Ze zákulisí historického seriálu Já, Mattoni: Nejznámější české náměstíčko ve světě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Ze zákulisí historického seriálu Já, Mattoni: Nejznámější české náměstíčko ve světě!

Zahrálo si ve více než stovce filmů! Náměstí Svobody v Žatci učarovalo nejen tvůrcům historického seriálu ČT Já, Mattoni, ale také zahraničním produkcím. Proháněla se po něm Dagmar Havlová (63) ještě coby Veškrnová i  Barbara Streisand (74).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivoadler
18. 09. 2016 15:37

Všechny seriály jsou blbé! Proč by měl být seriál Já, Mattoni výjimkou? Všeobecně se potvrzuje: čím větší reklama, tím blbější dílo.

vlasta62
17. 09. 2016 19:26

Hrozně jsem se na tento seriál těšila, ale zklamání bylo veliké. Děsná nuda a nic zajímavého. Ani ty Vary tam nejsou! Škoda

-bello-
17. 09. 2016 14:16

V Žatci z toho fakt musí být na větvi
Vůbec nechápu tak nákladný seriál pro osobu obchodníka s minerálkou.Fakt nevím v čem by měl být pro Čechy až tak významnou osobou. Mattoni se stala už tak oficiální vodou předsednictví ČR v Radě EU, vyváží do půl světa a dávno není česká ( česká byla jen na chvíli ) .Rusové možná budou mít v jejich městě KV možná větší kšefty.
Za chvíli tady bude seriál o i Schwarzenbergovi a úplně za další chvíli se všichni sejdou v seriálu Růžovka, kterou koupí a budou tam čepovat Mattonku do dřevěných sudů z kmenů kolem Orlíku

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.