Marcela Holanová otevřeně o svém alkoholovém období: Sáhla si na penis! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Marcela Holanová otevřeně o svém alkoholovém období: Sáhla si na penis!

Vůbec poprvé promluvila o tom, co se jí dělo v době po rozchodu s Karlem Šípem (71). Marcela Holanová (65) v té době dost často sahala po skleničce alkoholu. A podle toho to také vypadalo! Důkazem je zážitek z města hazardu Las Vegas.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Uživatel_5154258
05. 10. 2016 14:34

Paní Holanové se vůbec nedivím. Na jejím místě bych snad začal chlastat, ne se jen opíjet. Opustit dnešní ženu během klimakteria umí pouze ubožák, říkám jim "honiči". Dnešní svět (a tato republika zvlášť) se neumí k ženám vůbec chovat. Chybí skuteční muži, chlapi. Poskytuji redakci svůj mail k volnému zveřejnění a jsem ochotný se "porvat" s každým "chlapem". Samotné paní Holanové bych chtěl pogratulovat k abstinenci a hluboce si jí za to vážím. Michael Müller.

eisenbieger
05. 10. 2016 15:46

zenska po klimakteriu je nepotrebna , vsechno vedej lip , schukat to nechce , porad maji pravdu , 3 uz sem vyhodil ...beru do svyho sveta raje jen mezi 28-40 pak menej spajz

Sarah Woldekiros
05. 10. 2016 17:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eisenbieger
05. 10. 2016 19:57

chodim denne behat jsem fit a hubeny kde berez ty prasnice takovy nesmysly , pero mam 24cm stoji kdyz vidim chtivou zenu do 40 let a ne spocenou starou brecu v tesilkach kde pysky smrdej na sto honu jako jses ty , duchod mas malej a proto si rada ze tlacis schichtu na vratnici a kde mas moznost internetu , panelakova stareno ....ja jsem tu guru diskuzniho fora na me sem rano chodej tisice zen pac dle mych prihozu maji podle toho naladu celej den , ale ty jsi stara baba ktera podrzela kdejakymu voresprutovi ....dostal jsem od mnoha divek do 40 let nabidku na rande ....no proste to chteji

-bello-
06. 10. 2016 00:53

eisenbieger
dyť jsi trotl, v srpnu ti bylo 71 , komu chceš vykládat o přírodních zákonech ? A že máš diabetes a hypertenzi ( + jsi lehce obezní) jsi prokecnul TY sám!
Dnes je tvůj " zvadlý květ " ( půjčila jsem si od Kantůrkové ) 24 cm, ale krmil jsi nás nesmyslem 30 cm, pak jsi slevil na 28 a tak jsem ti doporučila já šupléru a úhloměr, abys lépe měřil a míň kecal.
Opakuji znova! Člověk ( jedno jestli chlap nebo ženská ) dostatečnbě saturovaný sexem a kvalitním vztahem nemá , opakuji znova! nemá potřebu vnucovat sexuální zážitky obecenstvu a nemá , opakuji znova ! nemá potřebu žvanit o sexu veřejně od rána do večera .
Nemusíš mi nic vykládat, jsi úplně blbej obyčejnej nemohoucí ónan! a chaluge tady zbytečně napadáš!!!!

Sarah Woldekiros
05. 10. 2016 17:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
06. 10. 2016 00:55

chal
prej je to "guru" diskuzního fóra.
Jupíííí, to je vůůůl

anka
05. 10. 2016 16:52

velmi slusny prispevek , akorat bych nebyla tolik pesimisticka o dnesnim svete. Je na nem porad spousta slusnych lidi, slusnych chlapu

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.