Prachař o manželce Agátě: Taková slova nikdo nečekal! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Prachař o manželce Agátě: Taková slova nikdo nečekal!

Svoji jsou Jakub Prachař (32) a Agáta Hanychová (31) už od roku 2013, často se spekuluje o jejich rozchodu. Jakub teď prozradil, co má na manželce rád a tohle by do někdejší večírkové královny nikdo neřekl…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
26. 06. 2016 10:38

; -D
petrmetr
26. 06. 2016 08:17
sama je cvok a je cim dal vic osklivejsi bello
reagovat
-bello-
23. 06. 2016 23:31
Jak dlouho se do té fotky ta nána stylizovala ? Ta blka pronáší takový moudra ! Ježíšikriste tohle bllbé konzervatoristické nic je paní ministrovou a občas by to mělo promluvit veřejně.¨Bože, kam ten Stropnickej koukal, když ji balil ? A hlavně, co poslouchal?!
( opovažte se můj názor na madame ze Suchdola v AHA vymazat! )
reagovat
chaluge
25. 06. 2016 066
-bello-
souhlas!
reagovat
****­******­******­******­******­******­******
Máme velké štěstí že takový tupec jako ty řádí jenom na netu a jsi neškodná,chudinko zakom­plexo­vaná­...je­nom piš a piš,ať se dobře pobavím,i když tohle tady meleš pořád dokola,měla bys přitvrdit....

Sarah Woldekiros
26. 06. 2016 13:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
26. 06. 2016 20:27


Poinstová je stejně blbá jako ty a náramně jsi mě opět pobavila taví takové *** jako ty ..až já budu hrouda sádla tak z tebe bude oblu­dári­um,ne­uklí­zím mám na to lidi,ale zeptej se Ponistové ta to bude v Havířově vědět..a jestli já jsem ošklivá,tak na její ohyzdnost nemám a asi nikdy nebudu mít...a mstivá? to říká ona a to je mi fakt u zádele,ale o tobě vím,že ráda chodíš udávat obyčejné lidi a měla jsi problém i z ostravskými policajtami,tam se pochlub ty vymetačko wc...

bohatypoodnikatel
26. 06. 2016 23:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

merrylou212
26. 06. 2016 10:17

Viděla jsem Agátu v Prostřeno. Byla tam super-jediná normální a Davida mám také ráda. Jo holt - někdy je překostkováno /Kostková/, nekdy přepra­chařo­váno/­Prchař­/Něk­dy se to tak sejde , ale David je sympaťák. To se musí nechat. Vtipný a pohotový. Teď v Kuřeti perlí.

-bello-
26. 06. 2016 09:43

P.S. Nelíbí se mi všechny ty modelíny, hérečky a vůbec rychlokvašné VIPky,( i ty světové) co si pletou společenské události s přehlídkou kojných. Ale nejsou to jen ony, na Hradčanské v Tesco jsem si zašla něco koupit a tam pokladní nabízela s účtem i třaslavá , push up odhalená prsa do půlky.No nevím, tohle fakt já nemusím, blééé

mord
27. 06. 2016 06:11

koho zajima, co se tobe libi hloupa uzvanena smudlo?

-bello-
26. 06. 2016 09:33

Ta kravka zapálí svíčky a pak si od nich připaluje jednu za druhou Kytky v květináčích " chcípají " jen idiotům, co kupují kytky na " jedno použití " a nestarají , zato se mohutně zviditelňují ve všech "projektech " ( módní slovo pro všechno) za záchranu zeleně a planety a světa
Nevšimla jsem si, že by Prachař někdy nějakou živil a šatil atd., tak co kecá ?

ellenic
26. 06. 2016 21:07

-bello- Přesně, jak píšeš .

petrmetr
26. 06. 2016 08:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kopt
25. 06. 2016 18:10

Nelíbí se mi jeho oči, to nejsou oči čistého Jakuba jako dřív. Buď má permanentní zánět spojivek, nebo má ještě vážnější problém. To by fakt měl recht, že nechce zplodit dítě aj. jeho podivné výroky na vrub rodiny. Možná je k sebereprezentaci v médiích a v reklamě nucen, aby zapadl do až příliš medializované rodiny. "Hamti hamti, ať mám víc, než tam ti." Jak lze snadno podléhnout! Vždyť byl znám díky podobě s dědou Prachařem a jeho rodiče dosáhli prestiže za svou kvalitní práci. Jakub se snaží, ale medializováním se vše zase obrací proti němu. Lidi, jako já .prostě hamouny nemusí!

ellenic
25. 06. 2016 20:08

kopt Mne docela dojal, jak je unešený z toho, že Agáta koupí svíčky a vytváří doma útulno. Zajímám se dost o bytový design, příjemné domácí prostředí vytvářím běžně, s rozdílem od Agáty, mám květiny i ty co sama vypěstuji doma stále . A její finanční nezávislost, k tomu se nemá ani cenu vyjadřovat .

mord
25. 06. 2016 23:28

Nelibi se ti jeho oči? ?? co to je za vyblitek ten z toho ted určite nebude spat

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.