Smrt exmanžela Kubišové (73): Hrozby sekerou, střelba, potrat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Smrt exmanžela Kubišové (73): Hrozby sekerou, střelba, potrat!

Žádné slzy! Marka Kubišová (73) má na svého prvního muže Jana Němce (†79), který zemřel v pátek po těžké nemoci, jen ty nejhorší vzpomínky. Během soužití s uznávaným filmovým režisérem se několikrát bála o holý život, a dokonce kvůli němu přišla o dceru.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

georg7
14. 03. 2018 19:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
20. 03. 2016 17:21

Kubišové neberu, že v mladické nerozvážnosti podepsala Chartu.Asi bych tak impulzivně jednala taky, okupace Rusáky byla přece strašlivá věc ! Ale desetitisíce lidí podepisovaly petice, mnozí byly zavření .Ona ne.Ona dostala po čase na OPBH kancelářskou židli a k tomu podnikový byt.Ten má dodnes a koupila ho za babku, zatímco nedisidenti byli zařazováni s žádostmi o byt do pořadníků. Od Havla dostala trafiku " Chcete mě ", kde nemusela hnout prstem.Jako zpěvačka je ( klidně do mě!) nic moc.
Od Havla dostala medaili Za zásluhy. a taky obdržela nejvyšší francouzské státní vyznamenání Řád čestné legie , a to na popud Havlovy kliky .. Akademie populární hudby uvedla Kubišovou v roce 1998 do Síně slávy. Letos v únoru jí ministr kultury Daniel Herman předal ocenění a titul Dáma české kultury. (Tě pic !) A při tom, ona nic nedělá, vůbec nic extra nedělá, objíždí vesnice a nový repertoár nemá a vlastní kapelu si asi neživí, možná 1x do týdne má ten recitál.
Ta ženská mi vážně připomíná Gustu Fučíkovou.Ta žila z jedný mrtvoly celý život, Kubišová už z té Havlové taky.
Naštvala mě s Vondráčkovou .A i Gott , jak táhnul honem s hejnem, který si přece nerozhněvá, taky.Na Vondráčkovou se sypali jak vosy.
Tak schválně, jaká vyznamenání jí ještě čekají ?

DutchSchulz
20. 03. 2016 17:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

havina
20. 03. 2016 18:53

bingo!!!!!

ararat
23. 03. 2016 18:47

ty odpudívá opuchlino Marfušo nejdříve si nastuduj to o čem chceš psát..ale největší hovadinu co jsi zde napsala ty odpudivá opuchlino,za komančů nexistovaly žádné petice,šla by do šatlavy ty jsi pako debilní..jo chceš být zajímavá a přitom jsi dutá

-bello-
23. 03. 2016 23:59

ararat
blbečku, v 1968 byly petice za odchod vojsk.Ale tys někde zametala, tak ti to uniklo.

ararat
24. 03. 2016 08:29


ty oteklá opuchlino já byla v té době děcko ad1:a ad2: kolik bylo tobě ty opuchlino?měla jsi asi ještě plíny mezi nohama,tak že opuchlino jak bych mohla zametat? no ale nedivím se máš papíry na hlavu,tak asi proto.Petice nebyly a byla trestána za Chartu 77
****­******­******­******­******­******­******­******­*V roce 1971 v osmém měsíci těhotenství potratila a prožila klinickou smrt. Do roku 1974 žila nezaměstnaná na chalupě na Slapech. Po manželově emigraci do USA a následném rozvodu se podruhé vdala za režiséra Jana Moravce. Podpisem Charty 77 se její stíhání a sledování StB ještě stupňovalo, v letech 1977 a 1978 působila jako mluvčí Charty 77.[3]
V roce 1978 nahrála několik lidových písní a Modlitbu s Jaroslavem Hutkou. Písně byly vydány ve Švédsku. Dne 1. června 1979 oslavila narození dcery Kateřiny.MAGORE

-bello-
24. 03. 2016 17:00

ararat
ty jsi prostě hloupá

ararat
24. 03. 2016 18:24

ty rozkydaná hajtro
jenom si posluš,nemáš argument ? tak hajtro zkus mi dokázat že nemám pravdu...nejde to že,no a kdo je pak tady hloupý.....
možná to jenom mentálně nezvládáš co?

-bello-
25. 03. 2016 23:20

ararat,
jsi prostě hloupá.
Hodně hloupá

ararat
26. 03. 2016 08:37


hajtro právě tohle jsem od tebe čekala,nic neumíš a nic nemáš a nikdy nic nebudeš mít
;-D ;-D

ivoadler
20. 03. 2016 16:22

Ať si o něm říká kdo chce, co chce, byl to velkej umělec. Takovej pravdoláskovej! Chlast jde s uměním dohromady.

petrmetr
20. 03. 2016 14:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

babapsi
20. 03. 2016 14:03

Vždy jsem si myslela, že ten její potrat nebyl jak všude rozhlašovala, následek vyšetřování na STB, ale že to mělo právě ten důvod, který teprve dnes ona zveřejnila. Takže roky se tvářila jako disidentka, přitom prožívala normální domácí násilí. Vždy lhala! Také nevím,proč se zviditelňuje až teď, když bývalý manžel se k tomu sám nemůže vyjádřit, marta je nechudná, dnes je jasné,že i celá kauza kolem Heleny Vondráčkové a Martina Michala, byla jinak, než pravdoláskařka marta vždy uváděla. Je to prolhaná hnusná osoba!

petrmetr
20. 03. 2016 14:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dollarbill
20. 03. 2016 15:10

Normalne nereaguji na hloupe komentare primitivnich lidi, kteri nemaji co jine na praci, nez vyplody sveho choreho mozku prezentovat na netu. Tento sprosty komentar totalne vymyte hlavy mi ale neda, abych nereagoval. Toto musela napsat jedine Helena VOndrackova nebo jeji manzel Michal, protoze normalni clovek snad ani nemuze takovy blabol o pani Kubisove myslet vazne. Pani Kubisova je a byla hvezdou prvni velikosti s moralnimi a lidskymi hodnotami, ke ktere si Helena VOndrackova a jini podobni komunisticti radoby"umelci" nemohli ani dovolit postavit na jedno podium, protoze tam byli zbytecni. Nechutna je cela tato diskuze a osoba, ktera clanek napsala by mela sve zvasty si nehat pro sebe a neotravovat tim na netu. Zakomplexovana hlava muze jenom vyplodit takovyto nesmysl.

hejhej
20. 03. 2016 17:04

dollarbill: Jak trapný komentář. Co pletete k článku paní Helenu Vondráčkovou? Vondráčková byla a stále je lepší zpěvačkou než Kubišová. Nefňuká do medii, jako Marta.
Kubišová byla týraná milencem a následně manželem , který měl vazbu na Havla, ale všechno sváděla na režim.

dollarbill
21. 03. 2016 08:59

Nech si procistit usi, aby jsi lepe slysel a nesrovnaval pani Kubisovou s neakou Vondrackovou.

ararat
21. 03. 2016 11:16

smazan_20160509
20. 03. 2016 16:22

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.