Zákulisní skandál: Karla Gotta "vystřihli" z přenosu! Kvůli Číňanům! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Zákulisní skandál: Karla Gotta "vystřihli" z přenosu! Kvůli Číňanům!

Telefonáty, spekulace a manévry! To všechno se řešilo před sobotním vyhlášením cen Anděl ve spojitosti s Karlem Gottem (76). Moderátor večera a Frekvence 1 Libor Bouček (35) s ním vedl tajné hovory o tom, zda přijde nebo ne. A aby tajností nebylo málo, ještě chtěl Zlatého Slavíka prodat do Číny.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jussuf
12. 04. 2016 08:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
12. 04. 2016 01:32

U vchodu mohli rovnou rozdávat červený karty a vyvěsit trenýrky.
Zneužili pro svou debilní propagandu peníze sponzorů i peněz koncesionářů
Když mají tolik co říct k národu, ať si koupí svůj TV kanál.Sponzorem může být restituent Schwarzenberg a držet nad vodou je můžou US reklamy

amplituda
12. 04. 2016 00:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amplituda
11. 04. 2016 23:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

radkapatka2014
11. 04. 2016 15:06

Ještě, že jsem se na to nedívala. Člověk by si myslel, že si zapne hudební pořad a ono se z toho vyklube politické školení.Fakt, horší než za komunistů. Nějaký Koller nebo Dusilová, která ani neřekne z paměti 3 věty a musí to mít na papírku, dám budou diktovat co si máme myslet ?

andorea
11. 04. 2016 17:32

Taky jsem se nedívala, ale nasejřila jsem se dodatečně, když jsem četla, co tam probíhalo.

-bello-
11. 04. 2016 14:29

No, když se dívám, jaký má ta kavárna rozhled a čtu tohle , pak ještě, že je Zeman.Jednou ti blbci jsou proti Číně, pak zas Rusku a živit je bude strejda Sam,. nebo tetka Merkla ?Jo a pokutu bych jim dala, ne proto, aby sklapli, ale pro to, že ten pořad nebyl o Zemanovi !!!!!!!!!
Čti:
České průmyslové firmy přicházejí kvůli protiruským sankcím zavedeným EU o miliardy na tržbách, asi třetina označila ruský trh za nenahraditelný. Dvě třetiny firem si myslí, že by se vláda měla zasadit o omezení či úplné zrušení sankcí. Vyplývá to z ankety Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR). Pro zrušení sankcí nejsou jen průmyslové firmy, ale i zemědělci.

mord
12. 04. 2016 11:01

Ty vypatlaná ulhaná zakomplexovaná uklízečko ty už rozumíš i ekonomice bellmeku??? nic neumíš a jenom zvracíš v bulváru pitomosti klasická hloupá nula mazej vytírat

vuhp
11. 04. 2016 14:12

Nějak nemohu pochopit, že pražská kavárna leze do řiti Američanům a ti vítali návštěvu Čínského prezidenta ze všemi poctami a bez trapností , které V Česku byly.

bac-bum-bac
11. 04. 2016 13:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivoadler
11. 04. 2016 10:32

Politický aktivismus některých našich kumštýřů je doslova skandální. A ti blbečkové si myslí, že se s nimi každý musí ztotožnit! Je to zneužívání veřejného sdělovacího prostředku pro své soukromé cíle a ještě za peníze veřejnosti.

avina
11. 04. 2016 10:22

Nedívala jsem se, protože tento druh pořadu mě neláká- je mi putna. Prý tam feťačce Dudilové napsali na lístek větu pro pobavení, má ji přečíst. Milenec Koller ji prý podržel. Je to nové zviditelnění po vzoru politika s imuni­tou,Ka­louska­:šaš­kárna všude.

-bello-
11. 04. 2016 10:16

Moderátor Bouček má taky mluvu debila :
" tak nějak se s Gottem o tom bavili ..."
Takže jak?
Buď tak! Tedy jak !
Nebo nějak! Tedy jak nějak ?
Jestli má být předávání cen o znevažování prezidenta jen proto, že tyto akce jsou jen a jen v režii kavárny ( absolventy FAMU, DAMU, konzervy a různě nevyhraněných studentíků) , pak by měl být zveřejněn program.Lidi by si možná tyhle akce přestali pouštět.
Prezident se těm volům sluníčkovým stará o chleba vezdejší z Východu místo dnes velůmi nejistých okoralých kůrek od Merklové ze Západu, kde na lidská práva, když jde o obchod ser.. Bílý tesák.
Kavárna zneužívá akce k propagaci jiného tématu a to bych např. tu kráááá.vu co si pustila mozek na špacír nechala zaplatit.
pokutu.Lidi, kteří to sledovali neměli naladěno na její politickou úvahu !!!!!!!!!!
Bouček to měl jako moderátor ustát, zkrouhnout a hotovo.
O tom, jestli to bylo " nečekané " pochybuju.Já se na to nedívám, ale přečtu si z různých hodnocení a přidám své.
Gott by tam šel, ale v klobouku to nejde a stejně nebyl nominován, nebo byl?

6010
11. 04. 2016 08:34

Je to snad o hudbě, tak proč se zabývat politikou? Já se jim divím.Zbytečně se pak jitří emoce.Já být panem Gottem, tak od teď nedávám žádné rozhovory a bude mít svatý pokoj.Vždyť ti lidé na to čekají, aby ho pak mohli zase zkritizovat.Lidé jsou dobytek a politika je hnůj.

mixalca
11. 04. 2016 09:50

6010 souhlasím a Tvým názorem .

jity
11. 04. 2016 10:09

6010 svatá pravda.

stekajicikocka
11. 04. 2016 08:23

Mně mozek nikdo jentak nevypere.Na předávání cen se již nedívám. Není to relax, ale ztráta času.

ellenic
11. 04. 2016 12:13

stekajicikocka Také se na předávání cen nedívám .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.