Případ Miroslava D. (†27) z Žatce spustil lavinu: Dusno kvůli smrti v pizzerii! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Případ Miroslava D. (†27) z Žatce spustil lavinu: Dusno kvůli smrti v pizzerii!

V Žatci to už několik dní vře. Vášně tam rozpoutala smrt Roma Miroslava D. (†27), který zkolaboval v tamní pizzerii. I když policisté případ vyšetřují jako náhlé úmrtí, rodina mrtvého je přesvědčena, že se stal obětí násilí. Pracovníkům podniku, kde se tragédie odehrála, vyhrožují a veřejně je nazývají vrahy.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Danadaniela
01. 11. 2016 03:44

Dobrý den, pokud ze zpomaleného videa není pro vás zřetelné, že muž, který klečel u hlavy muže, Miroslava D. a několikrát bušil pěstí, tak je mi opravdu líto, že se AHA ! snižuje ke stejné lži, tak jako mnoho jiných, kteří se podíleli na trestné činnosti. S Pozdravem tedy Aha, ahoj. http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=VrU­RyOP6­Xr4

lydyna
27. 10. 2016 09:44

Nauč se česka, aby tvé psaní melo smysl. Jinak ten tvůj kámoš už obtěžovat řidiče na autob. nádraží, zřejmě byl pod vlivem návykových látek. proč nenapíšeš, že ho odvezli do nemocnice a chtěli dát na psychiatrii, kde on podepsal revers a šel řádit do pizzerie. Kde obtěžoval obsluhu, cizí ženy. lítaly tam židle. Asi toto je pro vaše etnikum slušné chování. Nejlepší by bylo, kdyby jste zapřáhli koně a maringotky a odtáhli tam odkud je váš původ. Mezi vámi je asi 10 procent slušných lidí, kteří si zaslouží můj obdiv. Ale ty a tobě podobní klidně táhněte. Bohužel v Anglii už o vás nestojí a tak cucáte náš stát a peníze daňových poplatníků neustále. Umíte se jen shrocovat a vyhrožovat, prohrávat, prochlastat, prohulit sociální dávky. Práce vám smrdí. Když vy zabijete bílého, tak se nic neděje a toho vašeho nikdo nezabil, ale asi vaše etnikum neví ani co je pitva, když neumíte ani pořádně číst a psát. A teď mě klidně blokněte.

Danadaniela
01. 11. 2016 04:05

http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=VrU­RyOP6­Xr4

josefhuso1@...
26. 10. 2016 20:48

Jeste chtel dodat nez on sel pizzerie jak mozne byl jini restavraci klidu tam vyresuli ,, PROC STENAL KDO DUSIL NA ZEMY ,, VYDEL I VIDEO KAJINKA TAM JSEM NIC TAKOVEHO NEVYDEL A TO BYL NEBESPECNI PACHATEL

josefhuso1@...
26. 10. 2016 20:46

Opravdu vam toje malo sory jsem vydel video kde miroslav byl auto busoven nadrazi a kde nanej stacil starsi muz jak vydet jeste mirek prednim utikal to chce te ric agresivni ,, co ten svedek coto tocil on sam rika ten coho kopl zeho zabil a kdyz leze zemy a krici on tam umiral oni tam drzel ,, skuseme vam pouta a budete lezet zemy tak jsem zvedav jak bude agresivni,, jak mozne tadne stoli tam nesjou vydet rozhazene kdyz kluk umrel oni jse tam klidu bavili proc tak lze te

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.