Julia Roberts: Zakázali jí baleríny, tak přišla bosky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Julia Roberts: Zakázali jí baleríny, tak přišla bosky!

Vedení filmového festivalu v Cannes už loni pobouřilo mnoho návštěvnic tím, že zakázalo na slavnostní premiéry přístup v botách bez podpatků. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
15. 05. 2016 11:50

Nesnáším J.Roberts.Kdo sleduje filmy v originále musí slyšet, jaký má ječák.Krásná podle mě není ani náhodou .A vypadá jako když má furt kapičku u nosu, má ho fialový a ruce taky..Přijít bosa do společnosti, kde to není dress codem je neolmuvitelně trapné. Ona trapná je.Co vidím to vidím a co na mě ječí z jejích filmů to slyším!
Amal má nevábný vyskákaný nohy jako koza, myslí si asi , že jsou půvabný.Všude je chudinka vystrkuje ( jak u nás blbka Verešová).Amal v těch šatech naopak bruslí, hamtá si "dáma " po vlečce a motá se z ní.Proč si to pořizovala, když v tom neumí?

pro ararat a spol. : píšu si svůj názor, jak to vnímám já!
Útoky stylu, jestli jsem a co vůbec já dokázala a podobné kraviny, kterými tady oponujete lidem jsou argumentační nesmysly.
To jen in margine pro vás!

ararat
19. 05. 2016 13:44


Markéto seniorko 58*&-bello-
Neboj my víme,že je to tvůj názor,ale víš v čem tkví tvůj problém,že si vyvracíš v jednom kuse to co jsi jinde potvrzuješ a děláš ze sebe blbku,a pak postrádáš řádný protiargument a pak zaůtočíš jako zmije jedovatá

antonuis.j
14. 05. 2016 23:42

Správně, jen ať se holky baví. A Julia je moje oblíbená super baba a herečka, sympaťanda každý coulem, mám ji moc rád a vždycky budu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.