Přišla o oko a měla 11 zlomenin! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Přišla o oko a měla 11 zlomenin!

V boj o holý život se proměnila vyjížďka na motocyklu bruntálské soudkyni Vladimíře Kikerlové (56). Té nedala přednost, srazila ji a téměř zabila už dříve trestaná mladá řidička.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

danyka
09. 05. 2016 19:32

Chápu manžela paní soudkyně, jí je mi líto. Ovšem takové je naše soudnictví. Oběť má kromě bolestí obrovskou i finanční ztrátu, ale jde se dál, viník se může usmívat. A je to tak ve všech případech, které jsem někde četla, nejen na Ahaonline.

ellenic
09. 05. 2016 10:20

Naprosto chápu manžela paní Vladimíry, naprosto směšný rozsudek. A co náhrada škody, to té mladé nanyně, která je asi pěkný prezent odpustili. Ta by měla platit konce svého života, nejdříve paní Vladimíře , později její rodině . Bolestné, odškodné, stížení společenského uplatnění.

renca.renca
09. 05. 2016 07:15

Paní je mi líto, tohle nikomu nepřeju. Paní soudkyně si bohužel na vlastní kůži zkusila, jak se cítí "obyčejné" oběti, které musí sledovat, jak si pachatelé odnášejí od soudů směšné tresty.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.