Lukáš z Prostřeno: Našli ho mrtvého! Co se stalo doopravdy? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Lukáš z Prostřeno: Našli ho mrtvého! Co se stalo doopravdy?

Minulý týden byl nejkontroverznější postavou pořadu Prostřeno! na Primě. Bývalý kadeřník Lukáš Sivák (25), který v minulosti stříhal také Ivetu Bartovošou (†48), v pořadu promluvil o tom, že se před časem pokusil čtyřikrát o sebevraždu! Pátý pokus měl být úspěšný, psalo se v mailu, který dorazil do Aha!.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jouda14
26. 09. 2016 12:10

Nějak nestíhám, co všechno se tomuhle "člověku" urodí v hlavě.
Bohužel se tu už ale nepíše o téhle jeho senzaci, které jsem se bohužel nevědomky v minulosti také účastnil: http://j.mp/SPY-sokujici-odhaleni-soutezicho
Proto mohu potvrdit, že je to pravda.

PeteF
21. 09. 2016 21:37

Jakub Polacek nebo kdo to psal, umi krasne pohadky, mel by psat Vecernicky Jeden velky nesmysl. Me by zajimalo kam se podela maturita toho Lukase, kdyz v poradu CT Posta pro tebe tvrdi ze ma po maturite a ze nyni studuje vysokou skolu. Nebo kdyz vam tvrdi ze nema dluhy a pritom jsem videl papiry jeho veritele s podepsanym uznanim dluhu ktery nema vubec uhrazeny a s protokolem od policie CR. ODPOVEDI: tahle rubrika se jmenuje "drby" takze tady se pravda nehodi Jen skoda ze se mu ta sebevrazda fakt nepovedla. Urcite by mel slavny pohreb na ktery by prislo spousta lidi (ktere v minulosti podvedl)

zapos
20. 09. 2016 10:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antonuis.j
19. 09. 2016 17:10

To, co běží poslední dobou v TV je čirá hrůza, jen velice zřídka se objeví něco kvalitnějšího. Teď nás zaujal seriál Rapl, není špatný, hlavně díky Hynku Čermákovi, ale jinak.. škoda slov. Na Primě absolutní děs, jedině posté reprízované Vraždy v Midsomeru se nám líbí, o Prostřeno ani nemluvím - stačily mi upoutávky,nebudu ani komentovat! Ještě že máme obrovskou knihovnu, filmy na HD a DVD a v TV jedině Prima ZOOM, ČT2 a další slušné stanice. Ale jinak večer co večer s knížkou a sklenkou dobrého vínka, sem tam s whiskey a doutníkem... bez TV a v pohodě.

necesany
19. 09. 2016 15:48

MANŽEL

-bello-
19. 09. 2016 12:25

Neztrácím čas pořady o vaření, proč taky?Vařit něco umím a svůj čas věnuju jen dokumentům a jen některým. Nechápu lidi, co večer co večer sedají k televizi .Blbá prognóza pro náš národ, protože jako národ zblbnem,.Seriály jsou tak nenáročný, že jak pro zvláštní školy a Češi se jim přizpůsobují.Před TV obrazovkou se každý večer prakticky děje integrace těch chytřejších s blbci a výsledek je víc blbců!

krkoun
19. 09. 2016 10:06

"gurke" máš svatou pravdu. Komentáře té huhňavé kobylýdržky a jeho Robinsonky, to je opravdu unikum. Včera jsem s tou ***inou skončil. Na té PRIMĚ jsou opravdu duševní mrzáci!!!

gurke
19. 09. 2016 09:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

drakulina
19. 09. 2016 09:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

6010
19. 09. 2016 09:43

Na tento pořad se již také dívat nebudeme, protože to jejich nedělní shledání nás tak rozhodilo, že jsme zjistili, že se pak na sebe utrhujeme a hádáme se jako oni.Televize si vlastně vytváří diváka k obrazu svému, chtě nechtě se to v člověku odrazí, na co kouká a já si chci zachovat zdravý rozum a hlavně chci mít v manžeství klid, jako dříve.Tudíž nekoukat!

alexa-lexa
19. 09. 2016 08:52

Ráda vařím, a tak i ráda sleduji pořady o vaření. Prostřeno jsem občas sledovala v jeho začátcích. Teď mi stačí shlédnout jen malou ukázku a to, co tam je k vidění je děs a hrůza!!! Vím, že pořady tohoto tipu jsou účelově sestříhané, ale prostě nechápu co za lidi televize zaměstnává, že dokáží předložit lidem ke koukání takový HUMUS!!! Já už na tento pořad nekoukám, je to hnus a s vařením to nemá vůbec nic společného. Prima by se měla stydět něco takového vysílat, jenže ono je to prostě těžké, jsou holt diváci, kterým se takový hnus líbí a doslova "žerou" ty ubohosti!!!!

koko61
19. 09. 2016 08:03

Ráda jsem se dívala na Prostřeno, i pár receptů jsem vyzkoušela, ale co z toho pořadu teď udělali, je mi na zvracení. Jak vůbec můžete do tohoto pořadu, který je o vaření pustit takový humus. Opravdu k bli.tí vážená televize, teď si ten pořad můžete strčit třeba do ***.

mekanik
19. 09. 2016 07:09

on se ještě na ten ***skej pořad dívá????

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.