STARTUJÍ NOVÉ SERIÁLY! Jiří Bartoška (69): Vzal roli v Mordpartě, ale... Jeho přísná podmínka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

STARTUJÍ NOVÉ SERIÁLY! Jiří Bartoška (69): Vzal roli v Mordpartě, ale... Jeho přísná podmínka!

Dříve táhli za jeden provaz jako průvodci pořadu Na cestě, teď ale Jiří Bartoška (69) a Miroslav Donutil (65) stanou proti sobě a vytasí zbraně hodně těžkého kalibru. Zítra večer totiž startuje na Primě nový krimiseriál Mordparta a na ČT druhá řada Doktora Martina.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

necesany
27. 08. 2016 11:18

Kdo je to Bartoška ?

6010
27. 08. 2016 10:52

Přesně, je v médiích přebartoškováno.Jen ta reklama s ním v roli vete­riná­ře.Ne­pocho­pila jsem ani tu reklamu, natož Bartošku.To ten kocour přivedl toho křečka do jiného stavu?
Ale Bartoška s tím jeho kouřením, aby na to jednou nedojel, ale již doopravdy.Přijde mi, že je velký machýrek, že tu nemoc překonal a vysmívá se osudu.Absolutně si neváží zdraví, ale vlastně to je jeho věc.Kdo chce kam........

1pravda1
27. 08. 2016 10:28

Bartoška lže, on totiž vůbec nechce přestat kouřit, ani to omezit, pokud by chtěl, tak by v seriálu nekouřil - a když nemůžeš, tak nekouříš, mohl přejít na elektronické cigarety, které dodávají čistý nikotin, náplasti atd. Ale on není jen hrozně závislý na nikotinu, on je i sobec, co musela jeho rodina vytrpět, když mu řekli, že má rakovinu, a teď se na něho musejí dívat, jak opět, více než by musel vypaluje zobák. Podle mého názoru je to slaboch, který se nechá vláčet závislostí i když jsou jiné možnosti jak nikotin dodat a nedýchat ostatní zplodiny z kouření.

brunos
27. 08. 2016 10:04

Přijde mi že je přeBartoškováno, takže rozhodně seriál s Bartoškou vidět nechci.

defakto
27. 08. 2016 08:35

... čekal jsem , že si dal podmínku , že se v zmíněném seriálu bude jmenovat Marcel nebo Marcela !

Sarah Woldekiros
27. 08. 2016 10:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fiva
27. 08. 2016 08:04

Rozdíl mezi kriminalistou v naší zemi a v jiném státě je ten, že v našich filmech v jednom kuse všichni kouří. V posledním seriálu s Kanyzou a Cibulkovou je to viditelné. V zahraničních seriálech jsem to nikde neviděla. Jsou to dobré vzory pro mládeže!

andorea
27. 08. 2016 07:38

„Třeba začnou sekat trávník, když začínáme točit naostro,“
----
Jelikož se v Karlovicích netočilo dva,tři dny, ale dlouhou dobu, tak chápu, že někdo prostě sekal trávu i bez toho, aby si letěl zjišťovat, zda se "umělci z Prahy" zrovna nepokouší o desátou klapku...

jenka
27. 08. 2016 05:32

Všechno jde, když se chce. Ale tentokrát jde o lenost mozku. Naučit se pěkně mluvit se zubní protézou taky jde, zj. když še chče brát penížky ža hraní. Šišlavý kriminalista, to bude ohromné! Ale což, prezidenty už jsme měli taky všelijaké. Nepochopím, že se někteří lidé derou k něčemu jako první tam, kde mají největší slabinu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.