Šokující odhalení! Aneta Langerová skončila u psychologa! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Šokující odhalení! Aneta Langerová skončila u psychologa!

O svých pěveckých kvalitách nemusí dnes už Aneta Langerová (29) nikoho přesvědčovat, z čehož je zřejmé, že si jako zpěvačka vybrala tu nejlepší profesní cestu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

antonuis.j
25. 04. 2016 07:55

Co je na tom šokujícího, že navštívila psychologa? Chodí k němu dnes spousta lidí, a nejen tam, takže nechápu, proč by to mělo být "šokující". Ale tady na AHA! je vše šokující a zpověď... Prosťáčkové v redakci nejen že nedochodili ani ZŠ, ale neznají naprosto nic.

gurke
24. 04. 2016 23:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

gurke
24. 04. 2016 23:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
24. 04. 2016 16:02

Něco pro pražandu ze stodůlek,jak tam žijí pražáci ubožáci:

http­://www­.novin­ky.cz­/kri­mi/401­421-pet-podniku-v-centru-prahy-postrikali-vytrznici-nacistickymi-hesly.html

pěkní šmejdi,

smazan_20160509
24. 04. 2016 16:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
24. 04. 2016 17:31

joooooooo?nepovídej jak jsi na to přišla?
neznám žádnou Poniš­tovou­,nej­menu­je se náhodou Ponistová?Ty máš ale nervy nějaký pocuchaný A už nezuř,stejně ti už nic nepomůže prostě jsi psychicky nemocná a pozdravuje tě Bestie

blek.
24. 04. 2016 15:33

Hlavně, aby jí ten psycholog nediagnostikoval poruchu osobnosti. Mně psycholožka poruchu osobnosti diagnostikovala.

pamatkar2
24. 04. 2016 15:09

Určeno pro -bellu-
vše co tady píše ararat,je pravda.Mě znáš velmi dobře i osobně vzpomínáš?
Znám věci na tebe,takové,že to nemůže vědět ani ararat,až začnu tady psát,nebude ti ti příjemné.

-bello-
24. 04. 2016 22:10

pamatkar2
antonius.j. osobně ? To vylujčuji, milej zlatej
Poslouchej, komu ty tady vyhrožuješ?
Jsi jen další trotl v aréně.
Debata je zbytečná, z mé strany k tobě jediný a konečný koment.
Třeba se tady strhej

gurke
23. 04. 2016 23:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
23. 04. 2016 21:36

Nelíbí se mi její zpěv a šišlá.
Samozřejmě je mi úplně jedno, že je na holky. Úúúúplně jedno !

ararat
24. 04. 2016 07:07

-BLBÁDONA-
&
Ela Anrow · Praha
Zdeněk Lachman
naprostý souhlas, většina sluníček z konzervatoří a divadelních fakult nepotřebují mozek.Jim stačí talent a ten kdo platí.A kdo se podívá na jejich osnovy , pak tam věci předměty jako na gymplu nenajdeš.To je vědomostně knedlíkárna
&
petrmetr
23. 04. 2016 16:11
jalova asi jeji pí.a. není ale t----c-hůůů--áka tam nechce blbka hnusna ukvilená
&
amplituda
23. 04. 2016 13:40
To má z toho,že je lesba. Kdyby byla normální a píchala s muži, tak by jí to nepostihlo. K tomu psychologovi bude chodit celý život. Kohout+kohout a slepice+slepice na dvorku bylo vždy špatně. Dobrý hospodář to raději hned vyřešil.
&
petrmetr
23. 04. 2016 14:13
to jo ampli potrebovala by poradnyho č...ůů---áka ta hnusna s-..--fine
****­******­******­******­******­******­******­******­*******
Tak to je jedna a ta samá osoba,co se chovává za různé nicky patří tam i jiné,bohužel se nevlezou všechny.Pražanda -bello- je magor.

smazan_20160509
24. 04. 2016 09:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
24. 04. 2016 11:45

ararat - ( Strouhalová Eva - bábinka Evinka z fcb z Výškovické ul. Ostrava - živnost úklid )
---------
Uděláme to takhle:
Lidi co sem jdou na diskuzi diskutují o článku, sem tam se navezou do sebe vzájemně , ale ne furt a ne prvoplánově.Ty ano !Porušuješ pravidla diskuze ve všech bodech a to je únavné.
S blbkou, tj. Tebou , která se tady totálně froflákla a do svého hnoje začala tahat ostatní nicky! nemá cenu trávit čas.
Jak jsem řekla, mně nic dokazovat nemusíš.Tvoje živnost je pro mě asi tak společensky "vysoký post ", jako Kočkovy kolotoče a hovor s Tebou začal být společensky , mému "postu " nepřijatelný.
Ty jsi v kategorii eisenbieger a spol. a tam já nepatřím.
Na delší dobu si čas na Tebe neudělám

ararat
24. 04. 2016 14:00

copak Markéto ze Stodůlek,jsi hospitalizována na lůžko?

smazan_20160509
24. 04. 2016 11:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
24. 04. 2016 11:57

teriyaki
sakra, teri, nedělej to.Bez tebe to nebude ono!
Právě jsem si řekla, že ararat na chvilku odstavím.
Ať to tady zaplácává vesele dál. kdo by to četl.
Jakmile se vrátíš, poznám to
Dej si nick tak, aby ti tam nepřidávali tečky, pomlčky .Vymakej to a vrať se !!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!
Na Blesk já nechodím, ani nevím, žes tam byla.
Slib a přísahej na krásný léto , že se vrátíš!
Jdu do fitka, ahoj.
Snad ti napíše i mek

ararat
24. 04. 2016 13:47

tak že teriyaki žádala o smazání i na Blesku?a asi proč asi,to už nenapsala...no jsi pěkná krafka..pokračuj zuřivko
Markéto Sommerová z Prahy Stodůlek..Ponistová kecá ta se na můj profil nedostane a tak i ty,tak si nevymýšlej,ale ostatním kdo chce nahlédnout má tu možnost,jinak jsi jenom směšná figurka a Ponistové se vyjadřovat nehodlám,ona ještě větší blbec než jsem si myslela a naštěstí nejsem sama co to tady tvrdí.Poinistová je primitiv,toť vše

smazan_20160509
25. 04. 2016 06:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
25. 04. 2016 09:50

teri
díky, to já vím, že to platí i na Blesk, ale nechodím tam.Koukla jsem na to někdy v pravěku, ale nemám na to čas.Drby stíhám jen tady a jen k něčemu.
Koukala jsem jak se ararat motá v kruhu a bere zpátečku na všechny strany.Řekla bych je teď v ouzkých.Ona není naštvaná na Pražáky, ona je celkově paranoidní , bych řekla já.
A nick pamatkar2 je hustej magor, co určitě zná lidi osobně .
Ach jo To je zase sestava

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.