Dagmar Patrasová: Strach o dceru! Kvůli Felixovi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Dagmar Patrasová: Strach o dceru! Kvůli Felixovi!

Vytrysklo z ní zklamání nad světem, hlavně jeho mužskou částí. Anna Julie Slováčková (20) vykřičela přes sociální síť, že v tohle světě nechce žít a že se jí chce ze všeho zvracet. Máma Dáda Patrasová (60) je z toho špatná. Podle ní je to výsledek dlouhodobé nevěry táty Felixe Slováčka (73) s Lucií Gelemovou (33).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
17. 07. 2016 10:42

Gelemová Patrasku ztrapnila mnohokrát a ty její hysterické malůvky byly fakt už oc.Měla dostat přes držku, mésto toho Slováček dal Patrasce prsten a dělal jako nic.
Patrasová jemu nikdy nezahejbala, je rodinný typ.Bulvár je bulvá a já ji ráda nemám, ale musím se jí zastat.
Aničce se nedivím.Citlivý jedinec nehodnotí jen situaci svých rodičů, hodnotí úpadek současné kultury, vzdělání , vztahů...
Ta holka je prostě zhnusená a já taky.Stačí mi projít v tom davu uřvaných Slováků nebo Francouzů nebo úkáček Prahou.Poslouchat kecy rádoby filozofů, co maj v hlavě nasr..to , ale mají " názor! " a brodit se na chodníku bordelem., co po sobě vychovaní Západem tihle myslitelé nechaj

hejhej
16. 07. 2016 08:22

Patrasová má celé situaci taky lví podíl. Jednak každý prd blije do bulváru a to, že je Slováček kur.evník, který se před žádnou nezastaví věděla. Sováčkovi, blbečekovi ani nevadilo, že ta jeho kreatura veřejně svými mazanicemi zesměšnila jeho rodinu. Patrasová se měla se už dávno rozvést,aby děti vyrůstali v klidu. Ale u ní byly, bohužel, peníze na prvním místě. Nakonec celou nechvalnou rodinnou umocnila s milencem .

Sarah Woldekiros
16. 07. 2016 11:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
16. 07. 2016 11:29


chaluge = Markéta prostitutka
bůůůůů....ávo
16. 07. 2016 11:26

Sarah Woldekiros
16. 07. 2016 13:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
17. 07. 2016 10:44

chal
ararat není sluníčkář, ona ( a věř mi ) ani netuší co to obnáší.Ona je pouze samonasíra.č a věčný opozičník!Že je to tupec, o tom žádná

ararat
18. 07. 2016 12:10


-bello- = no to jsi mě opravdu rozesmála Mařeno =prostitutko z netu,,ale vyvracet blbcovi tvého ražení nemá cenu..psát si sám ze sebou je fakt primitivní
17. 07. 2016 10:44

ararat
18. 07. 2016 12:08


chaluge = od tebe to zní jako rajská pohádka hihi,sama jsi to tady řekla že přijedeš do Ovy a teď jsi si to vyvrátila,opravdu hloupé a jednoduché,ale nic od tebe nečekám...jak jsi na to přišla že mám jenom základku nevím,ale pravda je někde jinde mám středoškolské vzdělání milá zlatá,ale dneska je mi to jedno,umím se uživit a postarat se o sebe a být nezávislou,což se o tobě napsat nedá...nezašťiťuj se za druhé a mluv za sebe,nejsi tady mluvčí nebo se musíš schovávat za druhé? nemáš svůj názor? prostoduchá jsi ty nemáš přehled neumíš počítat a psát česky ani slovensky jak se tady někdy snažíš,ale jinak mi boSkaj ríť (_!_)
16. 07. 2016 133

-bello-
18. 07. 2016 23:55

hejhej
jsem přesvědčená o tom, že Patrasová nakonec vydělala víc, než celý Féélix .
Děti už jsou odrostlé a v klidu by nebyly tak jako tak díky Slováčkovi a bulváru.
Každej tady furt jen na peníze peníze myslí ! Patraska chtěla rodinu udržet, protože ho má přečtenýho a vždycky se kajícně vrátil.
Co by si asi tak pomohla rozvodem?Barák mají společnej a soudy se vlečou , konto mají společné a soudy se vlečou.V majetku si udělali snad už pořádek a holt žijí odděleně.Docela určitě je Patrasová na huntě, ona ho fakt miluje a nevěřím na nějakého milence Itala

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.