Opuštěná Patrasová (60) v šoku: Měla v domě zloděje! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Opuštěná Patrasová (60) v šoku: Měla v domě zloděje!

Dagmar Patrasová (60) prožívá jednu nepříjemnost za druhou. Před několika dny se jí ztratila milovaná fenka Fatty, kterou nakonec našla u vinohradské nemocnice a teď řeší další problém. Někdo jim vykradl dům!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
26. 07. 2016 09:13



Alena Ponistova

ararat ty mi nesáháš ani pod kotníky.Život tvůj je jeden velký omyl.Tvá slova by nevypustilo ani to největší hovado.Pokud jsi jen uklizečka je to tvůj problém,ale nemstí se lidem co v životě něco dokázali.Můj měsiční příjem je dost velký abych nemusela čistit wc,ale ty to budeš dělat i po smrti.Klidně si dál piš tu špínu co vlastně tím popisuješ sebe.
*******
Ponistová no to jsem ráda,že ti nesahám ani pokotníky,Já se naštěstí nesrovnávám ze sockami,tak jsem ke kotníkům neklesla.Píšeš že já jsem uklízečka,tak to nejsem,jenom vlastním firmy na úklid a zaměstnávám lidi a to docela hodně.Ty mě neznáš,nikdy jsi mě neviděla a meleš jenom ***
Co se týče vyjadřování jak píšeš...jako howado jsi na tom ještě hůře jak to howado,tvůj slovník nepoužívám,ale tvůj intelekt to prostě nechápe a tak se nedivím,že to co píšeš je docela legrační.Jenom nezvládáš základní věci.Tvůj příjem mě docela nezajímá,ale vím,že jsi již důchodu a to mě nepřesvědčuje o tom,že tvůj příjem je vysoký a už od pohledu na tebe je jasné také proč. Jak jsi přišla že já budu čistit wc i po smrti?Měl by ti někdo vysvětlit že když jsi po smrti,že už neděláš nic,nechej si to vysvětlit svými příbuznými,marně se domníváš že budeš NESMRTELNÁ TETA..opravdu je to tak.A to je jediná spravedlivost pro všechny.Jak jsi přišla,že já píšu nějakou špínu co tím myslíš?Uvědomuješ si,že píše ty o mě jenom dohady a to dle M.Som­mero­vé.Ne­papou­škuj druhé,jsi pak za blbku.

hufnagll
25. 07. 2016 15:41

Patras jdi už do pidele,jsi už trapnej.Raději se podívej jestli ti někdo nevykradl makovici

mirkazam
25. 07. 2016 14:54

No už jsme se báli,že budeme ochuzeni o informace z této povedené rodinky.A už je to tady....hned s první ruky.Někdo jim vykradl dům ??..to jest pytel s golfovými holemi......ale mají zase štěstí,že jsou oba zamilovaní ....

majojo
25. 07. 2016 14:52

Pan autor patrně bydlí na ubytovně, protože nechápe jemný rozdíl mezi vykrást dům a vykrást garáž.

DutchSchulz
25. 07. 2016 14:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
25. 07. 2016 15:31


dutchschulz = Marfušo Sommerová,co to tady žvaníš za bláboly,tebe by už měli zavřít na uzavřené oddělení jsi nebezpečná sobě i okolí.
25. 07. 2016 147

anezat
26. 07. 2016 08:36

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.