20 nejžádanějších profesí na trhu: Koho hledají klíčové firmy? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

20 nejžádanějších profesí na trhu: Koho hledají klíčové firmy?

Nezaměstnanost i chudoba jsou dost těžké samy o sobě. Pokud ale člověka postihnou najednou, můžou ho srazit na dno. Teď ale všem nezaměstnaným konečně svítá na lepší časy. Práce je dost a šéfové se můžou přetrhnout, aby sehnali nové pracanty. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Josef124
29. 03. 2024 06:45

Já si nedokážu představit, že bych se měla nechat znovu někde zaměstnat a žadonit každý měsíc o peníze. Navíc o takovou almužnu. Mám vlastní firmu, takže jsem zvyklá na úplně jiný měsíční příjem. Navíc od té doby, co jsem se rozhodla pro upgrade firmy u http­s://ww­w.jp­f.cz­/upgra­de , tak se mi zisky hodně zvýšily.

-bello-
13. 05. 2016 10:04

Tak nevím.To bylo furt jak za komunistů bylo vše až moc sociální a polistopadové pravicové vlády začaly být papeženštější papeže a koukám, že najednou se sem vrací výhody, které fungují v kapitalistické Evropě Západu ( nejsme děsivý USA) a které tady pro " levicovost " zakopalo ODS ( včetně ale i Havla ) do země.
Jo a zapomněla bych, máme extra výhodu slavného Schengenu, který nás měl spasit.Máme tady Slováky, co se ani nenamáhají mluvit česky a díky Schengenu tady máme leccos, jen ne pracanty .Mimo něj se nám tady nepozorovaně usadila úkáčka a se rozmnožila a už na ně doplácíme ( zdravotní, mateřské, rodičovské - a že zdravotní si bohatě, bohatě tady vybírají !!!).
Pak tady máme zdrhající Francouze, ale to je nemakačenková cikánská špína.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.