Martin Dejdar o životě v USA: Na Floridě se nezamykáme! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Martin Dejdar o životě v USA: Na Floridě se nezamykáme!

Nebere si servítky! Herec Martin Dejdar (51), který žije s rodinou na Floridě a za prací létá domů, kritizuje český národ. Američany naopak chválí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

skp705
30. 08. 2016 14:34

za 27 let v USA mi 16leti kluci vykradli auto (belosi), spolupracovnice (bile) v nemocnici mi ukradly penize z kabelky, 2x mi byla ukradena cisla kreditnich karet, takze se krade vsude.
Nikdy jsem nebydlela v nejake "spatne" casti mesta.
Zvysuje se tu jen pocet vrazd...

ellenic
28. 08. 2016 22:10

Obhajovat život v USA a házet špínu na ČR, tomu říkám fakt hrdinství, že pane Dejdar a thyronx . Chápu, že pro takové jako jste právě Vy dva je USA zemí zaslíbenou. Podívat se tam, projet si určité lokality, to by mi možná vyhovovalo, ale žít tam, to asi ne. A proto bude Martin Dejdar žít na Floridě a v ČR bude rád za každou nabídku . Mimochodem, když v TV dávají Comeback, přepínám ještě před zahájením. Jeden z dílů jsem vydržela necelých pět minut a od té doby už ne.

veselabublinka
28. 08. 2016 21:44

Rodinu především uklidil z toho důvodu že jeho švagr Šváb je odsouzený za vraždy!!! Martine, nelžete si do kapsy!

tulip
26. 08. 2016 11:46

No,hlavně aby on či někdo z jeho rodi­ny,ne­potře­bova­li lékaře.To by tu byli nato*** a nevadilo by jim,že musí zamykat auto.

petr11
26. 08. 2016 07:14

....já si pamatuju, že i u nás jsme nezamykali, ale to bylo za totaliry tzv.

brunos
25. 08. 2016 21:25

Tak když je Ti tam tak dobře tak tam leť a už se nevracej Ty přirmoudlej *** !

Thyronx
25. 08. 2016 17:23

No v USA žijeme 31 let a z toho 4 roky na FL. Dejdar mí jistě pravdu, ale to je podle prostředí a protože v Americe se kařdý automaticky zařadí do společnosti kterou si zaslouží a která mu vyhovuje (na rozdíl od zbytku světa), tak ti slušní se ve svém prostředí opravdu NEMAJÍ čeho bát. Žiji v prostředí jam se kriminálník a nebo někdo kdo k nám nepatří, ani nedostane. O zamykání domu nebo auta pokud ho nechám venku i přes noc,nemluvě.
V Čechách policie buzeruje na plných 100%. Zastavit auto bezdůvodně jen pro kontrolu dokladů, vybavení, a nutit někoho foukat do balónku jako plezír, považuji za totalitní praktiky a v USA se mi to v žádném státě nemůže stát.
Američani jsou naprosto bezprostřední a jestli se tu někoho straním jsou to Češi. Slyším-li češtinu, odcházím co nejdál. Nené o co stát, bez debat. Dejdare rozumím ti a vím proč žiječ právě tady. Taky si uvědomuješ (a tak záhy) že žiješ v nejlepší zemi na světě? A Tvoje děti, ty to vědí naprosto přesně. To není jen o penězích, to je o společnosti do které jsi se zařadil. A ta je naprosto mimo představy těch, co znají Ameriku z dobrých i vyloženě špatných filmů.
Kdo Ameriku chce poznat, musí v ní žít aspoň 2 - 3 roky, lépe deset. A policejní stát? Nenechte se Češi vysmát. Kdybyste věděli co to je, museli byste opět cinkat klíčema u Václava (dejž mu...)

mord
27. 08. 2016 19:52

Amerika je děsivá nesvobodná a politicky korektní země. Naprosto pomatená. Nelze si dát ani pivo na ulici. Kriminalita je šílená hlavně díky černochům- A lékařská péče mizerná a drahá. Američané létají do Mexika, Indie, Brazílie atd na lékařské zákroky protože si je nemohou dovolit. Na Floridě je vedro, hurikány a hnusná vlhkost. Buďme velmi vděční za ČR

Thyronx
28. 08. 2016 18:06

Jak dlouho žiješ v USA? Jako já 31 let?

inamraz@...
29. 08. 2016 00:58

Souhlas

ivoadler
25. 08. 2016 15:25

Dejdar je vůl. Uniká mu jedna věc. Američani jsou bohatší a proto kradou v jiném měřítku. Na takové se Dejdar nezmohl a nezmůže. Jeden můj kantor pronesl (už dávno) jednu sentenci - u nás se kradou kola, v Německu auta. Když nemám auto, nemusím mít strach, že mi někdo něco ukradne. (My se nezamykáme, ono taky není co nám ukradnout.)

-bello-
26. 08. 2016 00:25

Kdo říká, že amíci jsou bohatí, pak nic neví a má to popletý

xcarodejka
25. 08. 2016 15:11

Souhlasím s Dejdarem, je to tak.

jajas
25. 08. 2016 13:04

Já se fakt z toho chlapa "po....".
Jak může být tak blbý (protože "naivní" je slabý výraz), když říká, že ve nějaké státě se nekrade?! No není to pako? To jakože proto, že mu ještě nic nešlohli, tak se tam nekrade? A jen tak pro zajímavost, kdo v této zemi krade (jak říká např.tašky..), tak to jsou různá etnika nebo národnosti, kteří nejsou Češi....

anka
25. 08. 2016 14:06

on pako neni, jen vy jste ho nepochopila....

jajas
25. 08. 2016 21:48

Ale pochopil, živit se může jen tady (tam jedině tak může umývat nádobí), v tom blbém Česku, ale žít si chce jako amík. Dětem dává skutečně fajn příklad, jak nežít v Česku, ale být Čech­em..­..Ne­chápu­... Jestli mají málo peněz, ať pracuje i jeho žena. Ta tam dělá co?

anka
26. 08. 2016 17:01

Pointa je v tom, v Cesku si lidi zamykaji rizeni na auto, montuji takove dvere, ktere zlodeji nevykopnou, neustale si hlidaji kabelky atd....pan Dejdar ma pravdu v tom, ze v USA tohle delat nemusi....nic vic, nic mene. A i kdyby se v necem mylil, netreba nekoho nazyvat debilem jen proto, ze si mysli neco jineho nez ostatni. Deti pana Dejdara maji neskutecne stesti, ze mohou vyrustat na obou kontinentech a jestli jeho zena vydelava penize, nebo se stara o deti, do toho nam nic neni. Mozna, kdyz se v CR lidi nauci mit uctu jeden k druhemu, ubude i kradezi....

defakto
27. 08. 2016 08:19

... pointa je v tom , že pan Dejdar nad námi ohrnuje nos a vykládá nám , že jeho rodina žije v lepší zemi než je ta naše a on na to má !
... ještě neví co z těch jeho smradů vyroste , aby ještě nemusel dožít i se ženou tady někde v domově důchodců , když už je jejich děti nebudou potřebovat !

anka
29. 08. 2016 16:37

nemam pocit ze by pan Dejdar ohrnoval nos, pan Dejdar by si jenom pral, aby s ta kriminalita byla v CR nizsi, lide by mohli zit bez mrizi a byt k sobe slusnejsi, tot vse. A proc ne?

listure
25. 08. 2016 12:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.