Adamovská o Maryl Streep: Setkání zklamalo, řekla proč… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Adamovská o Maryl Streep: Setkání zklamalo, řekla proč…

Nečekané zklamání zažila herečka Zlata Adamovská (57), kterou známe ze seriálu Ordinace. Setkala se totiž se slavnou a milovanou herečkou Maryl Streep (66), ale…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
20. 05. 2016 21:30

Ela Anrow · Praha
Stanislava Pokorná
zato celý český bulvár zná šišečku evičku( bábinku Evinku ) Emotikona smile Emotikona smile Emotikona smile
IČ Obchodní firma - úklid
Místo podnikání
48717959 Eva Strouhalová
Ostrava-Jih, Zábřeh, Výškovická 2275/125
****­******­******­******­******­******­******­******­***
víš Markéto že je to trestné? jsi si toho vědoma?

-bello-
21. 05. 2016 00:10

ararat
haha, Strouhlako, svoje data jsi do AHA nadiktovala sama, nikdo tě nenutil.Může někdo za to, žes nevydržela a ten svůj "vysoký" post uklízečky živnostnice zveřejnila?
Kravko, co dáš na net je tam na furt!
(Je jedno řešení, ale to bys ty neudělala )

ararat
21. 05. 2016 08:44

Ty hloupá stará kušno,Markéto,já jsem nikde nic nedávala ad1 ad2 tvá závist z tebou cloumá všemi směry,to že si to tady uveřejnila, tak je to pod tvou IP adresou ale ne já ale ty ukazuješ jak jsi omezená,a primitivní,nic na mě nemáš tak se chytáš úplných blbostí,chceš mě ponížit,ale to se ti nepodaří,takový člověk jako jsi ty, sprostá coby amplituda a jiné,to si tady přečte o tom každý,který obecně nemá úctu k člověku a životu samotnému,jsi psychicky chorá a nemocná a ty prostě své výkyvy nálad nejsi schopná ovládat a znáš jenom sedmý pád a to je asi tak všechno co umíš jinak ti ; příroda do vínku nic nedala a proto jsi zlá,sprostá lhářka,schválně tady napiš svá pozitiva tvé osoby.Jsi zlá,­závis­tivá,­nepře­jícná,­která tady vytváří divadlo z vícero nicky ,které mezi sebou komunikují a tomu se říká že jsi úchylem. To ti opravdu už nikdo nesebere

Sarah Woldekiros
21. 05. 2016 15:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
21. 05. 2016 17:53

chaluge,&teriyaky
ano IČO uvedla ,ale na jakém základě a že ty jsi Ela Anrow,je snad každému jasné,jsi pořád jedná a ta samá osoba,jsi blázen ale nejsi nesvéprávna,když budu chtít tak z tebou zatočím Markéto,dobře víš že porušuješ zákon
Co jsem a jaké a kolik mám dětí je asi všem ukradené,jenom ty blázne píšeš blbosti a nic moc si tedy nepamatuješ.Jsi vedle jak tá jedle blázne Neboj vše je uložené

6010
20. 05. 2016 16:07

Jako kdybych u toho byla.Úplně to vidím.Maryl Streep kouká shůry na herečku, která jí JEN dabuje.Ta je pro ni šedou myší.Já Streep nemám ráda, cítím z ní něco strojeného a přesně se to teď ukázalo.Co si o sobě některé herečky myslí? Že jsou víc než bohyně? Ale dělají to z nich hlavně lidé.To co se mnohdy okolo jejich příjezdu na červený koberec děje, to je nenormální a v nich to utvrzuje, že prostě nad ně není.

-bello-
21. 05. 2016 00:05

6010
M.Streep dabuje toklik hééreček po světě, asi si s nimi nemá co povídat. Ostatně English Adamovské je tak mizerná, že domluva je minimální a jestli tam měla při ruce tlumočení nevím

-bello-
20. 05. 2016 00:07

Někdo Meryl Streep pošeptal, že Adamovská už je jen růžová menial level seriálová

ararat
20. 05. 2016 11:25

Markéto seniorko 58* &-bello-
jak ty můžeš vědět,že p.Adamovská hraje v nějaké Růžovce,když nám tady tvrdíš že nevlastníš televizi a neplatíš koncesionářské poplatky,nebo že by to bylo jináč,že na Růžovku se díváš v Bohnicích a tak víš že tam hraje p.Ada­movská­....ne­výšlej si a nelži,protože tady plácáš páte přes deváte a nikdo tvoje komenty nemůže brát vážně.

antonuis.j
19. 05. 2016 19:00

A co čekala? Že s Meryl budou chodit na kafe, nebo že ji Meryl pozve na dovču, případně jí koupí barák jako poděkování? Ona ji jen dabuje (jako jiné herečky v jiných zemích), tak co si myslela??? Ona dabuje Meryl, ale Meryl NIKDY nebude dabovat Adamovskou....

jarypadlo
19. 05. 2016 14:05

Velmi srdečné setkání-jistě,madam z USA přece je něco víc než lidi někde v neznámé ČR,Praze,takže mě nic neudivuje že pro nějakou M.Sleepici to bylo hlavně na obtíž.

zwil
19. 05. 2016 12:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.