Hustá zpověď Konvalinkové o životě s Kaiserem: Dělal mi lumpárny ... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Hustá zpověď Konvalinkové o životě s Kaiserem: Dělal mi lumpárny ...

Žili spolu dlouhých 25 let, ačkoliv Naďa Konvalinková (65) od začátku věděla, že manželství s Oldřichem Kaiserem (61) nebude procházka růžovým sadem. Proč s mužem, který měl očividné problémy s alkoholem, tak dlouho vydržela?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mandat
30. 10. 2016 19:02

Konvalinskova je lina zenska.Ani se Oldovi nedivim, ze zacal chlastat,kdyz se u nej tak super rozlozila.Ta baba ma v hlave jen jidlo a valeni.

ejvm1712
30. 10. 2016 11:29

Konvalinková nebyla v žádném internátu,ale se sestrou v dětském domově. Poté ji vychovávala babička.

ivoadler
30. 10. 2016 11:04

A tihle lidé dostávají ve sdělovacích prostředcích prostor, aby nám dávali rady do života. Je to těžký. Najdi schopnýho, zajímavýho člověka, který by lidi zaujal. U umělců je to téměř vyloučené. Každý je blb nebo hajzl.

anka
30. 10. 2016 13:00

1. vy v 70ti jeste potrebujete rady do zivota? 2. Aby jeden mohl prijimat rady do zivota, musi byt v prvni rade otevreny. Podle vasich prispevku - vase brany jsou zavrene na zelezne petice.

ararat
30. 10. 2016 13:21


ivoadler
30. 10. 2016 114 ano blběno,ty jsi toho příkladem lidské hlouposti a musíš se schovávat za jiné nicky,aby tě tady lidi neukamenovali...jsi trapná i jako mekanik...hi

gaysknirem
30. 10. 2016 10:05

zoufalci dělávají zoufalé věci. Souhlasím s tím, že někteří jedinci by se neměli ženit a zakládatr rodinu. Jestli jsou slabí a neumějí žít samiá, měli by zůstat nešťastnými jen oni sami a unášet to, stejně si moc nepomou a strhnou jako lavina do neštěstí i jiné.

-bello-
30. 10. 2016 00:54

No nevím, mláí měla jako každý druhý tady, tedy rozvedených rodičů a šikana ? Jaká!
U Kaisera měla skoro jistotu, že jí moc nezahejbá. Vím, ( ano, ararat, vím to !) že na mejdanech býval nalitej a na moc se nezmohl.
Když Konvalinková dokáže kamarádit s blbou Fialovou
( nemyslím blbou od nemoci, ale od přírody), pak sama je blbá.
A jejich estrády na téma gayové byla echt laciná uhihňaná plácanina

ararat
30. 10. 2016 10:27

-bello-
30. 10. 2016 00:54
blběno Konvalinková měla blbé dětství,to že se rodiče rozvedli je jedna věc,ale byly ze sestrou v dětském domově,tak že zase víš huno,žít s ožralým Kai***m je taky terno a jestli je někdo blbý tak to jsi právě ty,proč by měla bát p.Fialová blbá?.Ty tady toho taky naplácáš a to jsi laciná prostitutka z netu

-bello-
30. 10. 2016 18:15

ararat
jsou umělci, co imrvére cpou lidem pod nos útlak za Chartu 77 a přitom jsou z ní už šestadvacet let slušně živi, jiní zase kutálí před sebou kuličku hnoje svého blbého dětství , aby tím omlouvali svoje počínání dospělé, další umělci tlačí na pilu citů líčením trágy svého dobrovolného života s alkoholikem, nemalé procento přidá i domácí násilí a tvrdé jádro přitlačí se sexuálním zneužíváním.

Když se to vezme kolem a kolem, chtít od téhle squadry , aby pochopila , že trenýrky se místo Zástavy na Hrad nehodí je marný .
Ale že si ta squadra vynucuje, aby toto bylo v Česku normou, to je na přes držku
A tak:
Dětství Konvalinkové a její život s Kai***m je mi upřímně lhostejný.Nikoli však jejich tyátr na Staromáku, ba ani bezduchý , přesto slušně výdělečně prosperující byznys Konvalinkové a Fialové ohledně gayů na pomalu každém divadelním pódiu!
Čus, kopretinko bulváru.
Pochopila jsem, že Ivo Adler je chlap a je na fcb, nevím proč pro jeho oslovení užíváš femininum .
Rovněž víš, že to není mekanik.
Hrabe ti, kopretinko, jo jo, hrabe!

ararat
31. 10. 2016 13:03


-bello-
30. 10. 2016 18:15 blběno musíš umět více přesvědčít,že to co tvrdím není pravda,jinak píšeš věci jako úplné blbosti mícháš vše dohromady a máš v tom nějaký zmatek.Nikde netvrdím,že trenýrky,mají být nějakou normou,to je tvé tvrzení,tak nevnucuj mi něco co jsem nikdy neřekla..to co ty tady bliješ,tak to je opravdu na přes držku ale tu tvojí,to víš nikdo není dost dobrý,dle tebe no a myslíš si,že jsi skvělá,krásná nadaná,rozumíš politice,českému jazyku,moralizuješ lidi...prostě jsi blbá a tupá stejně s Ponistovou.
Přiblble jsi tady psala,že mě máš bloklou,a já se ptám komu to že sděluješ a koho to vlastně zajímá.Na tvému účtu nemáš žádné přátelé,jak je to možné Markéto,nikdo tě nemá rád?Ponistová tam pořád šaškuje,v pruhovaném a její ksicht vypadá jak šmirgl papír,neučesaná ,neupravená šmudla z horní dolní,hlavně že má hadr z nějakého neznámého butiku a vypadá tak jak strašidlo do zelí..vy dvě se běžte třeba vycpat obě ulhané,

zlobit
29. 10. 2016 16:42

Něco mně uniklo, že nevím, že p. Konvalinková je zpěvačka ?

dandova
29. 10. 2016 20:45

Možná proto jí šikanovali.

bohatypoodnikatel
30. 10. 2016 00:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.