Vila, kde zemřel Karel Svoboda (†68): Na prodej za 75 milionů! Vendula nedostane ani korunu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Vila, kde zemřel Karel Svoboda (†68): Na prodej za 75 milionů! Vendula nedostane ani korunu!

Luxusní vila v Jevanech, u které se před devíti lety zastřelil Karel Svoboda (†68), je na prodej! Syn Petr (35) za ni chce 75 milionů korun. A vdova Vendula (44) se synem Jakubem (10) z nich neuvidí ani jedinou korunu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
17. 05. 2016 23:45

Vendula to měla hodně těžký.Bláznivý , i když geniální Svoboda, úmrtí ( umírání ) Klárky a pak sebevražda.Tohle je na 1 osobu moc.
Přeju jí klid a štěstí.Nikomu nic neudělala, dozrála , za plno věcí z mládí se může stydět , ale stejně je nepředělá a život má před sebou.
Lidi jí stejně furt budou závidět jen prachy, protože někteří furt
řeší lidi cizí peníze.Ať řeší ty svoje !Ona nikomu nic neukradla.

stekajicikocka
17. 05. 2016 14:24

Koupila bych ve vile/ nebo ně+kde jinde/ 1+kk, pro sebe a dospělou dceru, jelikož po dvaceti letech od rozvodu se musím vypořádat za zrušené společné členství v družstvu.. Soudy ex zřejmě "fandily", takže se dostal k částce ve výši poloviny tržní ceny bytu. Po rozvodu nedošlo z důvodu nečestného jednání mé právní zástupkyně/ zřejmě ovlivněné/ k vypořádání společného majewtku. Výhody měl samozřejmě ex. Majetek byl na jeho straně, mně zůstal jen tehdy družstevní byt. Nyní se snažím prodat byt, který byl již převeden do OV, a který jsem ubránila pomocí úvěru a zastavením stavebního pozemku u banky. Hrozilo nám vystěhování Byt je ale pro dvě osoby zbytečně velký a ani se nám tu už nelíbí. Uvítáme nabídky bydlení / spolubydlení/ nejlépe v rodinném domě v Praze a okolí. Kontakt xxmas­todon­t@cen­trum­.cz

-bello-
17. 05. 2016 23:40

stekajicikocka
v našem domě se uvolnil byt, je to extra lukrativní adresa, byt je 1+kk 45 m2 + jen 1 terasa , zato 30m2 za 6 mil. Byty a dům jsou luxusní, ale nevím , jestli pro Vás 2 osoby asi malý .

aveneta
17. 05. 2016 10:10

Nejsem její příznivec s mnoha důvodů, ale tím, že se nerve o dědictví a přenechá ho synovi Karla...tak má u mě

amplituda
17. 05. 2016 10:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

6010
17. 05. 2016 09:04

A tak to je hodně hloupá.To jí jednou syn Jakub poděkuje.A že ten syn Svobody Petr není trochu soudný, vypadl mi rázem z oka.

monza
17. 05. 2016 08:00

Čemu vy prasata v redakci hnoje "Aha",nerozumíte na:

"Já jsem svůj podíl dala Petrovi zadarmo,“ ?

janapi
17. 05. 2016 08:29

Sama za sebe sice mohla svůj podíl dát Petrovi zadarmo...ale nikoliv za svého a Karlova syna Jakuba! To by měl rozhodnout státem určený poručník - jež nesmí konat proti zákonnému nároku nezletilého...a peníze měly být uloženy v bance! A co si pamatuji-Vendula ani si nemohla pořádně sbalit svoje věci či Kubíkovi...již tam byl Petr se svojí tehdy nástávající a do vily jí prostě nepustil! Venduly věci pak nosila "nová" p.Svobodová!

monza
17. 05. 2016 08:48

Věřím.Já jsem ale reagoval na úmyslně dehonestující a poťouchlé--"nedostane ani korunu",přičemž V.S. o
nic nežádala ani neusilovala.

someone007
17. 05. 2016 10:12

Hnůj jsi ty. A pořádnej! Je mi z tebe na blití, chudinko ubohá!

mekanik
17. 05. 2016 10:38

someone007-já zas bliju z tebe z ararat a z Petra Svobody,kterej píchá černý tlamy jako jsi ty a ještě k tomu je to ukřivděnej parchant,kterej nedá půl peněz z prodeje vily svýmu bratru Jakubovi.pitcho zvadlá

ararat
17. 05. 2016 15:54

Markéto seniorko 58*&­meka­nik,&s­teka­jici­kocka&­ampli­tuda

tak napadám tyhle nicky ale vlastně jednu hloupou osobu,ona je vlastně guma,gumuje kde vstoupí v.č.Bohnic...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.