NEOTRAVUJE VZDUCH,DOSTANE TO SPOČÍTANÉ,ALE CHÁPU TO TAK,ŽE SI UŽÍVÁ POSLEDNÍ MOC,UŽ SE MU TO VÍCEKRÁT NESTANE.BOHUŽEL TOBĚ OBŘÍ KALHOTKY NIKDO NA DOMĚ NEVYVĚSÍ,PÁČ JSI JENOM NULA

Sarah Woldekiros
30. 10. 2016 07:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
30. 10. 2016 08:14


chaluge
30. 10. 2016 07:49 bolševik se stal presidentem,páč nikdo nebyl,aby byl zvolen,tak byl zvolen bolševik,a že byl zvolen lidem ČR neznamená že to není lhář a nutí lidi vrátit se zpět,což já bych si nepřála a lituji budoucí generace,že by se museli vrátit k totalitě....už bys jsi tady neškrtla a seděla bys doma zavřená,komu bys nadávala?bolševik tě zavře za ostnatý drát ani nemukneš.Tak tu nevyřvávej.

jity
30. 10. 2016 13:33

Žádný bolševik Zeman neni a totalita, kterou máte na mysli se nevrátí. Toho se nebojím, já mám obavy z ještě horších zmetků. Lidé by si totalitu nezvolili, ale bohužel mafie nám vládne a někdy dost tvrdou rukou.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.