Miluše Šplechtová (58) o manželství s Janem Hrušínským a jeho nemoci: Bála jsem se, že mi muž odejde! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Miluše Šplechtová (58) o manželství s Janem Hrušínským a jeho nemoci: Bála jsem se, že mi muž odejde!

Poslední rok jí dal hodně zabrat! Po 25 letech musela odejít z Národního divadla a pak, krátce po svých šedesátých narozeninách, její manžel Jan Hrušínský zkolaboval. Miluše Šplechtová (58) dvanáct dní nevěděla, jak to s ním dopadne, pak mu pomáhala postavit se opět na nohy. Letošní rok jí naopak, zdá se, přeje. V červenci se bude vdávat starší dcera Kristýna (31) a na svatbu přijede jak nejstarší syn Nikola, kterého má z prvního manželství a který žije s rodinou v Austrálii, tak mladší dcera Bára (25), která studuje v Americe. Rodina bude zase pohromadě, a to je pro herečku to nejdůležitější. Jak zvládla všechny rány, které jí život doposud uštědřil? 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.