Ilona Csáková (46): Jak jsem léčila Gotta! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Ilona Csáková (46): Jak jsem léčila Gotta!

Když Karel Gott (77) onemocněl rakovinou mízních uzlin, Ilona Csáková (46) dělala vše pro jeho uzdravení! Kolegyně a velká kamarádka neváhala a využila magii. Čarování přitom už dávno pověsila na hřebík.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

sykorkaiva
22. 10. 2016 14:16

Jen opravdový inteligent umí sám včas odejít a zachovat si tvář on by snad i takový byl nebýt té jeho čarodejnice ta ho naprosto znemožnuje názory, vzhled vůbec vše

sykorkaiva
22. 10. 2016 14:10

To jsem nečekala že Gott spadne tak hluboko a bude si dělat ppularitu na rakovině ta jeho Ivana ho naprosto zblbla tohle fakt neměl zapotřebí a jak tu někdo psal dopadne jak Vondráčková kvůli partnerovi se všem zošklivý ani pes po něm neštěkne škoda už ho fakt nemusím

ararat
22. 10. 2016 08:19

Alena Ponistova
ararat ukáž se nám,ty s tím svým ksichtem,nebo se bojíš,že vystrašíš i slepce?Kdo má čisté svědomí,nemusí se bát ani čerta víš?Nevíš nic,jen napadát ostatní,ale oni tě maji někde.Nikdo ti nepíše jen já.Kdo tě,bloknul víš sama,nebudu tady psát jejích jména.Tak Marfušenko nevim jak ty ale já si dám kávu a ty si můžeš nastartovat koště a strašit dál po Ostravě.
++++­++++++­++++++­++++++
tak co ty směšná figurko,už jsi se vykecala?
no když kouknu na ten tvůj profil,tak to je něco,a ty pruhovaná k.r.á.v.a. uprostřed...ale už se těším na další příspěvky,které jsou o ničem

-bello-
21. 10. 2016 22:28

to ... " roční vzdělání " dejte Aháci do uvozovek !!!
V neregistrovaném spolku se nejedná o vzdělání! Spolek, i kdyby registrovaný, nemá akreditaci na výuku .To, že po večerech holky převážně vyvolávaly duchy není vzdělávání, ale duchařina
Czákovou jsem několikrát slyšela v rozhovorech.Je to blbka, úplně stejně mizerný projev co do obsahu, ale i formy ! , jak ta Gottka. (Kdo jiný by taky mohl s Gottovou kamarádit, že jo ?)
Gott tou svou rakovinou zbláznil republiku.Nejdřív si s " Ivankou " hráli na tajnosnubný, pak o rakovině řekl , ale furt žebral o podporu a že aby se uzdravil.Nenesl to chlapsky jako Bartoška, byl fňukna a je jí dál
Kdysi jsem tady řekla, až vyleze z nemocnice, navždy to u Gotta bude Gott před rakovinou a Gott po ní.
On už není branej jako celek.On je charitativně jen opečovávanej.

ad-ga
21. 10. 2016 16:30

Magie a čarování jako ve středověku, to určitě pomůže jen z toho asi Mistr Gott zblbnul.

bac-bum-bac
21. 10. 2016 15:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
21. 10. 2016 11:54


Alena Ponistova
ararat ty by jsi taky mohla léčit.V Ostravě máš titul Marfušenka.Místo koule by jsi pacienty vytřela svým hadrem na vytirání,pak by se proletěli na tvým koštěti.To je vidět,jak závidíš.Lepší pruhované sako na které nemáš,než smrdět savem.Jo závist je horší než rakovina.Nedivím se kolik lidí si tě už bloklo,jen ses vtírala všem na fcb.Br to by si dali
++++­++++++­++++++­++++++­++++++­++++++­+++
PONISTOVÁ -HYBRIDO,pořád meleš o koštěti a vytírání,cožpak ty neuklízíš nevytíráš? No hele za ty prachy,které za to mám se mi vyplatí,a na úklidy mám zaměstnance ty omezená hybrido...mohu tě uklidnit že takové sako bych si neoblékla ani za barák..tak že závist žádná,je na tobě vidět co jsi zač,tvé foto o tom vypovídá vše.
Schválně kolik lidi si mě blokli,napiš nám to tady,­oprav­du,ne­tuším­,to se vygoolit nedá,tak jak jsi přišla k takové informaci hahahaha..už se těším na odpověď

anonymus
21. 10. 2016 11:54

Ilono, myslím, že byste měla jen zpívat a neposkytovat žádné rozhovory, protože plkáte takový nesmysly, že jen zbytečně upozorňujete na to, že inteligencí Vás na rozdíl od hlasu Bůh neobdařil. A s tím botoxem taky opatrně... Do transvestity zbývá opravdu málo...

selka
21. 10. 2016 09:08

Vážená paní Csáková, zbytečně se zviditelňujete. Nechápu, proč se tím chlubíte. Celá republika byla na nohou k vůli K. Gottovi, všichni jsme mu pomáhali a vy se teď budete chlubit. Pokud vím, mnoho léčitelů mu posílalo energii a účastnilo se i společných celorepublikových akcí v danou hodinu na jeho podporu. Myslíte, že by Vaše jediná energie pomohla ? Určitě to byla taky pomoc, ale byla jste jen jedna z nás

joudajoudovy
21. 10. 2016 09:03

a proc dorostenecka penice neudela cury mury a neni stihla, jak proute?
kde csakova udelala chybu?

-bello-
21. 10. 2016 22:30

joudajoudovy
jsem mrtvá smíchy

ararat
21. 10. 2016 08:58


PONISTOVÁ UKAZUJE SVOU POKŘIVENOU POVAHU A NEVÍ JAK SE VLASTNĚ PÍŠE CSÁKOVÁ A PAK SE OMLUVÍ,ABY JI TO NĚKDO NEVYČETL,TAK JE BLBÁ
pruhovaná zebra ze second-handu
++++­++++++­++++++­++++++­++++++­++++
Alena Ponistova
tu radost vám asi neudělá.To jsem nevěděla,jak z rakoviny se dá těžít popularita.Mohl by natoči nový díl.Mumie se vrácí s doprovodem hitu,Země vstává.
To se mi líbí · Odpovědět · 1 · 1 hod
Alena Ponistova
Tak proč ho léčili doktoři?Stačí koule a je po rako­vině­.Got­tiku,­ale nenech si toho raka vzít,bez něho by po tobě už ani pes neštěk­.Zdra­votnic­tví zrušit.Čaková a to jsem si myslela,že jsi opravdu normální ženská­.Růžič­ková,­myslím taky léčila a jsou všichni po smrti.
To se mi líbí · Odpovědět · 1 · 1 hod
Alena Ponistova
omlouvám se ale Csákové,že jsem jí popletla příjmení.
ynteligentka

robin5
21. 10. 2016 08:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eisenbieger
21. 10. 2016 07:54

kolik ze ji je , 46 , to je kratce pred prechodem a ty pysky si opravdu o to rikaj a jak pisou v bulvaru , je ted sama v praglu tak si chce jeste poradne uzit ...a jeste carodejka jo , no ta je jasna , tu mit slecenou pred sebou tak bohatejmrdnikateli z tebe udela trhaci kalendar

vilda696
21. 10. 2016 07:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jajas
21. 10. 2016 06:46

Tý jo, to si jako fakt myslí? Že měla vliv na léčbu Gotta? Jsem myslel, že je z těch "sélebrit" ta normálnější, no ale......A ještě s takovou kravinou vyleze ........

amplituda
21. 10. 2016 06:40

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

brunos
21. 10. 2016 05:58

Asi kozama.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.