Italská lvice Sophia Lorenová slaví 82! Exkluzivní fotogalerie! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Italská lvice Sophia Lorenová slaví 82! Exkluzivní fotogalerie!

82 narozeniny dnes slaví Sophia Lorenová! Italská herečka byla opravdovým sex symbolem své doby. Ještě v 71 letech nafotila kalendář pro značku Pirelli.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
21. 09. 2016 11:03

Někde řekla už kdysi dávno, že aby byla dál krásná, chodí spát v 6 večer.Co má pak z takovýho života ?
S Mastroiannim to byla bezva dvojka .Můj příbuzný ji znal z té doby zblízka, je to estét a tak říkal, že v reálu měla až moc obrovskou prd.. . Beru ji jako kdysi hezkou cikánku a dobrou herečku.Měla by už nosit menší výstřihy, má stařecké fleky i na hrudníku a vrásky fakt nevypadají nijak eroticky svůdně.Zaspala dobu

tenerife
20. 09. 2016 18:55

Byla to nádherná žena,jako holka jsem sbírala její fotky, malovala si oči a obočí jako ona,jednou jsem o ní četla,že k 13.narozeninám chtěla zlatý náramek,místo něj však dostla učebnici angličtiny,její mamka chtěla pro ni jen to nejlepší a věděla,že tu angličtinu bude potřebovat. Takže pevné zdraví Sophia

jity
20. 09. 2016 09:46

Byla krásná a držela se dost dlouho, ale už je to jinak. Když tady byla naposled, tak bylo znát, že je to stará dáma, jen kost a kůže. Bývala krásná a měla ženskou postavu, zkrátka co má žena mít.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.