Mamina Absolonová v nečekaných potížích: „Strašné“! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Mamina Absolonová v nečekaných potížích: „Strašné“!

Zpěvačka Monika Absolonová se těší ze svého prvorozeného syna. Přesto se najdou věci, které jí a jejímu miminku pořádně komplikují život.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

antonuis.j
26. 02. 2016 08:55

Bábě uklízečce z fitka BELMEKOVI už už praská cévka, tlusté hydře primitivní, vytvořila si další nick, pod nímž si opět přitakává a pochlebuje a coby mekanik tu bába zase sprostě řádí, žumpa jedna nadržená smradlavá. Už je tu belmek známá jak falešná pětka, lidi si všichni z ní utahují, ale bába se snaží, chuděrka... Táhni vyšůrovat hajzlíky do fitka, bábo tlustá, ať se drobet hýbeš a ať ti zase majitel nevynadá, ty prase nechutné dementní - a přihlaš se za další nicky a polichoť si, hnusoto páchnoucí stará.

nikal
24. 02. 2016 22:09

bello, nic ve zlym, ale vrať se do blázince, vycházky jsou u konce

antonuis.j
25. 02. 2016 09:38

ONa je chudák, píše si tu sama se sebou ještě jako (vylhaná jakoželáska mekanik) a dutchschulz a další nicky, sama sobě pochlebuje, lže, nadává, uráží každého, nejvíc aktéry článků - které všechny osobně zná, jelikož s nimi i bydlí bla bla... Je to ubohá ošklivá chudá stará troska, nenávistná hybrida s IQ kolem 80 - a to jí přidávám, hnusce.

-bello-
29. 02. 2016 01:28

nikal
jak víš do kdy tam jsou vycházky, hvězdo ?

mekanik
24. 02. 2016 19:46

ararat-tys fííča jak Ostrava a mentál k tomu.přestan s tím chlastem debilko

-bello-
24. 02. 2016 10:17

Mám Absolonovou ráda.Nikomu nic neudělala, její chlap se rozešel s manželkou sám a o Lucince Vondráčkové řekla jen to, co ví každej, kdo není muzikantskej masochista .Ona nemluví o bezbariéru, ona mluví o stavu chodníků ! Ale i kočáry jsou blbý, mají malá kola, drncají a spíš jsou to chodníkový ledoborce ,než kočárky .
Pro ty co jí tady nadáváte :
většina lidí si nevšimne překážek, dokud je nemusí zdolávat.
Máme v Česku senátorku na vozejku ( bouračka -operace - vozík) , která ve své funkci léta jen hnije Lidi po ní žádali pomoc pro vybudování bezbariéru v metru, tram a výtahy ( ony stačí úplně i okraje chodníků) .Vzkázala jim ale , ať se obrátí na Dopravní podnik .Sama si půl roku zřizovala bezbariérovou kancelář .
Takže nechte Absolonovou na pokoji a pište na web senátorky Daniely Filipiové ( ale ona na něj stejně nechodí ).
V architektuře na kšeft údajně bezbariéry projektuje, ale ve veřejném zájmu nehne prstem. Jinak je to holka " všestranná ", stála si za vyznamenáním Mašínů a Topolánek ji udělal i ministryní zdravotnictví .Jako senátorka nedělá nic jiného , než že vymetá zahraniční návštěvy a to už 2. volební období ( a pokaždé za jinou Prahu, kde ji ještě neznají )
Při posledním zvolením Klause prezidentem ji Tytýd tykadýlko Langer vystrčil a ona drandila na vozejku Španělským sálem s obrovikým pugétem růží. A zabíral to celý svět. Ona je nic, než maskot ODS a jako blbka bez mozku podepsala a přijala Lisabonskou smlouvu a Kaluse podrazila.

joudajoudovy
24. 02. 2016 06:37

opravdu strasne!!!!
dorostenecka penice, az v jejich 40.letech, si vsimla nedostatecnych bezbarierovych prvku.
co delala pred tim?
vozila se v boukaku a starala se o sebe.
umelkyne! udelej par koncertu a vytezek venuj na upravu komunikaci.
pak ti nekdo uveri tve uprimne stenani.

mekanik
24. 02. 2016 00:33

aháči *** super článek.obšlehli jste to z fb M.A.přesné znění je toto-Tak je vikend za nami! Doufam, ze jste si ho uzili! Ja moc! Mam za sebou pracovni sobotu na Zofine s Vlachovcema na plese a volnou nedeli s klukama. Priznam se, ze jsem prekvapena stavem chodniku u nas... Myslim, ze vetsina maminek s kocarkama to zvladne, pokud nevazi min nez miminko. A ma lehounkej kocarek jako my. Navic kocarek je potreba omezenou dobu. Ale neumim si predstavit, ze je clovek na voziku... Vetsina chodniku je pro vozickare nesjiz­dna.­((..­.Vim, ze muj status nic nezmeni, ani vybudovat nove chodniky nesvedu, ale vydesilo me to...

ararat
24. 02. 2016 08:24


Marfušo,nějak jsi se zapomněla co?
Priznam se, ze jsem prekvapena stavem chodniku u nas. a v jedné větě toliko chyb..
A ten čas,zase jsi psala v noci,máš něrvy nebo nemůžeš spát stařeno?
TY JSI FAKT STŘELENÁ A DOBŘE TREFENÁ,V SOUČINNOSTI Z PONISTOVOU POŘÁD PÍŠE JAK ANALFABET V POKROČILÉM VĚKU ;-D

mekanik
24. 02. 2016 08:52

ararat-tys fakt fííča.já žádný chyby neudělal.takhle to napsala M.A. na fb,já to akorát zkopí­roval­.nechl­astej a mysli.padej se vyspat z tý věčný opice

ararat
24. 02. 2016 11:07


Marfušo,prostě jsi to tak napsala,jako žena a tím jsi se prozradila,a je to tvůj otisk,na mě to neházej,to ty děláš chyby a někdy se zapomeneš co?Ty nejsi žádný chlap,jedině že by ti v tu chvíli hráblo,a měníš se z ženy na chlapa v podobě nicku a už nikoho nepřesvědčíš,prostě jsi úchylná

-bello-
24. 02. 2016 17:16

mek

smazan_20160509
24. 02. 2016 17:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amplituda
23. 02. 2016 22:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kiwi65
23. 02. 2016 18:23

Jinak,když můj otec přišel o nohu a jeli jsme vyřizovat nějaký papíry tak mi městská policie dala botičku že jsem stál před radnicí.Že byl na vozíku a pršelo nikoho nezajímalo.Takovou bezmoc by měla hvězda zažít...

mikimi
23. 02. 2016 21:22

Ta hvězda, co vás tak pobuřuje, tak si stěžovala právě proto, aby se zastala takových, jako je váš otec. Vůbec jí nešlo o sebe nebo o to, že by po takovém chodníku nedokázala jezdit s kočárkem. Ale to byste s přes tu zlobu, která z vás jenom srší, musel být schopný přečíst něco víc, než jenom aha.

kiwi65
23. 02. 2016 17:57

Ha hvězda zjistila že děcko po narození neumí chodit.Už se těším jaký moudro z ní vypadne příště....

stekajicikocka
23. 02. 2016 15:24

a teď si představte, že máte oteklé kolínko a musíte k lékařům, kteří vám stejně moc nepomůžou.

panamira
23. 02. 2016 13:44

P.I.T.K.A

lydyna
23. 02. 2016 12:43

Tak at se odstehuje do Kladna, tam jsou chodniky dobre. Jinak clanek o nicem.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.