Karel Gott (76): Nečekaná návštěva na zahradě! Kdo ho tak dojal? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Karel Gott (76): Nečekaná návštěva na zahradě! Kdo ho tak dojal?

Je mu čím dál lépe a tak Karel Gott (76) přijímá doma jednu návštěvu za druhou. Tento týden ale u jeho vily zazvonil někdo, koho vůbec nečekal. Jeho dlouholetý fanoušek a přítel Alex Ruzhinsky, který přiletěl do Česka z USA, kde žije. A Mistr ho s radostí a dojetím pozval dál.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
30. 06. 2016 12:49


Ela Anrow · Praha = Markéta Sommerová
Josef Drábek
tepláky jsou a budou teplákama , ať si je nazývá kdo chce jak chce.
Džíny budou vždyckly džíny a kecky zůstanou keckama
Proto pořád kecám a jsem tady za blbku,tepláky je můj stejnokroj tady v Bohnicích,ale džíny je můj vzdálený sen,páč na můj kalfas žádné džíny nedostanu koupit,tak vivat TEPLÁKŮM

-bello-
30. 06. 2016 00:39

Když kdysi ukazovala pyšně Gottová, jaký luft udělala na Bertramce a pyšnila se v tom starožitnictví co maj místo bytu svým proskleným stolem z IKEA , kde v přihrádkách je vidět barevná a zaprášená čočka, hrách, fazole ... , ale sedět se u toho nedá, říkala jsem si děs běs, horší už to být nemůže.
Může !
Protože když Gottová prskne na železné tepané zábradlí balkonu umělohmotný truhlík na kytky a navíc v té postra.té barvě, směju se na plné pecky a říkám ....Radši ani neřeknu nahlas, co si říkám , smazali by mě, sáhla bych na božstvo

malavelka
28. 06. 2016 13:03

Sem bychom se měli chodit ´pouze a jen pobavit, ne? Proč tolik bzukotu na nepodstatné, když skutečných problémů jsou celé tuny. A před zrcadlem trénují všichni, i ti méně populární. Muži jsou stále více ženami, to s e nestalo ze dne na den. KG už dnes z řady nijak nevyčnívá.

-bello-
24. 06. 2016 23:35

No dobře, tak se uzdravuje. A to se musí furt culit jak přiblblá pizizubka? Nebo, že by nový imáááge?

DutchSchulz
25. 06. 2016 13:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
24. 06. 2016 14:03

Gott vypadá mnohem přirozeněji než s barvenými vlasy. Sluší mu to, přeji mu uzdravení, ať si ho děti i vnoučata od Lucie užijí.

mazd
24. 06. 2016 13:47

Panu Gottovi moc sluší ježek a mírný vous. Hlavně nebarvit. Výborná image. Nic neměnit.

xsedmikraska
24. 06. 2016 11:36

Opravdu, Karel Gott se vizuálně hodně změnil. Vypadá sice starší, ale ta štíhlost, vousy a krátké vlasy z něj udělali amerického herce. Řekla bych, že toto image mu mnohem více svědčí.
Tak teď jen, aby se zdravíčko drželo.

radkapatka
24. 06. 2016 11:17

Mě se zdá že vypadá moc dobře .Má už pěknou barvu , trochu přibral, má vousy, nebarví se, je prostě jiný než jsme na něj byli zvyklí, ale je fešák !

aveneta
24. 06. 2016 11:07

Přeji panu Gottovi zdraví....vypadá tak přiměřeně svého věku 76 let pravda ty porcelánové zuby na něm září, ale to není podstatné. Hlavně by si měl užívat své rodiny má ještě malé dcerky a nepřemýšlet o návratu do showbyznysu...umění je tzv. odejít středem a uvědomit si priority života ve svém věku !

jardavozembouch
24. 06. 2016 10:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eva666
24. 06. 2016 09:54

Flexiblanko, nejspíš nemáš ani jeden zub, tak ti vadí, že ostatní mají. Jsem ráda, že Goťák je v pohodě, nesnáším lidi, kteří se umí jen litovat a pomlouvat druhé, úspěšnější. Ty jedna flexiblanko, musíš mít hrozně ubohý život, když ti vadí lidi s úsměvem.

jardavozembouch
24. 06. 2016 11:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

raduzkaxxx
24. 06. 2016 09:40

blankaflexi: a u vás doma je vše v pořádku ???že si honíte tady triko

eisenbieger
24. 06. 2016 08:34

mu bude 77 a ne 76

st.rec
24. 06. 2016 07:45

Blanka-ty jsi pako jako málokdo.Asi nějaké komplexy,že?

blankaflexi
24. 06. 2016 06:18

Chudák starý ten ale vypadá!! Stále jen ,,cení,,zubní protézu aby ,,om­ladil­,,vzhl­ed.to má natrénované před zrcadlem jako rádoby zpěvák Nedvěd,nikde nic ,hrůza a stáří v ksichtě tak aspoň tu protézu ukážu........tssss

janapi
24. 06. 2016 08:35

Po takové náročné léčbě asi nebude vypadat jak "jezulátko"....ale i když by se Karel již nevrátil ku zpěvu-všichni slušní lidé mu budou přát jen a jen to zdravíčko a na nějakou vrásku či pihu na tváři neupozorňují. Horší by to bylo asi ve vašem případě ....po vás ani pes neštěkne a to vás musí neskutečně štvát! A nyní-to se raději schováváte za anonymitu!

ellenic
24. 06. 2016 09:19

blankaflexi hodně od Vás ubohé. Karel Gott prochází náročnou léčbou, ale Vy se do něho navážíte, jste hloupá . Chybí Vám empatie, asi nejste v osobním životě moc šťastná, tak jste zlá i jiným .

raspina
24. 06. 2016 09:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.