Nejde o vtip! Za zapalovač v podobě pistole bude kriminál! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Nejde o vtip! Za zapalovač v podobě pistole bude kriminál!

Tohle už není hloupost, nýbrž regulérní zločin! Pokud se uzákoní návrhy Eurokomisařů týkající se nových zbrojních předpisů, tak v base skončí bezmála celá republika. A to jen proto, že doma mají vzduchovku, zapalovač ve tvaru střelné zbraně nebo plastový dětský samopal na baterky!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Lubica258
30. 03. 2024 06:40

Se není čemu divit. V dnešní době není prostor na takové hloupé vtipy. To jsou mnohem hezčí a originálnější zapalovače . Já jsem třeba manželovi koupila k Vánocům zapalovač z http­s://ww­w.mo­jeza­palo­vace­.cz/re­pliky/ a nechala jsem na něj vygravírovat rakouskouherskou orlici, která se mu líbí, tak byl z dárku nadšený .

6010
05. 03. 2016 08:13

Mám tu po mých klukách a vnoučatech různé napodobeniny pistolek, kam to mám jít hlásit? Je toho plný pytel.Do kriminálu se mi nechce, myslím, že již teď praskají ve švech.Ale beru to spíš jako aprílový vtip, ale 1.4. ještě není, nebo jo?
Paradoxem je, že v Maďarsku byl zrovna přijat zákon, že jakmile tam vstoupí někdo na cizí pozemek, tak ho ten majitel může okamžitě zastřelit.A my budeme odevzdávat dřevěné pistolky, jinak nás zavřou.Úsměvné.

zdetes53
04. 03. 2016 22:34

To si vážně dělají z lidí p..el,to se mám nechat zabít.A proč zapalovače a dětské hračky to to ti merklisti maj vopravdu vypatlaný.

bohatypoodnikatel
04. 03. 2016 20:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.