Jágrův doping: Verunčina kůzlátka pro štěstí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Jágrův doping: Verunčina kůzlátka pro štěstí!

Tak tfuj, tfuj, tfuj, Jardo! Přání nezdolnému hokejistovi, který v noci na dnešek vstoupil už do své 23. sezony NHL, poslal jistojistě bezpočet fandů. To nejlepší však Jaromír Jágr (45) dostal od své »tanečnice« Veroniky přímo v šatně Panterů.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
15. 10. 2016 01:21

Jágr toho zažil dost .Chce mít klid, nenáročnou ( intelektem ) holku, která by ho bavila a byla naivní a milá a veselá atd atd.No a ta Veronika se snaží.
Dělá věci, aby byla za roztomilou, bezprostření, skoro dětskou , protože jemu se to líbí.
Jenže ona má svou minulost a naivní ani dětinská není. Myslím, že by tohle křečovitý pojetí měla zabalit, přiznat si věk a zkušenosti a mazat někam studovat, dokud jí to hlava bere a Jágr platí. Ztrácí čas pro budoucí seberalizaci. Když si ji vezme, bude pak furt jen TA manželka, přesně jako ta blbá Gottka .
A když to neudělá, je ještě blbější, než jsem si myslela.
(Jakože to neudělá )

ellenic
14. 10. 2016 18:57

Naprosto extrémní exhibicionistka , stále selfíčka, Verča takhle a ještě Verča takhle a ještě jednou Verča. Je mi Jágra docela líto, zasloužil by si lepší partnerku, tahle se neustále předvádí , ale jedno se musí uznat, udělala maximum pro to, aby ho dostala, tam kam chce, tedy do chomoutu .

marcela47
14. 10. 2016 14:20

Zda si mi, že již je Jágra až moc. Chlapec se zabouchl ku rvy a teď je s ní celý pos ra ný. Dejte už s tím pokoj. Chlapče však ona se ti odvděčí odlivem peněz z tvého konta. A co na to p. Jágrová? Všechny před tím jí nebyly dost dobré i přesto, že to byly inteligentní slečny proti tomu co má dnes.

Sarah Woldekiros
15. 10. 2016 04:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
14. 10. 2016 14:19

Říká se, že starší chlap po boku mladé ženské mládne - ale v Jardovo případě to tak rozhodně není, stárne dle své vyžilé a hodně, ale hodně staře vypadající a fakt drsně divné a škaredé bordeldámičky.

sugarbitter
14. 10. 2016 13:50

vypadlo slovo "kromě " zadnice.

sugarbitter
14. 10. 2016 13:48

Exhibicionistka až do extremu, jen škoda že nemá moc co ukazovat zadnice, jelikož talent k ničemu velice pravděpodobně nemá. To už i ta Hanychová aspoň uspěla v soutěži Miss .

robin5
14. 10. 2016 11:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Sarah Woldekiros
15. 10. 2016 04:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
14. 10. 2016 11:12

No fujtajxl, to je hnus, to kluci museli mít šok, teď budou chudáci prohrávat! Kdyby na mě tohle stvoření vykouklo, začnu se modlit jak farář Otík a prosit tu zubatou, aby mě ještě nechala, brr, se mi neudělalo dobře, musím si dát další kafe...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.