Bílá a Zelenková: Gott s námi mluví jen přes Ivanu! Co se stalo? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Bílá a Zelenková: Gott s námi mluví jen přes Ivanu! Co se stalo?

Po úspěšném vyléčení z rakoviny mízních uzlin radikálně změnil životní styl! Mimo jiné Karel Gott (77) zvolil jiný styl komunikace s kamarády a kolegy. Když potřebuje klid, zvedá jeho telefon manželka Ivana (40).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pavucinka
03. 09. 2016 13:46

Ivanka zřejmě neukočírovala svou roli "pečující ženy", a začala se přehnaně vyžívat na své "významnosti", když určovala s kým bude a nebude KG mluvit. Šlo o známé osobnosti, a ona? Ona přeci v show byznysu přiliš moc neuspěla.

-bello-
02. 08. 2016 00:20

Kristepane, co ho unaví na pokecu s kamarády?
Leda, že by tvořil další umělecké dílo a nechtěl být rušen.
Takový "estét" ! a má ten zrzavej umělohmotnej truhlikovej mor na tepaným zábradlí.
Bertramka je vevnitř napůl starožitnictví , napůl novodobý baroko, co jsem tak mediálně postřehla

DutchSchulz
02. 08. 2016 01:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ellenic
05. 08. 2016 09:04

-bello- :- ( A není tak trochu jedno, zda bere svým přátelům telefony on nebo jeho žena. Já také vyřizuji telefonáty svému manželovi, dokonce jsem je informovala, že jeho telefon je vypnutý a komunikují jen se mnou a zcela bez problému. Ať si laskavě uvědomí všichni ti přátelé, čím si prochází. Je vidět, že jsi ničím takovým neprošla, potom by jsi věděla, že ne vždy je ta správná nálada na povídání. V dnešní době mohou poslat pozdrav e-mailem, to nezabere tolik času .

-bello-
05. 08. 2016 18:27

ellenic
jak to máte Vy doma je na Vás.
Gott je teoreticky vyléčen, rajtuje v letoviscích , objiždí svoje latifundie, spolupracuje se Sagvanem Toffi na další srágoře atd. .
Nečinnost zabíjí, tedy on činí správně.Jenže asi zblbnul, práci žádnou vyčerpávající nevykonává a stal se z něho bolestín .To by bylo, aby občas s někým nepromluvil.Přátelé chápou, že nemohou volat furt a fanynky na něj číslo nemají.
Lustrující Ivana mi prostě nesedí, i když čím dál horší se mi jeví on.

koko61
01. 08. 2016 23:46

A pozor! Bílá se vždy přichomítává zištně k lidem na smrtelné posteli, a je to tady. Baba bílá hnusná nedá pokoj.

linkstrem
01. 08. 2016 23:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ellenic
01. 08. 2016 22:28

Co pořád Aháci řeší život Karla Gotta a jeho manželky Ivany . Proč se má někdo zabývat tím, že Karel Gott nebere telefon a vyřizuje vše Ivana. Proč ho má stále někdo otravovat. Když bude Karel Gott chtít, tak jim zavolá sám, ale až když bude chtít . Potřebuje klid pro účinnou rekonvalescenci. Udělala jsem něco podobného po onemocnění manžela, přestože nejsme žádní VIP. Manželův telefon jsem vypnula, přátelé a rodina vědí, že mohou volat na můj telefon, manžel s tím souhlasí, s tím nemá problém a naši přátelé s rodinou také ne. Tak proč někdo řeší, že Bílé a Zelenkové sám Karel Gott telefon nezvedne .

brunos
01. 08. 2016 20:49

Mistrova osudová chyba byla že skočil té zlatokopce na špek.

ellenic
01. 08. 2016 22:43

brunos Tak je nech žít a buď rád, že neskočila na Tvůj špek .

ivoadler
01. 08. 2016 18:49

Vše nasvědčuje tomu, že Karel umělecky skončil. Zaplať pánbu. Nebo chce věčně zpívat: Ukážu ti cestu rájem...

aveneta
01. 08. 2016 10:26

No souhlasím s tím, že se kolem Gotta utváří uměle vytvořený obraz...ty roky, ta nemoc zanechá stopy i na duševní stránce a Ivana která je 40 cátnice to pochopitelně vidí a vzala tu veškerou medializaci kolem a vytváření obrazu do svých rukou, takže Karel může jen to co Ivana schválí, byť to prezentuje za svoje názory.

georg7
01. 08. 2016 10:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

tmot
01. 08. 2016 10:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

defakto
01. 08. 2016 09:41

... nechte tu rodinu na pokoji ! Ivana jej chrání , kdyby měl mluvit s každým kdo mu zavolá , nedělal by nic jiného jen by seděl u telefonu.

va45
01. 08. 2016 12:18

On jim někdo něco dělá?Zatím volá Zelenková a Bílá.Pokud vím tak Gott sliboval,že bude už v dubnu opět zpívat.Kde se stala chyba.Hamáčková si vždycky prachy Gotta dobře hlídala.

Sarah Woldekiros
01. 08. 2016 08:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

robin5
01. 08. 2016 08:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pelagie
01. 08. 2016 08:19

Co my víme, možná staroba a nemoc na něm zapracovala a Ivana nechce aby se prezentoval na veřejnosti, konečně v jeho letech se nelze ničemu divit....

-bello-
02. 08. 2016 00:40

Gott je blbej, tak jako mnohokrát pomáhal Ivance v jejích činnostech, kde propadala, tak tentokráte jí pomáhá k imáge starostlivé nonstop manželky ošetřovatelky a matky ..A jak jsou oba dva blbí, nechápou jak trapný to je, když se Gott tetelí v roli ovládaného dementa, ani nádechem nepřipomínajícího chlapa.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.