Jágr a jeho krásná Veronika: Chvála ze všech stran! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Jágr a jeho krásná Veronika: Chvála ze všech stran!

A je to tady! Jaromír Jágr poprvé vyrazil se svojí krásnou Veronikou do společnosti. Jistá nervozita byla na zamilovaném páru znát, ale jak se říká, ve dvou to zvládli!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
27. 06. 2016 23:26

Se mi líbí, jak říká .." nejsme lidé, kteří by na podobné akce chodili, ale ... "
Mluví, jakoby s ním byla už léta
Ty šaty jsou děsný, ať si říká kdo chce co chce, pěšinku ve vlasech by měla mít rovnou, vypadá jak nedočesaná štět.ka, odrosty by měla mít nabarvený !!! Je vidět na všem , jak je nesvá.čekuje snad , kdo ji viděl nahatou na striptýzu ?
Jágr má v těch šatech pecku, jsou zválený a ten černej šnuptychl se tam fakt nehodí .
Jágře! na ledě dobrý, ve společnosti ale dojem laciný .
Platí pro oba !

ararat
28. 06. 2016 20:43

,-bello- = Markéta Sommerová,jsem jenom závistivá mrcha,která nenávidí úspěšné lidi,proto tady bleju jako prašťěná..omlouvám se Všem.
27. 06. 2016 23:26
Se mi líbí, jak říká .." nejsme lidé, kteří by na podobné akce chodili, ale ... "
Mluví, jakoby s ním byla už léta
Ty šaty jsou děsný, ať si říká kdo chce co chce, pěšinku ve vlasech by měla mít rovnou, vypadá jak nedočesaná štět.ka, odrosty by měla mít nabarvený !!! Je vidět na všem , jak je nesvá.čekuje snad , kdo ji viděl nahatou na striptýzu ?
Jágr má v těch šatech pecku, jsou zválený a ten černej šnuptychl se tam fakt nehodí .
Jágře! na ledě dobrý, ve společnosti ale dojem laciný .
Platí pro oba !

-bello-
30. 06. 2016 01:09

arart
jsi blbá, omlouvej se všem Ty, já to nemám zapotřebí.
Ale proč tady kopíruješ to, co tady je jasně před tebou a všichni to vidí .Nemáš ty v hlavě totál arata , ty máš brainxit

pasadena
27. 06. 2016 22:18

A já jí fandím.Je hezká asi i milá protože Jarda není žádný blb aby si vybral blbku.A já bych na jejím místě klidně řekla-prostě mi závidíte,protože jsem hezká s perfektní postavou a ještě tančím u tyče.Kdo z vás to může říct?A ještě bych z toho udělala přednost.A měla bych všechny v paži.Verunko nedej se!

antonuis.j
27. 06. 2016 16:38

Krásná? Takže stát se "celebritou" vyžaduje vychrtlou postavu, ošklivý mužský drsný obličej, IQ pod 100 a pracovat v bordelu? Jo, a pak sbalit jednoduššího leč bohatého dvakrát staršího chlapíka a je z ní hvězda, a krásná.. Je děsně ošklivá, drsná babochlapka bez špetky půvabu a přitažlivosti asexuální koště. Ale když to Jardovi stačí a vyhovuje.. Dost se mu divím!

fiona.07
27. 06. 2016 15:50

Jsem žena, je mi přes padesát a můj názor je: Veronika je hezká holka a je jen věcí Jardy Jágra s kým je šťastný a já mu za to, jak nás ve světě vždy reprezentoval přeju všechno dobré. Kdo z Vás nikdy neudělal přešlap, tak hoďte kamenem... Už jenom to, jak jste někteří z Vás v diskuzi nenávistní, tak to je větší hnus, než když mladá a svobodná holka tančí u tyče. Vám, kteří tady moralizujete a kritizujete doporučím jedno: zkontrolujte si, jestli máte všechno doma v pořádku a s kým žijete Vy... Hezký den všem.

anka
27. 06. 2016 16:54

Nemyslim si, ze prace u tyce je preslap -> ale ze to hodne o cloveku vypovida. Ale jinak s vami souhlasim. Holka je to pekna, panu Jagrovi vyhovuje, ma ji rad, nikomu z nas do toho nic neni a take jim preji vsechno nejlepsi.

dandova
27. 06. 2016 20:03

Ano, Fiono, je to jejich věc.

cukrenka
27. 06. 2016 12:49

Vmódě je stále ještě hubenost a velká ústa, ale není to klasická krása, že?

listure
27. 06. 2016 12:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.