60 mega po Svobodovi (†68): Vendula se nechtěla hádat a tak ostrouhala! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

60 mega po Svobodovi (†68): Vendula se nechtěla hádat a tak ostrouhala!

Devět let po smrti Karla Svobody (†68) unikl na veřejnost dokument, který nechává nahlédnout do dědictví po slavném skladateli. Jaká hotovost se tedy nacházela na jeho účtech a co všechno musela ohodnotit notářka?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mandat
07. 06. 2016 10:21

Kdo zna Vendulu, tak tomu,co tady bylo vycisleno neveri.Svodoba mel ulite penize,aby nemusel platiti dane a ty ma ted Vendula.Konta na jmeno jeji a jeji mrtve dcery,to se urady jaksi zapomnela zeptat, ze?

ararat
07. 06. 2016 08:08

MOUDRA POINSTOVÉ CO SE JAKO PRIMITIVNÍ PRVOK SNAŽÍ PŘESVĚDČIT LIDI O SVÉ DOKONALOSTI A MARNĚ SE SNAŽÍ ÚTOČIT,ŽE KAŽDÝ VYPADÁ NĚJAK PŘES FB .
***
POINSTOVÁ BĚŽ SE LÉČIT NEMÁŠ TO V HLAVĚ V POŘÁDKU.
***

Alena Ponistova
My jsme si potykaly?Bublatanko podle vašeho fb jste asi nemocný člověk.Můj názor je můj a vy se starejte o tu vaši valašku co se k vám nehodí.Mám ráda slováky a slovenštinu,ale vy jste asi do školy nechodil co?,pěkný den
To se mi líbí · Odpovědět · 1 · 15 hod
***Poinstová i ve slovenštině se píše velkými písmeny,takže ty neumíš česky natož slovensky,nechceš skočit z mostku?
***ULEVÍ SE TI CELEBRITY TĚ NEBUDOU IRITOVAT PRVOKU.

britva
06. 06. 2016 20:10

a na kolik byla oceněna pistole, kterou se zastřelil tu doufám Vendula zdědila.

zzapp
07. 06. 2016 00:07

britva....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.