Kreslíř Neprakta (†85)! Rodina a ostrá soudní bitva: V útulku zabili jeho milovanou kočku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Kreslíř Neprakta (†85)! Rodina a ostrá soudní bitva: V útulku zabili jeho milovanou kočku!

Kočka zesnulého výtvarníka Jiřího Wintera Neprakty (†87) putuje k soudu! Ten bude řešit její dva roky staré zabití ze strany útulku v pražských Dolních Měcholupech, kde ji nechali utratit. Rodině přitom zaměstnanci tvrdili, že u nich jejich kočka není. Co se stalo?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Martin_Pavlata
28. 01. 2018 18:50

Soud # 2 - Prosím, přijďte nás podpořit!
http­s://ww­w.fa­cebo­ok.co­m/even­ts/210­266179­530263/

Martin_Pavlata
08. 06. 2016 15:49

Dobrý den,

pokud vás zajímá další průběh tohoto případu, nebo vás prostě jen zajímá Neprakta, přidejte si naší stránku na Facebooku do oblíbených a nastavte si upozornění na nové příspěvky (napravo dole u úvodní fotky). http­s://ww­w.fa­cebo­ok.co­m/jwne­prak­ta/

Veškeré info budu také zveřejňovat na www.neprakta.com .

Děkujeme za podporu.

lendula.va...@...
31. 05. 2016 04:02

roku 2000 jsem nastoupila v Pražské Troji do nově otevřeného pav.koček ,jako ošet­řova­telka­...za­žila jsem první koncentrák v životě! Kočka se přijala,"prý"se naočkovala a druhý den se utrácela tím způsobem,že bez jakékoliv anestéze se jí propíchli plíce a zvířata naházená na sebe na hromadu,v křečích ještě několik minut umírala!Na můj nekompromisní protest i přes vyhrožování mě ze strany mého vedení,se toto dělo až po mé směně,kdy jsem ráno přišla do práce a naprostá většina klecí byla prázdná!!!Když jsem začala běsnit a zjišťovat co se stalo,kde jsou kočičky,bylo mi ironicky řečeno,ty jsi včera sloužila,tak ty musíš vědět kde kočky jsou...Dělo se tam toho tolik,že je to na špatný film...následně jsem se psychicky zhroutila a snažila hledat kontakty na lidi,organizace,co pomůžou...jeden nejmenovaný člověk toto vše dostal do médií a útulek se bránil tak jak se brání dodnes... navíc mi bylo vyhrožováno soudním procesem...já to přeze vše nevzdala ale člověk co mi napomáhal se staral o více zvířátek než já a po vyhrožování,že nebude žádný grand,toto vzdal...v té době se mi již nikdo kdo by chtěl pomoct neozval a já byla v neschopnosti dva roky,takže to jak se říká vyšumělo i když v mé paměti ani náho­dou!!!­!!!!ko­čičí útulek Troja se následně přestěhoval do prostor Dolní Měcholupy,zůstalo vedení a ani praktiky se jistě nezmě­nily!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!§

kocicka.si...@...
27. 05. 2016 20:02

V textu je chyba, první soudní stání je, jak píše marketazil, už 1.6. v 100 u obvodního soudu pro Prahu 10, areál Na Míčánkách, č. dv. 1.301.

Zároveň prosíme všechny, kteří mají podobnou zkušenost s utracením zvířátka v měcholupském útulku a byli by ochotní se o ní podělit, poradit nebo svědčit u soudu, aby se nám ozvali na e-mail kocic­ka.sis­si@sez­nam.cz. Hlavním smyslem žaloby je upozornit na tyto praktiky, seznámit s nimi veřejnost a pokusit se docílit, aby k podobným smutným příběhům už v budoucnu nedocházelo. Tomu může každá vaše zkušenost moc pomoct!

0707
27. 05. 2016 15:30

co to ta kráva z MP kecá? Hned zavraždit kočku v souladu se zákonem na ochranu zvířat???? ***!!!!

marketazil
27. 05. 2016 10:58

bylo by zadouci a skvele, pokud by se mohlo co nejvice lidi tohoto prvniho stani zucatnit, zlvaste ty, kteri maji obdobnou zkusenost. 1. soudní stání je veřejně přístupné 1.6. v 100 u obvodního soudu pro Prahu 10, areál Na Míčánkách, č. dv. 1.301.

bluedream
27. 05. 2016 10:37

Inzerovala jsem zdravou kočku, kterou přijali z jedné pražské čtvrti na facebooku této čtvrti. Po dvou dnech od odchytu si pro ni přijela majitelka a též už kočka nebyla, byla utracená. Přitom jí nic nebylo, ani na stránkách Měcholup nepsali, že by byla třeba zraněná nebo tak něco.

kocicka.si...@...
27. 05. 2016 22:19

Moc Vás prosím, kdybyste byla ochotná se s námi o Vaši zkušenost podělit, nebo poskytnout kontakt přímo na paní majitelku, ozvěte se nám na e-mail kocic­ka.sis­si@sez­nam.cz. Mohlo by nám to velmi pomict. Díky! P.

andorea
27. 05. 2016 07:56

Měcholupy jsou vyhlášené...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.