Věra Bílá versus TV Nova: Chce je spráskat klackem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Věra Bílá versus TV Nova: Chce je spráskat klackem!

Semifinálový večer oblíbené soutěže Tvoje tvář má známá hlas pořádně nakrknul zpěvačku Věru Bílou (62). Dokonce mluví o mlácení klackem a od TV Nova by si nejraději dala zaplatit!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

majojo
07. 06. 2016 11:34

Spráskat klackem? Tak to jsem zvědavá, paní Bílá, jak to uděláte. To byste musela zvednout tu svoji monstrózní zadel z ubytovny v Rokycanech, což nezvládnete, protože jste bachyně, zaplatit si jízdu do Prahy, což nezvládnete, protože jste gamblerka a máte *** prachy a dostat se do maskérny na Nově. Což nezvládnete, protože jste blbá. Stydět byste se měla, vostudo stará.

ararat
06. 06. 2016 21:21


BELLO BELLO KRISTEPANE TAK VYPADÁŠ V REÁLU JŮŮŮŮŮŮŮ,TO SE JIM POVEDLO,JE TO SNAD TVOJE DVOJNICE?

danyka
06. 06. 2016 21:20

Pořad Tvoje tvář.... sleduji od samého počátku, výborně se bavím a líbí se mi výkony herců i zpěváků. Poroty, moderátora a taky vizážistů.
Od začátku jsem v losovacím kole zahlédla paní V. Bílou a v duchu jsem si přála, aby si jí někdo nevylosoval... no stalo se, bohužel, a teď zde vidím článek o reakci paní Bílé. Vidím to tak, že ve skutečnosti je objemnější, než vizáž Ivany Chýlkové. A vůbec nechápu, co na ní svět vidí jako na umělkyni. Mohla být ráda, že dostala prostor mezi mnoha umělci, na které se dá i koukat a bohužel vylosování jim nepřálo. Trochu doufám, že to není pravda, co nám tu AHA předložilo.

malenabald
06. 06. 2016 19:33

nikdy nezapomenou říct si o prachy. Za cokoli.

Inka
06. 06. 2016 18:25

...no to si dělá ta Bílá *** ! Tlustá gemblerka bez ostychu ! Chudák paní Ivana, naštěstí je natolik inteligentní, že se nenechá vykolejit .

va45
06. 06. 2016 14:53

Paní Bílá zřejmě nemá doma zrcadlo.Kdyby byla soudná tak ještě herečce Ivaně Chýlkové poděkuje za to,že je tak vynikající a perfektně ji reprezentovala.Paní Bílá přesně tak bohužel vypadáte.Když se vám to nelíbí tak s tím něco dělejte.

znalec
06. 06. 2016 13:42

co si myslí velryba jedna, asi že je štíhlá a půvabná, schválně kolik vysoudí

majojo
07. 06. 2016 11:38

A kdo ty advokáty bude platit, . Zřejmě obecní úřad v Rokycanech, už teď ji má na podpoře, tak proč té národní umělkyni nepřidat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.